Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Обиди към останалите потребители са забранени!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy pinned this Тема
  • Starboy pinned this Тема

Темата не е изтрита, скрита е, нека приемем, че максимума за правене на нова тема е 180 страници, както е 200 за Поп фолк скандалите и точка.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкате. Цяла тема отиде зян,защото Зайка не мисли къде какво пише. Същата като Китуция. Споделят лична информация насам натам из форумите и после реват като им опре яйцето до дупето. Да й е за урок това.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Зайка и Кити мачкат. Едната с изтриване на тема, другата с такава за запек. 😂

 

Е,тя Кити вече си е сменила ника на Anne,защото смята,че е преродената душа на Ане Франк.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Е,тя Кити вече си е сменила ника на Anne,защото смята,че е преродената душа на Ане Франк.

А тя там била с някакъв ранг "ЛЕГЕНДА" / "ЛИГА НА ЛЕГЕНДИТЕ".

Паднах.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

А няма ли да има тема "Истината за... ", примерно за мен и монахинята, да разберем всички фенове какво е станало

Цитат

Днес сутринта пицарчето ми писа,  звъня,  че някой му е казал,  че съм качила снимка в един сайт,  че съм коментирала личния му живот.  Идва му да ме набие.  Каза всичко да изтрия.  Вече само по работа ще си говопим с него. Някой от форума явно познава момичето.  Големи проблеми станаха

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 3
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

А тя там била с някакъв ранг "ЛЕГЕНДА" / "ЛИГА НА ЛЕГЕНДИТЕ".

Паднах.

Е,тя скандализира на макс там,но най-големия сеир е в темите от форума на Космополитън.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

В колко форуми има регистрация?? 🤣

Буквално - всички

  • Like 1
  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...