Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Fast каза:

1. Разрешено е.
2/3. Скрит, е защото е заядливо подигравателен. Не става дума за лична информация.
4. Няма основания да "избухва", още по-малко да ме псува, защото нито е било наложено название, нито съм го провокирал на личностна основа, или търсил разговор с него по какъвто и да било начин. Той не за първи път ми е скачал изневиделица. за което е бил наказван.
K6YTbKr.png
FLHGW4u.png

Прави впечатление, че и двамата поддържате тезата, че не ставам за модератор и/или мненията ми нямат тежест, защото съм фен на едната, а не на другата. Ако това ще ви успокои, в момента не съм фен на никой от чалгата. Моля престанете с обсебващото поведение. Живи и здрави.

Ако си имате стара кавга, си е ваш проблем, което прави наказанието още по-наложително за преразглеждане. Което е различно, ако досега не си се усетил, от това да бъде директно отменено. 

Специално тоя случай няма нищо общо с фенските ти пристрастия или липсата на такива, а с липсата на обективност, прозрачност и склонност към своеволия като модератор. Заради това демонстрирано поведение, а не заради нещо друго, смятам че ти е време за почивка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , NazzkO каза:

Кой пламбата? Счетоводителят ли😏😄

Ммм не, една от жените на Коко.

  • Haha 6

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

@GSA @gabbati @penakavalli честити Respect титли.

Благодаря ти много за титлата!!! Не знам дали тя носи някакви ползи и на каква база се дава, но се радвам, че тъпотиите, които пиша, разсмиват хората. 😁

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

Благодаря ти много за титлата!!! Не знам дали тя носи някакви ползи и на каква база се дава, но се радвам, че тъпотиите, които пиша, разсмиват хората. 😁

Зелено име и табелка, скриване на собствени постове/теми, и по-дълго време за редактиране.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, след почивката викам да си кажа и аз мнението. Пресовия индивид няма даже и да го коментирам - думите са ценен ресурс все пак.  По -скоро имам една задачка закачка за @meleto и се чудя какво би ми отговорил на следния въпрос, защото забелязах от дискусията тук, че се прави на по-приятно разсеян отколкото в действителност е.

Та Меле, пускам ти един съвсем кратък фрагмент от Приятели, в който Фийби най-сериозно заявява, че не вярва в гравитацията, защото смята че по-скоро нещо я бутало надолу отколкото да я придърпва. След което на вратата се чука и Чандлър иронично заявява, че това било Исак Нютон, който бил бесен.

Клипчето не зарежда като изображение затова ЦЪК


Пита се в задачата - ако тази ситуация бъде съотнесена към форумните правила, които пазим като нова кола без каско, Фийби пред кого трябва да се оплаче, за да бъде Чандлър санкциониран за неуважителната си "заядка" с Фийби, тъй като той видимо се подиграва и не зачита правото й да не вярва в гравитацията...а и все пак забележката му никак не е "по темата"? 

П.С. @asylum, @Lelqtian - браво, момчета - респект за всичко, което написахте  - някои неща, честно казано ги изразихте по-добре отколкото аз щях.  

  • Love 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брат ми от 2 седмици ходи в Ковид отделението с един колега да оправят повиквателната система на леглата там. Другите му колеги се отказали да ходят и затова брат ми с един колега ходят. Брат ми вика по 8 неща навлича , за да е опакован. При нечовешки условия работи опакован- само час и половина можеш да издържиш така- станало му лошо вчера, щял да припадне, от дрехите му и обувките му тече вода. И затова вчера оше в 13:00 и нещо си тръгнали с колегата, непосилно е това просто и работи с намалено работно време той. И брат ми ми каза,че лекарите влизат опаковани за 2-3 минути само при болните в стаята и като излязат от стаята се разопаковат, как няма да има заразени лекари като те изобщо не се пазят. Брат ми седи опакован повече от лекарите. Добре,че още само 2-3 дена ще ходи там и приключва.  Даже ми каза,че няма кой да им даде вода на болните,че брат ми и колегата му докато работят им давали вода. Срамота, какви болници имаме. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , omline каза:

Здравейте, след почивката викам да си кажа и аз мнението. Пресовия индивид няма даже и да го коментирам - думите са ценен ресурс все пак.  По -скоро имам една задачка закачка за @meleto и се чудя какво би ми отговорил на следния въпрос, защото забелязах от дискусията тук, че се прави на по-приятно разсеян отколкото в действителност е.

Та Меле, пускам ти един съвсем кратък фрагмент от Приятели, в който Фийби най-сериозно заявява, че не вярва в гравитацията, защото смята че по-скоро нещо я бутало надолу отколкото да я придърпва. След което на вратата се чука и Чандлър иронично заявява, че това било Исак Нютон, който бил бесен.

Клипчето не зарежда като изображение затова ЦЪК


Пита се в задачата - ако тази ситуация бъде съотнесена към форумните правила, които пазим като нова кола без каско, Фийби пред кого трябва да се оплаче, за да бъде Чандлър санкциониран за неуважителната си "заядка" с Фийби, тъй като той видимо се подиграва и не зачита правото й да не вярва в гравитацията...а и все пак забележката му никак не е "по темата"? 

П.С. @asylum, @Lelqtian - браво, момчета - респект за всичко, което написахте  - някои неща, честно казано ги изразихте по-добре отколкото аз щях.  

Неволни грешки по невнимание =/= конспиративни твърдения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че Фаст е за песния. Единствения адекватен и обективен и бвз пристрастия модератор в момента е Уили. 

А Фаст нещо стана много тънкообиден, скрил коментар под предтекст, че било ирония към него, а в съшото време подминава коментари, в които има опити за заяждане и провокация. Абсолютно недопостимо и двойни стандарти. 

Да не говорим, че в темата за Наградите на форума ясно и категорично изразих позиция, че нв искам да участвам в номимации, а той му скри поста и подмина решението ми. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, чушка. каза:

@NazzkO****************************************************************************************************

@Willy @Fast

Не знам какви са правилата, но подобни опити за каквото и да е заяждане и захапване отнасящо се до личността на когото и да било форумец, според мен трябва да се санкционират.

Ако аз бях на нивото на въпросния потребител, то сега щеше да се четат коментари с обиди и заяждания в скандалите, а това е грозно и ненужно.

Да, това е някакво тъпо хапливо коментарче, но на въпросния потребител това не му е за първи път, погледнете страниците по-назад в скандалите как си позволява да коментира и други потребители.

Дано да се вземат мерки, това наистина е ненужно и грозно. Трябва всеки един подобен опит да се реже от корен, за да може да върви някаква дискусия и да се водят разговори по теми, свързани с музика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

@Willy @Fast

Не знам какви са правилата, но подобни опити за каквото и да е заяждане и захапване отнасящо се до личността на когото и да било форумец, според мен трябва да се санкционират.

Ако аз бях на нивото на въпросния потребител, то сега щеше да се четат коментари с обиди и заяждания в скандалите, а това е грозно и ненужно.

Да, това е някакво тъпо хапливо коментарче, но на въпросния потребител това не му е за първи път, погледнете страниците по-назад в скандалите как си позволява да коментира и други потребители.

Дано да се вземат мерки, това наистина е ненужно и грозно. Трябва всеки един подобен опит да се реже от корен, за да може да върви някаква дискусия и да се водят разговори по теми, свързани с музика.

Получи точки за обидно поведение. С добри чувства ще ви помоля да не го превръщате в личен спор и с това да приключи.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Получи точки за обидно поведение. С добри чувства ще ви помоля да не го превръщате в личен спор и с това да приключи.

Какво обидно има в това да пренасочиш някого към яденето на еклери? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина и аз не разбирам как някои неща са обида, а това например да желаят да умреш не е. @meleto ще те помоля да изтриеш акаунта ми. Форума последно време ме натоварва излишно. Нямам намерение да се впрягам за глупости. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Наистина и аз не разбирам как някои неща са обида, а това например да желаят да умреш не е. @meleto ще те помоля да изтриеш акаунта ми. Форума последно време ме натоварва излишно. Нямам намерение да се впрягам за глупости. 

Просто някои хора са расли в саксия и не могат да приемат някой коментар, който евентуално те възприемат за обида, което далеч не е така. 

Както и да е, отивам за еклери.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Получи точки за обидно поведение. С добри чувства ще ви помоля да не го превръщате в личен спор и с това да приключи.

Разбира се, това е и моята идея.

Абсолютно ненужно е да се заяждаш с непознати на лична основа.

преди 13 минути, чушка. каза:

Какво обидно има в това да пренасочиш някого към яденето на еклери? 

Тук става въпрос за това, че не е редно да обясняваш на някого дали може да разсъждава и как в тема за дискусия на попфолк. 

Аз лично се старая аргументи и дискусии да се водят по темата, защото всяко едно залитане в личностния спектър е предпоставка за съответен отговор, а ако всеки реагира така, то мястото ше се превърне в някакви нападки към хора, които дори не познаваме.

преди 6 минути, чушка. каза:

Просто някои хора са расли в саксия и не могат да приемат някой коментар, който евентуално те възприемат за обида, което далеч не е така. 

Както и да е, отивам за еклери.

Коментарите на лична основа нямат място в тема, в която се дискутира музика и изпълнители.

 

А еклерите са хубаво нещо, особено когато са домашни ❤

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...