Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Доколкото ни е известно, няколко човека споделяха профила, но не знаем кои са.

Ами току-що пак ми писа, демек си е някой от форума. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам да знам кой е Вириндията! Едва тогава ще я/го последвам! Засега се задоволявам с кралиците Ариа и Ваня Великова! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Danger. каза:

В 21 век сме, не че нещо .. 

Какви са тия банове по 1 година? Според мен максимума на бан във форума трябва да е макс до 90 дни. 

Абсолютно! И преди е имало скандали във форума и обиди, но такива банове не са се раздавали. Затова тук ще става все по - празно и безинтересно. 

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие съвсем прекалявате.

Този бан е сравнително малък за думите, които бяха използвани.

Ако искаме да се водят нормални дискусии, да е забавно и свежо такъв език трябва да бъде веднагически спрян, независимо от къде идва.

Ако за теб интересно е да се кълне, да се псуват хора и да се желае смъртта на някого, а и на членове от семейството му, то може би е редно да потърсиш съответната помощ, за да не задълбочаваш, а да лекуваш. 
 

Какво е забавното някой си там да ти пише да отиваш в гроба навръх Коледа?! Или когато и да е, дори и на шега!

Ако не сте запознати с булинга в интернет, ви съветвам да се запознаете. В някои държави се наказва със затвор и глоби. Има хора с по-лабилна психика и подобни думи биха повлияли на психическото им здраве, това е съвсем сериозна тема. 

И още една вметка - един доволен от себе си и живота си човек не познава езика на омразата. Замислете се над това. Ако ти, Стела, а и останалите от групичката, наистина имате приятелски отношения и ви пука за този човек, то би следвало да направите нещо за него, или поне да опитате. При положение, че наиатина ви пука де, а не търсите просто сеир в накакъв си форум, където да избивате недоволства.

 

Аз лично нямам нищо против никого тук, даже въпросният потребител разполага с добър изказ и речник, иронията му е също на ниво и ако се коментира музика и теми във форума, на моменти съм бил съгласен с мнението му.
 

Просто езикът и омразата обаче не бива да се поощряват по абсолютно никакъв начин и абсолютно нкиъде. Нито в интернет, нито на улицата и в живота. 

И пак казвам - независимо от кого идват. Ако други, доста по-симпатични за мен потребители, си позволят да използват такъв език и думи, каквито бяха използвани онази вечер, то аз бих се изказал по същия начин и за тях, дори и да са ми симпатични.

 

 

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на модераторите. Като не могат някои да водят нормална дискусия и постоянно сеят злоба, жлъч, интриги да ги няма по-добре. Тук е място да се разтовари човек, да ни е готино и забавно, а не някои индивиди да си избиват комплексите по толкова вулгарен начин. 

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Абсолютно! И преди е имало скандали във форума и обиди, но такива банове не са се раздавали. Затова тук ще става все по - празно и безинтересно. 

Скандал е едно, непредизвикани с нищо обиди е друго. Не бях писала във форума, когато той ме тагна и ме питаше яко ли е да съм проста. Предният път пък ме кле да съм болна, задето съм харесала някакъв коментар, който не беше нищо лично спрямо него. Съжалявам, но такова поведение е наистина недопустимо.

Аз също нямам нищо против този човек, когато се държи нормално, но това вече се случва все пo-рядко. Не знам на кого са забавни тези обижданки, но ми е странно хора на 35+ да се забавляват с това на Коледа.

Защо следващият път, когато има такъв проблем, не оставите видими коментарите с клетви и заплахи към форумци и семействата им, да видим дали някой освен “агитката” ще е против дългия бан.

И гарантирам, че много от хората са на моето мнение, просто ги е страх да го кажат, защото сме виждали какво става в такъв случай - обиди, постове на стената в социалните мрежи, “знам къде живееш”...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Скандал е едно, непредизвикани с нищо обиди е друго. Не бях писала във форума, когато той ме тагна и ме питаше яко ли е да съм проста. Предният път пък ме кле да съм болна, задето съм харесала някакъв коментар, който не беше нищо лично спрямо него. Съжалявам, но такова поведение е наистина недопустимо.

Аз също нямам нищо против този човек, когато се държи нормално, но това вече се случва все пo-рядко. Не знам на кого са забавни тези обижданки, но ми е странно хора на 35+ да се забавляват с това на Коледа.

Защо следващият път, когато има такъв проблем, не оставите видими коментарите с клетви и заплахи към форумци и семействата им, да видим дали някой освен “агитката” ще е против дългия бан.

И гарантирам, че много от хората са на моето мнение, просто ги е страх да го кажат, защото сме виждали какво става в такъв случай - обиди, постове на стената в социалните мрежи, “знам къде живееш”...

Той просто е емпат и усеща енергиите на хората - завистта, страха ти и прикритата ти лоша енергия спрямо него. Момчето, което ти харесваше реално е имало повече интерес към него отколкото към теб. Отделно от това си нагаждачка и се стремиш да се мазниш на хората, а двуличието за него е непростимо. Сега го питах - изобщо не съжалява за думите си по твой адрес, най-малкото за разлика от теб той никога не е бил нагаждач и лицемер.

На мен този човек ми е помагал в едни от най-трудните моменти в живота ми. Убедила съм се в силата и чистота на намеренията му. На повечето от вас е дал шанс, не един и два.. Това, че вие сте си осрали пътеките, си е ваше дело.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

МОЛЯЯ? Искам бан за @Blueberry! Всичко бих преглътнал ама да ми кажат, че съм на 35+, това е непростимо! :D Та аз нямам още 30 и Стела и Конди нямат 35! Що за безумие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Той просто е емпат и усеща енергиите на хората - завистта, страха ти и прикритата ти лоша енергия спрямо него. Момчето, което ти харесваше реално е имало повече интерес към него отколкото към теб. Отделно от това си нагаждачка и се стремиш да се мазниш на хората, а двуличието за него е непростимо. Сега го питах - изобщо не съжалява за думите си по твой адрес, най-малкото за разлика от теб той никога не е бил нагаждач и лицемер.

На мен този човек ми е помагал в едни от най-трудните моменти в живота ми. Убедила съм се в силата и чистота на намеренията му. На повечето от вас е дал шанс, не един и два.. Това, че вие сте си осрали пътеките, си е ваше дело.

Това, че ти е помагал на теб, означава, че всякакви пожелания за болест в семейството са оправдани, така ли? Границата е прекрачвана многократно и нищо не оправдава такива думи.

Като цяло мазненето не ми е силна страна и не се изненадвам, че го е усетил. Но нека не ме изкарва Зло на злините - в комуникацията с него него съм била чиста и нелицемерна до един момент, после и аз не знам какво се случи, но се обърна срещу мен. След това съм се държала така, че да избягвам конфронтации, ако иска да се използва дума “лицемерие”, аз бих го нарекла опит за дипломатичност. Не съм му направила лошо, нито съм му мислила лошото, че да ме атакува така. Просто усетих, че в момент, в който не съм на неговото мнение, може да бъда атакувана и съм се опитвала да го избягвам. Дали той пръв ме е “усетил” или аз съм станала такава в последствие, никой не може да каже - моята истина срещу неговата.

А Завист и лоша енергия не е имало от моя страна към него, за страха вече обясних. Това, че с някого не сме се усетили като “свои” хора, не значи, че трябва да се обиждаме.

С няколко думи - нямам нищо против него и не държа да ме харесва. Държа обаче да не ме напада и обижда от нищото, нито пък други хора, които не са го предизвикали.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

В 21 век сме, не че нещо .. 

Какви са тия банове по 1 година? Според мен максимума на бан във форума трябва да е макс до 90 дни. 

 

преди 2 часа , Stela каза:

Абсолютно! И преди е имало скандали във форума и обиди, но такива банове не са се раздавали. Затова тук ще става все по - празно и безинтересно. 

Трябва да стигнеш много, ама много далеч за едногодишен бан. Така работи точковата система. Той така и не разбра, че тук имаме правила и никой не му е длъжен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен @Blueberry ми е помагала и ми помага в трудни моменти също, и винаги когато имам нужда, като цяло. Не съм видял от нея лицемерие или подлост, нито към мен, нито към общите приятели, които имаме. Но всеки си има право на мнение, хората могат да останат с различни впечатления от всеки, няма универсално мнение, което хората трябва да имат към един човек. Но не подкрепям така да бъде нападана, без да е направила доколкото знам нищо. Всеки избира в крайна сметка с кого да общува, било то онлайн, а може след това да прерасне и в истинско приятелство. А точно такава за мен е Блубери - един от най-ценните ми хора и не мога да остана безгласен. Както и в случая Стела към Кондомчо. А когато някой не те кефи - не общуваш с него по никакъв начин и толкова, поне така мисля аз.

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях писал на @meleto по възможност старият ми акаунт @Dominatora да бъде изтрит да имам само един акаут. Моля някой от модераторския екип да се заеме със задачата ще съм ви много благодарен!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Бях писал на @meleto по възможност старият ми акаунт @Dominatora да бъде изтрит да имам само един акаут. Моля някой от модераторския екип да се заеме със задачата ще съм ви много благодарен!

Защо си си направил нов акаунт? Има тема за смяна на никове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Стелата и Джиги не са с бан? Първата си даваше профила на човек,който е баннат,което е забранено,а втория разпространяваше снимки на Слави от фейсбука му? 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

А защо Стелата и Джиги не са с бан? Първата си даваше профила на човек,който е баннат,което е забранено,а втория разпространяваше снимки на Слави от фейсбука му? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy, ти си емпат и усещаш моят страх, прикритата ми лоша енергия спрямо теб. Въпреки че съм нагаждач и се стремя да се мазня на хората, двуличието  ми.  Знам, че е непростимо , но пак си до мен.

Помагал си ми в най-трудните моменти в животът ми. Убедъл съм се в силата и чистотата на немеренията ти. Давал си ми шанс, не един или два пъти. Без теб нямаше да бъда това, което съм.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела, Стела... доводите ти са меко казано неадекватни и нелогични. 

Ако ще и бъбрек да ти е подарил, със злато да те е посипал и да ти е купил дворец е абсолютно все тая.

Това е музикален форум с правила, а когато някой безчинства и то без причина, или повод от друг потребител, то трябва да си носи последствията. 

Достойно е също да се признае, когато си се държал недостойно, но за това се изискват смелост и кураж, които на теб вероятно ти липсват.

Имаше два коментара, в които той желаеше смъртта на някого, а ти им беше реагирала със смях. Разбира се, очевидно освен минус на коментар като този не си способна да защитиш позицията си, нито пък имаш доблестта и достойнството да се извиниш за поведението си.

Не познавам и блубери, но съм съгласен с нейните думи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

@Starboy, ти си емпат и усещаш моят страх, прикритата ми лоша енергия спрямо теб. Въпреки че съм нагаждач и се стремя да се мазня на хората, двуличието  ми.  Знам, че е непростимо , но пак си до мен.

Помагал си ми в най-трудните моменти в животът ми. Убедъл съм се в силата и чистотата на немеренията ти. Давал си ми шанс, не един или два пъти. Без теб нямаше да бъда това, което съм.

 

Ти май пак си..

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...