Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ще решиш да пътуваш с рейса и ще се случи катастрофа и рейса заобикаля заради някой си двто решил да открадне тир, полицията го гонила, тирът се обърнал до хотел "Мираж". Ненормален народ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

И Туитър, и Инстаграм същата работа и проблема е от 9:00 сутринта, аз чак сега разбирам, защото до обяд бях навън. 

Ако се беше ваксинирала и да те чипира Бил Гейтс по 5 Джито, един прилеп още в 8:59 щеше да те осведоми за предстоящата хакерска консперация ;) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Ако се беше ваксинирала и да те чипира Бил Гейтс по 5 Джито, един прилеп още в 8:59 щеше да те осведоми за предстоящата хакерска консперация ;) 

Да бе да. Ама имам нов лак 

viber_изображение_2020-12-10_14-21-16.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма чакайте, никой не ви кара да се ваксинирате. Идеята е, че макар да могат да бъдат опасни тези ваксини и със странични ефекти, не са по опасни от смъртта на най - рисковите хора. Затова нека те да се ваксинират, така и болестта ще намалее. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес точно на рождения ми ден излизат нова песен от 4magic, нов албум от Алборан.

Уникално пожелание имам от Коце и то гласово. Винаги знае как да каже. Как да не го обичаш. ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Днес точно на рождения ми ден излизат нова песен от 4magic, нов албум от Алборан.

Уникално пожелание имам от Коце и то гласово. Винаги знае как да каже. Как да не го обичаш. ❤️

Зайке, Честит Рожден Ден! Бъди здрава!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Днес точно на рождения ми ден излизат нова песен от 4magic, нов албум от Алборан.

Уникално пожелание имам от Коце и то гласово. Винаги знае как да каже. Как да не го обичаш. ❤️

Ами кожено пожелание няма ли да получиш от Коцьо? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Днес точно на рождения ми ден излизат нова песен от 4magic, нов албум от Алборан.

Уникално пожелание имам от Коце и то гласово. Винаги знае как да каже. Как да не го обичаш. ❤️

 

Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов и сбъднати мечти! :) 
С баща ми сте една зодия... :D 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Днес точно на рождения ми ден излизат нова песен от 4magic, нов албум от Алборан.

Уникално пожелание имам от Коце и то гласово. Винаги знае как да каже. Как да не го обичаш. ❤️

Честит рожден ден Кралице, пожелавам ти много здраве, щастие и любов! Да имаш толкова вълнуваща 2021, че да не ти остане друг избор освен да възобновиш историите! ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Честит рожден ден Кралице, пожелавам ти много здраве, щастие и любов! Да имаш толкова вълнуваща 2021, че да не ти остане друг избор освен да възобновиш историите! ❤️

Мерси много.  ❤️ Дано. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...