Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Рики се включи днес онлайн в Today Show, за да говори за коледния си филм Jingle Jangle: A Christmas Journey, за наградата Грами, за бащинството и спомена,че точно когато той има рожден ден на 24 декември в същия ден има рожден ден и дъщеря му Лусия.

ЛУСИЯ- ДЪЩЕРЯТА НА КОЦЕ- 17.12.2020.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Рики е номиниран за Албум на годината на поредните награди. След като спечели албума латино Грами за най-добър поп вокален албум, и е номиниран и за Грами за най-добър латино поп  албум, сега е номиниран и за албум на годината. Историята се повтаря като с миналия му албум. 2 поредни албума успешни за Рики и то тоя път го прави с ЕP. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ицо Хазарта днес става на 41. И той Стрелец като мен. Затова са го поканили днес в Тази събота.

Телевизиите се надпреварват за рейтинг. В момента Ицо Хазарта по btv в Тази Събота, а в момента по Нвоа в Събуди се са 4Маgic. 4Мagic обиколиха всички Тв да промотират новия си сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry Ако не ти е изпадало това, налазавай. Според мен ще ти хареса :) Аз очаквах да е яко Glee-bashing (впредвид предни изяви на тия двамата, дето се въртят из тубата) но пак е бая интересно. 

https://www.podcastone.com/showmance-with-kevin-mchale-and-jenna-ushkowitz?showAllEpisodes=true

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Премиерът отдавна е в този бизнес, така че не е голяма изненада.

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Krislena каза:

дъртак си е

Много си е готин. Да видиш коментарите как казват, че става все по-готин. Изобщо не можеш да му кажеш ,че ще стане на 49 след 2 дена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Днес моят Ники има рожден ден. Да ми е жив и здрав най-вече. Преди малко се чухме. И една съученичка също днес има рожден ден. 

Айде вече твоя Ники да ти направи едно лапе, че скучаеш ми се струва ! 

Да е жив и здрав!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес вече отбелязваме цели 2 рождени дни, защото днес
любимият ми изпълнител Рики Мартин има рожден ден. Но на същия ден празнува и малката му дъщеричка Лусия, която става на 2 годинки. Честит 49-ти рожден ден, Рики и честит втори рожден ден на красивата принцеса Лусия. ❤
Пожелавам му на Рики най-вече здраве, щастие, да има много любов, 2021 да му бъде още по-успешна от тази, защото тя за него беше много успешна въпреки пандемията, албумът му догодина да спечели и Грами освен Латино Грами, да ни радва още с музиката си и чакаме продължението Play през 2021 да можем да се забавляваме. А на малката Лусия да расте жива и здрава и все така красива и да радва баща си и да има безгрижно детство.😍🎂🍰🎉🎉🎉🎈🎊🎁🌴💐🌹🌸🌺

LUCIA.jpg

01936c6b9f708f8e3206bd03546405d6.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

 

@THE IIconic скъпи,не ти ли омръзна да си бледото ми копие? И Кама ще почнеш да плюеш ако знаеш,че ще ти донесе реакции. Май ще се наложи да се качват хронологии как плюеш хората,на които сега се мазниш.💆‍♀️

 

 

Мислех, че си ме забравил!

Очаквай скоро честитка! Целувки ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...