Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 9 минути, NazzkO каза:

Разбира се, това е и моята идея.

Абсолютно ненужно е да се заяждаш с непознати на лична основа.

Тук става въпрос за това, че не е редно да обясняваш на някого дали може да разсъждава и как в тема за дискусия на попфолк. 

Аз лично се старая аргументи и дискусии да се водят по темата, защото всяко едно залитане в личностния спектър е предпоставка за съответен отговор, а ако всеки реагира така, то мястото ше се превърне в някакви нападки към хора, които дори не познаваме.

Коментарите на лична основа нямат място в тема, в която се дискутира музика и изпълнители.

 

А еклерите са хубаво нещо, особено когато са домашни ❤

@NazzkO, предлагам ти да стартираме едно приятлество помежду ни. Мога да ти пратя на ЛС координати и да ми пратиш обувки на Баленсиага.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@NazzkO ви е обяснил защо един коментар извън темата или насочен към потребител създава десетки други в тази посока. Вижте Кондомът като влезе каква манджа направи.  Когато има един дразнител и други се отпускат. Затова има правила и наказания.

Интересно как едни и същи имат проблем винаги. Никой не е нарочен за банове или наказания. Даже модовете слагат точки за 1 коментар, нищо че реално сте изписали 5 извън правилата.

Много е просто - което е поп фолк - в темата на скандалите...

Което е извън тази тема - Чат мания.

По отношение на двойния аршин - питам се, всички които се оплакахте от Фаст, направихте ли си труда да питате другите двама модератори? Те къде са в цялата йерархия, че ги изпускате? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

@NazzkO, предлагам ти да стартираме едно приятлество помежду ни. Мога да ти пратя на ЛС координати и да ми пратиш обувки на Баленсиага.

Аз съм винаги за нови приятелства 😀 в замяна да очаквам най-вкусните еклери на света ли хуахахаа

 

ПС. Сега не мога да ида да ги купя, че в Жърмани сме на къс повод и всичко е затворено, а не обичам да поръчам онлайн😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

По отношение на двойния аршин - питам се, всички които се оплакахте от Фаст, направихте ли си труда да питате другите двама модератори? Те къде са в цялата йерархия, че ги изпускате? 

Да си направим труда? Чакай малко, те нямат ли достъп до дискусиите, в които участваме ние? Трябва ли непременно ние да се оплачем, за да се раздвижат нещата - темите, в които се събират хората са точно две - в обикновени дни като сегашните правят по 3 страници дневно - 3 страници Не е отчайващо непосилно да прехвърлиш 3 страници и да видиш какъв е микроклимата.

Хората съвсем резонно имат резерви към модерирането на Фаст, защото е абсолютно безпринципно и субективно.. Никой от нас не иска да го гони от форума - искаме само да му се свалят модераторските права, защото не само, че не ги ползва по предназначение, но и злоупотребява с тях.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Да си направим труда? Чакай малко, те нямат ли достъп до дискусиите, в които участваме ние? Трябва ли непременно ние да се оплачем, за да се раздвижат нещата - темите, в които се събират хората са точно две - в обикновени дни като сегашните правят по 3 страници дневно - 3 страници Не е отчайващо непосилно да прехвърлиш 3 страници и да видиш какъв е микроклимата.

Хората съвсем резонно имат резерви към модерирането на Фаст, защото е абсолютно безпринципно и субективно.. Никой от нас не иска да го гони от форума - искаме само да му се свалят модераторските права, защото не само, че не ги ползва по предназначение, но и злоупотребява с тях.

Прието. Явно няма да се мине без гласуване и този сезон. @Willy @Fast @pechenko

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

@NazzkO ви е обяснил защо един коментар извън темата или насочен към потребител създава десетки други в тази посока. Вижте Кондомът като влезе каква манджа направи.  Когато има един дразнител и други се отпускат. Затова има правила и наказания.

Интересно как едни и същи имат проблем винаги. Никой не е нарочен за банове или наказания. Даже модовете слагат точки за 1 коментар, нищо че реално сте изписали 5 извън правилата.

Много е просто - което е поп фолк - в темата на скандалите...

Което е извън тази тема - Чат мания.

По отношение на двойния аршин - питам се, всички които се оплакахте от Фаст, направихте ли си труда да питате другите двама модератори? Те къде са в цялата йерархия, че ги изпускате? 

 

Когато е модерирал Хелсингския комитет, защо да се оплакваме от другите двама модератори? 

Впречем ти да се питаш защо винаги има оплаквания от един конкретен модератор, а от другите двама аз поне не съм видял? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Когато е модерирал Хелсингския комитет, защо да се оплакваме от другите двама модератори? 

Впречем ти да се питаш защо винаги има оплаквания от един конкретен модератор, а от другите двама аз поне не съм видял? 

Видя ли как вчера раздаде Respect статуси на килограм? :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, omline каза:

Видя ли как вчера раздаде Respect статуси на килограм? :D

Годишни награди. Все някой трябва да го свърши, пък и нека и той да бъде полезен веднъж в годината :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Впречем ти да се питаш защо винаги има оплаквания от един конкретен модератор, а от другите двама аз поне не съм видял? 

Каза инициатора на 90% от тези оплаквания, обикновено с невалидни мотиви. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Каза инициатора на 90% от тези оплаквания, обикновено с невалидни мотиви. 

Тегли му един бан докато още можеш -  да си знае мястото непрокопсаника.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Каза инициатора на 90% от тези оплаквания, обикновено с невалидни мотиви. 

Намирам този коментар за обиден - Мотивите ми са изцяло валидни.

Като жертва смятам заслужаваш едни 3 точки, моля да си ги раздадеш скоростно и да си понесеш полагащия се бан за което. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Намирам този коментар за обиден - Мотивите ми са изцяло валидни.

Като жертва смятам заслужаваш едни 3 точки, моля да си ги раздадеш скоростно и да си понесеш полагащия се бан за което. 

Victim blaming! 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Намирам този коментар за обиден - Мотивите ми са изцяло валидни.

Като жертва смятам заслужаваш едни 3 точки, моля да си ги раздадеш скоростно и да си понесеш полагащия се бан за което. 

Nice whataboutism. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Утре има имен ден бащатъа на Коце и един бивш, както и племенницата на моя Ники, майката на моя Ники, ако беше жива и още един роднина на моя Ники. 

Стига с тоя Ники, кажи ходила ли си скоро да видиш колегата в Инканто. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Стига с тоя Ники, кажи ходила ли си скоро да видиш колегата в Инканто. 

Не. На именния му ден му звъннах и се чухме. Сега има скоро рожден ден на 28 януари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Не аз съм с фикс идеята да бъда диктатор модератор на всяка цена. 

И той не е, ама финландците са развързали кесията сега. :D

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Не аз съм с фикс идеята да бъда диктатор модератор на всяка цена. 

А на теб защо ти е фикс идея да бъда извън екипа? Опитите ти датират още от когато Момо беше собственик. Едновремешното ми тролене против Галена не е валиден мотив. За разлика от теб, аз нямам лични вендета към никой, и с удоволствие бих работил в екип в теб, ако се кандидатираш. Но мрънкането е по-лесно, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв Финал само на "Черна птица".днес. Ферман и Кузгун въпреки,че се оказаха братя никога няма да бъдат братя заради миналото - Ферман е убил баща си без да знае,че му е баща и че е баща на Кузгун. Дядото на Кузгун пък е избил семейството на Ферман. Толкова кръв се проля, толкова отмъщение и накрая въпреки всичко Дила и Кузгун най-накрая са заедно и се ожениха. Седа се събра с Картал- брата на Кузгун, тя напусна Али. Али остана сам. Накрая любовта победи. "Черна птица" е вторият турски сериал , който гледам. А финала по btv e на 15 януари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

А на теб защо ти е фикс идея да бъда извън екипа? Опитите ти датират още от когато Момо беше собственик. Едновремешното ми тролене против Галена не е валиден мотив. За разлика от теб, аз нямам лични вендета към никой, и с удоволствие бих работил в екип в теб, ако се кандидатираш. Но мрънкането е по-лесно, нали?

Защото затвори оня анкета за коя е по-голяма циганка с измисления повод за насаждането на расовата омраза ;) Но да, модерираш абсолютно пристрастно и както ти скимне открай време, не го прави и не бих се занимавал да ти търся сметка. Но щом държиш на такава позиция, за каквато нямам време и желание, или се дръж на положение, или се разкарвай.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Какъв Финал само на "Черна птица".днес. Ферман и Кузгун въпреки,че се оказаха братя никога няма да бъдат братя заради миналото - Ферман е убил баща си без да знае,че му е баща и че е баща на Кузгун. Дядото на Кузгун пък е избил семейството на Ферман. Толкова кръв се проля, толкова отмъщение и накрая въпреки всичко Дила и Кузгун най-накрая са заедно и се ожениха. Седа се събра с Картал- брата на Кузгун, тя напусна Али. Али остана сам. Накрая любовта победи. "Черна птица" е вторият турски сериал , който гледам. А финала по btv e 15 януари. 

Стига с тия турски сериали, твоя беше много по-интересен. Обади се на колегата Ники и го поздрави от нас във форума, кажи му как ни липсва. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...