Jump to content



Online: Галена - 100 живота


Препоръчани коментари

Клипът е добре направен, но е твърде визуален със сцени на агресия и посягане и не ми е по вкуса. Песента е готина. Типичен албански ритъм. Очертава се като хит. Бих искал да чуя и оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Very nice song, but it’s sound like I know it from somewhere ?? I compose it 2015 !!

Сигурно той е автора на Пантера? :1000(29):
Защото отсвира си е 1:1 с Пантера и всякакви сравнения с “Грешка” на Лорена са смешни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Харесва ми много, но няма как да не изтъкна факта, че като излезе Изтрезняваш ли, всички Галенови се ОТВРАТИХА от песента и казваха: "Пресови, до кога ще слушате песни за алкохол и изневери?":)))))))

Тънката разлика, поне според мен, е как на Прилепа всичките песни са за алкохол и изневери, а на всички останали, в това число и Гален, само от време на време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Няма и следа от различната и новаторка Галена. Ясно е, че ще е хит, но звучи като сигурно 10 песни. И текста едни клишета - сто сто пил бил изневерил :D И клипът не е нищо особено

Миличко, какви са тези смешни коментари от теб? Първо хвалиш Галена, а после я плюеш... голям лицемер си.

Първо пишеш: "Новата песен и клипа на Галена са готови. Клипът е много готин - сервира на мъж, карат се :D Песента нещо е в стил “Дай ми любов”

Сега въртиш палачинката... Пепа ли те научи така да лицемерничиш, мръснико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pechenko каза:

Миличко, какви са тези смешни коментари от теб? Първо хвалиш Галена, а после я плюеш... голям лицемер си.

Първо пишеш: "Новата песен и клипа на Галена са готови. Клипът е много готин - сервира на мъж, карат се :D Песента нещо е в стил “Дай ми любов”

Сега въртиш палачинката... Пепа ли те научи така да лицемерничиш, мръснико.

Мнението ми не се е променило, клипът е готин, но нищо особено. А песента си е посредствена. Казал съм каквото бях чул. Похвалил съм я за клипа горе, нищо по-специално не съм казал.

Не ми отговаряй, не си заслужа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как всяка песен да е нещо "новаторско", а Галя има достатъчно такива. По времето на #мама ерата, пак бяхте недоволни, защото не било типичен поп-фолк. 

 

За мен трака е просто брутален. Набиващ се в главата текст, яка музика и хубав клип. Ако продължи да я пее и след като й "мине модата", което Галена рядко се сеща да прави с по-старите си песни, според мен може да се запомни във времето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , gioksy каза:

Аз очаквах нещо по-избухващо! Не е лоша ама... Знам ли! Мисля, че спонсорите са и дали зор, за това пусна песента? 😉

Имам известни подозрения в тая посока. Начи тоя клип толкова очевидно е снимам много преди всичко случващо се в момента. Това едно на ръка. Другото е как няма никъв смисъл да бъде пришпорвана да го пуска баш сега - не че Самсунг ще видят някви засилени продажби баш на тоя телефон у БГ по което и време да го бяха пуснали клипа, ама в момента пък хич - кой ша даде почти 3 бона за телефон повреме на криза? 

Абе в крайна сметка най-вероятно в спонсорския договор е имало крайна дата, когато проекта е тряяло да бъде пуснат, без значение на обстоятелствата, а Гален и компания са си харесали баш Деня на печеното агне, щото нали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Имам известни подозрения в тая посока. Начи тоя клип толкова очевидно е снимам много преди всичко случващо се в момента. Това едно на ръка. Другото е как няма никъв смисъл да бъде пришпорвана да го пуска баш сега - не че Самсунг ще видят някви засилени продажби баш на тоя телефон у БГ по което и време да го бяха пуснали клипа, ама в момента пък хич - кой ша даде почти 3 бона за телефон повреме на криза? 

Абе в крайна сметка най-вероятно в спонсорския договор е имало крайна дата, когато проекта е тряяло да бъде пуснат, без значение на обстоятелствата, а Гален и компания са си харесали баш Деня на печеното агне, щото нали. 

Винаги клиповете с продуктово позициониране на екран са до време... После е замазана дадената реклама... Договор...!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми... може - рекламира. 

Но наистина не разбирам как Галена определи това нещо като едно от най-добрите й парчета. Явно си е загубила слуха. Може ли да пусне заглавие 100 нещо си... банално. На Десислава 1000 или 100 жени беше. Откъдето и да погледна - не съм впечатлен.

Впрочем, "Паника" ли беше последната песен на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Еми... може - рекламира. 

Но наистина не разбирам как Галена определи това нещо като едно от най-добрите й парчета. Явно си е загубила слуха. Може ли да пусне заглавие 1000 нещо си... банално. На Десислава 1000 или 100 жени беше. Откъдето и да погледна - не съм впечатлен.

Впрочем, "Паника" ли беше последната песен на Галена?

Много добре знаеш коя е последната песен на Галена. Откакто каза, че “Така ни се пада” е тотален хит, а “Добре ли си” отшумяла за няколко дни нямам доверие на нищо, което казваш

свързано с чалгата. Демонстрира огромно пристрастие с това изказване. ОК? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Много добре знаеш коя е последната песен на Галена. Откакто каза, че “Така ни се пада” е тотален хит, а “Добре ли си” отшумяла за няколко дни нямам доверие на нищо, което казваш

свързано с чалгата. Демонстрира огромно пристрастие с това изказване. ОК? 

Пф. Сега погледнах. Бях забравил за песента с Фики. "Така ни се пада" беше хит и валидиран на концерта на Планета. Ако това ще те накара да се почувстваш по-добре и за "Така ни се пада" бях забравил.

 "Добре ли си" не я чухме на този концерт. Не е отшумяла за дни, а за 2-3 месеца. После си излизаше като "предложение" от Ютуб и така натрупа милиони. И все пак има гледания като за голям БГ хит, въпреки участието на Миле Китич и знаем, че една трета са гледания от Сърбия. Подобна колаборация очаквах да има поне 30 милиона.

Не знам защо трябва да ми имаш доверие. Изказвам лично мнение. За мен Преслава и Галена са минало. Звездите на деня са други - Теофиков, Малката, Емрах, Лидия, Eмилия, може би и Десита. Останалите имат спорадични успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Като фен на Гуен Стефани, няма как да не отбележа, че частта със сешоара във ваната е вдъхновена от клипа на No Doubt - It's My Life от далечната 2003 г.

2:37 

Човек, двете сцени нямат ама нищо общо, въпреки присъствието на мъж във вана и жена, пускаща сешоар в нея. Къде точно е видя вдъхновението, че ми е интересно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, meleto каза:

Пф. Сега погледнах. Бях забравил за песента с Фики. "Така ни се пада" беше хит и валидиран на концерта на Планета. Ако това ще те накара да се почувстваш по-добре и за "Така ни се пада" бях забравил.

 "Добре ли си" не я чухме на този концерт. Не е отшумяла за дни, а за 2-3 месеца. После си излизаше като "предложение" от Ютуб и така натрупа милиони. И все пак има гледания като за голям БГ хит, въпреки участието на Миле Китич и знаем, че една трета са гледания от Сърбия. Подобна колаборация очаквах да има поне 30 милиона.

Не знам защо трябва да ми имаш доверие. Изказвам лично мнение. За мен Преслава и Галена са минало. Звездите на деня са други - Теофиков, Малката, Емрах, Лидия, Eмилия, може би и Десита. Останалите имат спорадични успехи.

 

преди 47 минути, meleto каза:

Еми... може - рекламира. 

Но наистина не разбирам как Галена определи това нещо като едно от най-добрите й парчета. Явно си е загубила слуха. Може ли да пусне заглавие 100 нещо си... банално. На Десислава 1000 или 100 жени беше. Откъдето и да погледна - не съм впечатлен.

Впрочем, "Паника" ли беше последната песен на Галена?

Ми лично мнение. На нея и е в нейния си топ 5, които тя си харесва. Евала че я е направила песен за нея си (и Самсунг), вместо да таргетира с нещо, което всеки най-малък общ знаменател да си сложи в неговия топ. Въпрос на всус. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Човек, двете сцени нямат ама нищо общо, въпреки присъствието на мъж във вана и жена, пускаща сешоар в нея. Къде точно е видя вдъхновението, че ми е интересно. 

Бих допълнил също, че през 2020-та е изключително трудно да се измисли нещо, което не е правено някога, някъде по света. В смисъл ако тръгнеш да търсиш на всеки кадър можеш да намериш друг на който прилична под една или друга форма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

 

Ми лично мнение. На нея и е в нейния си топ 5, които тя си харесва. Евала че я е направила песен за нея си (и Самсунг), вместо да таргетира с нещо, което всеки най-малък общ знаменател да си сложи в неговия топ. Въпрос на всус. 

Естествено, че е въпрос на вкус. Времето ще покаже дали преценката й е била ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...