Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Обаче в тоя форум пак ли навлиза дневна доза (авто)хомофобия, трансфобия и омраза?  

image.png.73b35e3e537ad7b6b3083fbadb275970.png

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Аз не съм този,който кисне в чалга форуми по време на най-готините семейни празници,коментирайки Смядово за поредна година. Може би клетвите на Преса хващат декиш.

Ти внимивай да не се наложи пак да влизаш от профила на Стела,че те видяхме,че без Рамания не можеш хихи.

Ама се домъкна по времето на тези готини празници за да го изкоментираш и да търсиш внимание. Хахаха ... Весела Коледа! 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

...серийният телевизионен филм от махалата в Шумен - Пелтеча, мамо, гевреча!

в главните роли:

Славка Пелтека

Емилиано

Тони Стораро и киселите млека

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, NazzkO каза:

Тъкмо това си мислех... влязох да видя нещо забавно, или ново дали не съм пропуснал, а то... навръх Коледа да се караш с хора за кючеци... тъжна картинка. 
 

Нека си пуснем истинския хит на зимата, който виждам на всяко стори и който взриви нета. Нещо толкова семпло и приятно за ухото

 

И крадено. И чуждо. Много избирателно гледате нещата вие, интересна работа.

И ти напоследък все влизаш тук, за да те зарадва нещо, все нещо чакаш душата да ти напълни. Ами грешна ти е стратегията. Никой не  ти е длъжен да те радва. Щастието изначално е от теб за теб, а не от някой друг за теб. Поне 10-ти път, в който се оплакваш какво се коментирало. То не може да ти се угоди на тебе.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъжно, когато на един от най светлиле български празници, седиш във форума, за да сееш жлъч, клетви, лошотия и комплекси. 

@VulkoIsTheBest, @Stela, @THE IIconic нямате ли семейства, приятели, планове за тази свята вечер. За една вечер превърнахте форума в тиня...

@meleto, @Willy, @Fast предлагам и тримата за по горе за бан.

Вълко за перманентен без право да пише завинаги, защото се видя, че от шансове и добро не разбира. Вчера поне 10 потребителя бяха обиждани и подигравани - @Starboy, Фаст, @xroflx9, @Сашо, @Senhor, аз, @NazzkO, @DarkChild и други. 

Стела я предлагам за спам, заяждане и за това, че последния месец предоставяше профила си на Кондома и той най нахално си пишеше от там. 

Дойчо го предлагам за подклаждане на омраза, спам в скандалите и разпрострснение на мои снимки от фейсбук профила ми и измислици по мой адрес. Таман няколко човека ми потвърдиха, че именно той е отговорен за това. 

В крайна сметкс форума не е психиатрия място за избиване на комплекси. За Дойчо лично аз ще се погрижа. Разбирам поведението му донякъде... Подигравки от случайни минувачи, бармани, сервитьори направо в лицето му. Вероятно им е забавно да гледат отстрани когато някой е обсипван с хейт и жлъч, както самите те през по голямата част от живота им, но си има специализирани заведения за тази цел. С действията им няма да станат  нито по харесвани, нито по обичани, а напротив, ще будят все по голямо съжаление и ще гният в самота

  • Like 6
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Много е тъжно, когато на един от най светлиле български празници, седиш във форума, за да сееш жлъч, клетви, лошотия и комплекси. 

@VulkoIsTheBest, @Stela, @THE IIconic нямате ли семейства, приятели, планове за тази свята вечер. За една вечер превърнахте форума в тиня...

@meleto, @Willy, @Fast предлагам и тримата за по горе за бан.

Вълко за перманентен без право да пише завинаги, защото се видя, че от шансове и добро не разбира. Вчера поне 10 потребителя бяха обиждани и подигравани - @Starboy, Фаст, @xroflx9, @Сашо, @Senhor, аз, @NazzkO, @DarkChild и други. 

Стела я предлагам за спам, заяждане и за това, че последния месец предоставяше профила си на Кондома и той най нахално си пишеше от там. 

Дойчо го предлагам за подклаждане на омраза, спам в скандалите и разпрострснение на мои снимки от фейсбук профила ми и измислици по мой адрес. Таман няколко човека ми потвърдиха, че именно той е отговорен за това. 

В крайна сметкс форума не е психиатрия място за избиване на комплекси. За Дойчо лично аз ще се погрижа. Разбирам поведението му донякъде... Подигравки от случайни минувачи, бармани, сервитьори направо в лицето му. Вероятно им е забавно да гледат отстрани когато някой е обсипван с хейт и жлъч, както самите те през по голямата част от живота им, но си има специализирани заведения за тази цел. С действията им няма да станат  нито по харесвани, нито по обичани, а напротив, ще будят все по голямо съжаление и ще гният в самота

Ти нещо от сутринта ти става нещо! Искам тия няколко човека да ги изправи пред мен и да кажат да ти прати снимките. А дори и да съм го направил не е било във форума! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Krislena каза:

Народ, който си превозва ваксините срещу смъртоносен вирус в микробус за кренвирши, не може да бъде унищожен.

Мда, а можеше да бъде бус на Хепи, и да го кара рекламното им лице. Изтървала е. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

@VulkoIsTheBest

Блокиран за 365 дни 

Ще може да влезе в сайта на 27 декември, 2021 година 

Натрупани 60 точки. Последно нарушил точка 2.2, точка 1.3, точка 2.1 и други

Ами мойте уважения, но това е прекалено вече! 1 година

  • Like 4
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Кой от форума е Дъртата Вириндия? Снощи от нищото ми писа на лично в инста, че искала коледна оргия със Слави и Дойчо.  :1000(29):

На мен писа, че има нужда да го прочистят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...