Jump to content



Препоръчани коментари

Макар и да е реализирана, "Страх ме е" е реално една от най-малкото познатите ѝ песни, а е невероятна!

 

"Изключен телефон" брои ли се? Невероятна песен е!

"Страх ме е" потъна покрай двата големи хита от тогавашния албум - "Грешна нощ" и "Последна вечер".

Телефонът даже я включи във филма "Всичко е любов".

 

 

Що бе, тая песен е веселяшка, нищо особено, но вкарва настроение:

 

Неееее, моля те! :gun_bandana: Предпочитам даже "Душ или направо" пред тази боза.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В заблуда" ми е любима и на мен!

Въобще, за Ивана ще ми е трудно в "Нереализираните"... Но имам време да мисля, предстоят Деса и Ана сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В заблуда" ми е любима и на мен!

Въобще, за Ивана ще ми е трудно в "Нереализираните"... Но имам време да мисля, предстоят Деса и Ана сега.

Имаш варианти. Мислех и аз да предложа, но доста хора са се включили и предложенията им съвпадат с моите.

Ще искаш максимално висока оценка за лелче, знам аз. :D

В крайна сметка, която и да избереш, все ще е добра. :) Е, без "Тая малката" или нещо подобно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш варианти. Мислех и аз да предложа, но доста хора са се включили и предложенията им съвпадат с моите.

Ще искаш максимално висока оценка за лелче, знам аз. :D

В крайна сметка, която и да избереш, все ще е добра. :) Е, без "Тая малката" или нещо подобно. :1000 (29):

Аз и за "Да те притежавам" исках висока оценка, а то какво стана... :mf_surrender:

За "Пиянство" какво мислим?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и за "Да те притежавам" исках висока оценка, а то какво стана... :mf_surrender:

За "Пиянство" какво мислим?

Хубав текст, г/д добро изпяване и до там. Много скучна музика. Не съм си я пускал от поне година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си разглеждам албума "Мирише на ... любов" и установявам, че от 18 песни, само 6 са кавъри. Останалите са на Георги Сейменски ("Къв си ти, бе", "Стара история", "От извора"), Ангел Ефтимов ("Мирише на ... любов", "Отче мой", "Ти и той", "Тежък камък"), Светослав Заров ("Туист кючек"), Огнян Тодоров ("Безумна цена"), Стояна ("Жив живот"), Владимир Минев ("Сексът и градът") ик Стефан Статев ("Само веднъж се живее").

 

Пък после, кариерата на Ванча само кавъри била...

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 не е малко, а и в авторските има доста крадени моменти.
Че то дори и при Глория има "крадени моменти" в авторските песни, особено в текстове. И от 18 песни, 6 да са кавъри, а 12 - авторски, си е доста добре, при това в най-силния албум на лелчинка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то дори и при Глория има "крадени моменти" в авторските песни, особено в текстове. И от 18 песни, 6 да са кавъри, а 12 - авторски, си е доста добре, при това в най-силния албум на лелчинка.

За нея си е постижение. Тя след това почна да бълва предимно кавъри. Не броя периода от Сто патрона, когато наблягаше на турските кавъри. След това стана много сръбска.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нея си е постижение. Тя след това почна да бълва предимно кавъри. Не броя периода от Сто патрона, когато наблягаше на турските кавъри. След това стана много сръбска.
Говориш пълни глупости - след това направи албума "Без граници" - къде са кавърите там?! Мелодиите са на Стояна, Георги Сейменски, Румен и Стефан Статев!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в "Няма спиране":

"Не си ми първият", "Да те притежавам", "Порочна и скромна", "Ах, тези пари" (музика: Георги Сейменски)

"Изключен телефон", "Стриптийз" (музика: Ангел Ефтимов)

"Албански валс" (музика: Пламен Димитров)

Седем авторски, срещу 4 кавъра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да се коментират кавърите на Ивана, след като нея самата не я притеснява да ги прави. Да, има ги, продължава да прави, но е факт, че 80% от тях са по-големи хитове от оригиналите. Всички правят кавъри, дори на Преслава голяма част от песните са такива, но това не пречи също да са хитове. Когато една песен е хубава, с хубав текст и изпяване- няма значение каква е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш пълни глупости - след това направи албума "Без граници" - къде са кавърите там?! Мелодиите са на Стояна, Георги Сейменски, Румен и Стефан Статев!

По-полека с удивителните :D :D

 

А в "Няма спиране":

"Не си ми първият", "Да те притежавам", "Порочна и скромна", "Ах, тези пари" (музика: Георги Сейменски)

"Изключен телефон", "Стриптийз" (музика: Ангел Ефтимов)

"Албански валс" (музика: Пламен Димитров)

Седем авторски, срещу 4 кавъра!

Само "Ах, тези пари" е позната. Стойностна песен, която не харесвам, но оценявам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-полека с удивителните :D :D

Само "Ах, тези пари" е позната. Стойностна песен, която не харесвам, но оценявам.

По-полека с непроверената информация и тъпи изказвания! :mf_surrender:

"Не си ми първият" все едно е неизвестна... А и нали първо казвате ПОВЕЧЕ кавъри, сега пък не били известни авторските песни! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение дали една песен е кавър или не. Веднага се сещам за Селион Дион на която 6 от може би 10те най - големи хитове са римейк на други песни. Грешка е да правиш само кавъри, но е грешка и напълно да ги отричаш, защото и в двата случая пропускаш възможност да оставиш след себе си песен, която ще ти лежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кариерата на Ванча се гради на кавъри, щото е много по-лесно да вземеш готов, познат вече хит, да му скалъпиш набърже текст на български с клип за 5 лева и да го качиш по Планетa. За да имаш участия по всичките кръчми.

 

И като ша се опитваме да изкараме черното бяло, имала била и авторски песни. Колко от тях клипира и завъртя? Значително по-малко от кавърите, нищо че последните било по малко като бройка.

 

"Не си ми първият", "Да те притежавам", "Порочна и скромна", "Ах, тези пари" (музика: Георги Сейменски)

"Изключен телефон", "Стриптийз" (музика: Ангел Ефтимов)

"Албански валс" (музика: Пламен Димитров)

 

Тия песни и Ванча е забравила вече че ги е правила, помнели се били.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя недоволният пак ходи след мен да ломоти... :mf_surrender:

"Ах, тези пари" също е песен, която ще се помни и след Ивана.

И за да му е удобно, дал за пример само песните от "Няма спиране". За "Мирише на любов" се направил на по-луд, отколкото е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-полека с непроверената информация и тъпи изказвания! :mf_surrender:

"Не си ми първият" все едно е неизвестна... А и нали първо казвате ПОВЕЧЕ кавъри, сега пък не били известни авторските песни! :gun_bandana:

Тъпи са твоите изказвания. Внимавай да не вдигнеш кръвно. Може по-спокойно да се израдяваш.

Защо не са се наложили авторските й песни, ако толкова струват? Очевидно са пълнеж за албумите, колкото да се каже, че не е изцяло копие на сърбежите. Със сигурност и тя не е залагала на тях, щом не е опитала да ги популяризира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпи са твоите изказвания. Внимавай да не вдигнеш кръвно. Може по-спокойно да се израдяваш.

Защо не са се наложили авторските й песни, ако толкова струват? Очевидно са пълнеж за албумите, колкото да се каже, че не е изцяло копие на сърбежите. Със сигурност и тя не е залагала на тях, щом не е опитала да ги популяризира.

Моето кръвно е желязно, за него не бери грижа...

На кое не е заложила по-точно? Клипирала е "Стриптийз" и "Ах, тези пари", "Не си ми първият" и "Изключен телефон" включи във филма "Всичко е любов" с хубави тв версии, в микса на турнето през 2005 са "Не си ми първият" и "Албански валс".

От 'Мирише на любов" клипира "Къв си ти, бе", "Безумна цена", "Стара история", "Ти и той" и "От извора". С тв версии направи и "Отче мой", "Мирише на любов",

"Сексът и градът", "Само веднъж се живее" и "Тежък камък".

Ако това са пълнежи, не знам какво трябва да са бълвочите на треторазрядните парясници, които слушаш! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаме колко е желязо, надявам се че живееш близо до няква болница или поликлиника, че иначе с родната бърза помощ ...

 

Колкото и да не ти се иска, 90% от творчеството на Ванча е скрап, някъв пълнеж там да окупира повече ефирно време по тивито и концерти за сметка на колежките и.

 

И да изреждаш всички заглавия, това няма да ги направи по-големи хитове, най-много да се присетим за 5 минути че имаше и такива песни, и толкоз.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана има разнообразно творчество и то се харесва от различни групи хора. Не мисля, че може да го наречем "боклук", особено като говорим за може би най - хитовата певица в бранша за изминалото десетилетие (2001/10).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...