Jump to content



Препоръчани коментари

Кавъри или не, Ивана има толкова масови хитове, каквито друг от жанра няма! А да се каже, че "Ах, тези пари" и "Не си ми първия" са забранени е абсурдно.Това са песни, които постоянно се пеят в механи с жива музика. Като цяло песните на Ивана са най-изпълнявани от живите оркестри на различни празници. На Ивана не й е нужен 1 хит, който да направи емблема, защото тя има в изобилие. А "Радка пиратка", "Тигре,тигре" , "Елана,Елена" и други вечни хитове също са единични емблеми на изпълнителите, които ги изпълняват. Това обаче не прави изпълнителите големи или още по-малко най-големите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаме колко е желязо, надявам се че живееш близо до няква болница или поликлиника, че иначе с родната бърза помощ ...

 

Колкото и да не ти се иска, 90% от творчеството на Ванча е скрап, някъв пълнеж там да окупира повече ефирно време по тивито и концерти за сметка на колежките и.

 

И да изреждаш всички заглавия, това няма да ги направи по-големи хитове, най-много да се присетим за 5 минути че имаше и такива песни, и толкоз.

В последният самостоятелен албум на Камелия има ЕДНА авторска песен - "Оставяш петна" на Биолчев. Всичко друго е гръцко и сръбско. Това прави ли го "скраб"? Защото Ивана няма албум само с ЕДНА авторска песен... :mf_surrender:

 

 

Ивана има разнообразно творчество и то се харесва от различни групи хора. Не мисля, че може да го наречем "боклук", особено като говорим за може би най - хитовата певица в бранша за изминалото десетилетие (2001/10).
Той просто е говорил за себе си, затова е употребил този епитет! :3fdb8960598fa63e:

Разбира се, че е най-хитовата певица в жанра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше. В Преслава има повече харизма отколкото в двете взети заедно. Да не говорим колко по-универсален артист е. :3fdb8960598fa63e: А и е на 30 и няколко все още :1000 (30):

 

Абе Наско, изглеждаше ми читав преди години. Нещо си се бъгнал напоследък ми се види. Само ти ли не разбра, що съществува Преса? Дава на Митака повече и от онова, което Ивана даваше преди години. И знаеш ли какво? Нещата вървят натам, че през цялата си кариера го е правила, а не само напоследък....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последният самостоятелен албум на Камелия има ЕДНА авторска песен - "Оставяш петна" на Биолчев. Всичко друго е гръцко и сръбско. Това прави ли го "скраб"? Защото Ивана няма албум само с ЕДНА авторска песен... :mf_surrender:

Той просто е говорил за себе си, затова е употребил този епитет! :3fdb8960598fa63e:

Разбира се, че е най-хитовата певица в жанра!

Минала е Ванча покрай най-хитова певица. Ако става ша гледаме в чужди канчета, що на Кама? А не на Преса примерно, която има повече хитове и се задържа повече време на сцената? Да не говорим как кавъри почти няма и не угасна в момента в който спря кранчето на сръбските хитове.

 

Мисля, че някой има нужда да наблегне на уроците по български, ама да не сменяме темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минала е Ванча покрай най-хитова певица. Ако става ша гледаме в чужди канчета, що на Кама? А не на Преса примерно, която има повече хитове и се задържа повече време на сцената? Да не говорим как кавъри почти няма и не угасна в момента в който спря кранчето на сръбските хитове.

 

Мисля, че някой има нужда да наблегне на уроците по български, ама да не сменяме темата.

Аз мислех, че тази Янева е разумна жена, не очаквах такива истерии и то по такива нелепи поводи. Не съм дошъл тук да хуля, а да обсъждам предимства и недостатъци. Тая намята едно кило камъни, бате!

 

Ивана е едно копие. Луна има много повече авторски хитове от нея - Тук, там, Бягайте, крачета, Аз не съм една само за един мъж, Чики-чики и още десетки. Ако ще изброяваме и ще се заяждаме на дребно. Ивана към днешна дата е една треторазрядка със славно минало. Точката поставих АЗ, оттук насетне нека долекарската помощ се заеме.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докторската помощ тук определено трябва да е психиатрична! :mf_surrender: Щом тръгнахме и Лухча болния кон да слагаме до звезди от ранга на Ивана... Че и точки били наслагали... :3fdb8960598fa63e:

Камелия само с една авторска песен в цял албум, те на Ивана заброили кавърите и защото нямат какво да отговорят, намесят Преса Толбухинска... :1000 (29):

Ивана има една песен "Боже мой, само нерви си навличам", я да си я пусна в чест на горните утайки! :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че тази Янева е разумна жена, не очаквах такива истерии и то по такива нелепи поводи. Не съм дошъл тук да хуля, а да обсъждам предимства и недостатъци. Тая намята едно кило камъни, бате!

 

Ивана е едно копие. Луна има много повече авторски хитове от нея - Тук, там, Бягайте, крачета, Аз не съм една само за един мъж, Чики-чики и още десетки. Ако ще изброяваме и ще се заяждаме на дребно. Ивана към днешна дата е една треторазрядка със славно минало. Точката поставих АЗ, оттук насетне нека долекарската помощ се заеме.

 

Мдам, с пълна липса на изненада установявам, че имало и по-трагични случаи от Деса-фенс. Янева дано не е бременна, че кат глеам ша пометне от зор да ни убеждава че Ванча е нещо повече, от колкото всъщност е. А даже не съм убеден че е и треторазрядка. По-добре да не беше пускала последната боза, че да си мисля как се е оттеглила със стил, а то кво се оказа ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, няма нужда да убеждаваш никого в нищо и да изреждаш успехите и хитовете на Ивана. За всички е ясно, че е една от най-големите певици в жанра, нека си го отричат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, няма нужда да убеждаваш никого в нищо и да изреждаш успехите и хитовете на Ивана. За всички е ясно, че е една от най-големите певици в жанра, нека си го отричат.
Остави ме аз да преценя от какво има нужда!

И аз не мисля, че е необходимо да хвалите ужасни песни като "Кралете" и "Мога и без теб", но с агитката сте го правили, което сигурно създава у нея грешното впечатление, че е извадила нещо добро! B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелятиан, струваш ми се доста по-интелигентен, отколкото реално се представяш. Първо, с това "гангста" писане, съкращаване на букви, преобразуване на срички и прочее измислени от теб прийоми постовете ти не тежат повече. Сигурен съм, че имаш богата обща култура, както и музикална такава, само че покажи я и спори с доводи, съпоставки - да видим, че си нещо повече от заклет фен на Камелия. Аргументирай се защо ненавиждаш Ивана, с какво толкова ти пречи.

 

Чистосърдечно си признавам, че бяха години, даже съвсем доскоро, в които Ивана неистово ме дразнеше, но разбрах, че това е било така главно заради измислената война с Глория. Не може такива неща да ни влияят, големи сме вече. Жената има супер разнообразен репертоар. С повече или по-малко кавъри - не е толкова от значение, при положение че авторско творчество в тоя жанр има само Глория. Предполагам, знаеш, че дори групи като "Сигнал" имат за най-големи хитове кавъри на парчета на световни групи. Това по-малко велики ли ги прави?

Аз бих упрекнал Ивана единствено за две неща: 1. Някои песни като "Сексът и градът" 2. Ламтежа за награди и отчитането на повече процент в хазната за тях. Има обаче и принос за жанра като например живото пеене, социални песни. Аз не мисля, че Ивана е някакъв маргинал. Да, има клипове като "Не е ваша работа", но наред с тях е оставила култови фрази от немалко песни, песни за всякакъв повод.

 

Между другото, искам да поздравя Теодора - дъщерята на Ивана. Вчера я видях и се заговорихме покрай една стихосбирка на Г. Констатинов, в която присъства "Миг като вечност". Помолих я да каже на Ивана да направи песен като "Безумна цена". Супер приятно впечатлен съм. Доста неща изкоментирахме набързо.

Имам интересни случки с Ивана, включително и когато баща ми я покани да пее на един човек - някой път може и да ги разкажа, но не знам дали е желателно да разкривам лични подробности от живота й, затова не искам да го правя засега. Но имам забавни случки още от турне 2007. Като всеки жив човек и Ивана си има моменти на неразположение, но като цяло е сърдечен човек с повече доза умствен багаж от някои свои колеги. Неслучайно е възпитала такова дете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелятиан, струваш ми се доста по-интелигентен, отколкото реално се представяш. Първо, с това "гангста" писане, съкращаване на букви, преобразуване на срички и прочее измислени от теб прийоми постовете ти не тежат повече. Сигурен съм, че имаш богата обща култура, както и музикална такава, само че покажи я и спори с доводи, съпоставки - да видим, че си нещо повече от заклет фен на Камелия. Аргументирай се защо ненавиждаш Ивана, с какво толкова ти пречи.

 

Чистосърдечно си признавам, че бяха години, даже съвсем доскоро, в които Ивана неистово ме дразнеше, но разбрах, че това е било така главно заради измислената война с Глория. Не може такива неща да ни влияят, големи сме вече. Жената има супер разнообразен репертоар. С повече или по-малко кавъри - не е толкова от значение, при положение че авторско творчество в тоя жанр има само Глория. Предполагам, знаеш, че дори групи като "Сигнал" имат за най-големи хитове кавъри на парчета на световни групи. Това по-малко велики ли ги прави?

Аз бих упрекнал Ивана единствено за две неща: 1. Някои песни като "Сексът и градът" 2. Ламтежа за награди. Има обаче и принос за жанра като например живото пеене, социални песни. Аз не мисля, че Ивана е някакъв маргинал. Да, има клипове като "Не е ваша работа", но наред с тях е оставила култови фрази от немалко песни, песни за всякакъв повод.

 

Между другото, искам да поздравя Теодора - дъщерята на Ивана. Вчера я видях и се заговорихме покрай една стихосбирка на Г. Констатинов, в която присъства "Миг като вечност". Помолих я да каже на Ивана да направи песен като "Безумна цена". Супер приятно впечатлен съм. Доста неща изкоментирахме набързо.

Имам интересни случки с Ивана, включително и когато баща ми я покани да пее на един човек - някой път може и да ги разкажа, но не знам дали е желателно да разкривам лични подробности от живота й, затова не искам да го правя засега. Но имам забавни случки още от турне 2007. Като всеки жив човек и Ивана си има моменти на неразположение, но като цяло е сърдечен човек с повече доза умствен багаж от някои свои колеги. Неслучайно е възпитала такова дете.

 

С Ивана нямам никакъв проблем. Даже съм казвал, че и бях голям фен навремето. Спря да ме кефи като прекали с пееенето на простотии.

 

Спорове с доводи и съпоставки не постигат нищо. Може да си цитираме факти, листове от избирателни секции и прочее оттук до края на света и нищо няма да се получи. Затова е по-интересно да си мелим едно и също и от време на време да си мятаме разни обиди, кои по-преки, кои не чак толкоз.

 

Имам проблем с досадни същества като Янева които изкарват нещата далеч от реалността, и обиждат, когато припомнянето на реалността спре да им изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелятиан, струваш ми се доста по-интелигентен, отколкото реално се представяш. Първо, с това "гангста" писане, съкращаване на букви, преобразуване на срички и прочее измислени от теб прийоми постовете ти не тежат повече. Сигурен съм, че имаш богата обща култура, както и музикална такава, само че покажи я и спори с доводи, съпоставки - да видим, че си нещо повече от заклет фен на Камелия. Аргументирай се защо ненавиждаш Ивана, с какво толкова ти пречи.

 

Чистосърдечно си признавам, че бяха години, даже съвсем доскоро, в които Ивана неистово ме дразнеше, но разбрах, че това е било така главно заради измислената война с Глория. Не може такива неща да ни влияят, големи сме вече. Жената има супер разнообразен репертоар. С повече или по-малко кавъри - не е толкова от значение, при положение че авторско творчество в тоя жанр има само Глория. Предполагам, знаеш, че дори групи като "Сигнал" имат за най-големи хитове кавъри на парчета на световни групи. Това по-малко велики ли ги прави?

Аз бих упрекнал Ивана единствено за две неща: 1. Някои песни като "Сексът и градът" 2. Ламтежа за награди и отчитането на повече процент в хазната за тях. Има обаче и принос за жанра като например живото пеене, социални песни. Аз не мисля, че Ивана е някакъв маргинал. Да, има клипове като "Не е ваша работа", но наред с тях е оставила култови фрази от немалко песни, песни за всякакъв повод.

 

Между другото, искам да поздравя Теодора - дъщерята на Ивана. Вчера я видях и се заговорихме покрай една стихосбирка на Г. Констатинов, в която присъства "Миг като вечност". Помолих я да каже на Ивана да направи песен като "Безумна цена". Супер приятно впечатлен съм. Доста неща изкоментирахме набързо.

Имам интересни случки с Ивана, включително и когато баща ми я покани да пее на един човек - някой път може и да ги разкажа, но не знам дали е желателно да разкривам лични подробности от живота й, затова не искам да го правя засега. Но имам забавни случки още от турне 2007. Като всеки жив човек и Ивана си има моменти на неразположение, но като цяло е сърдечен човек с повече доза умствен багаж от някои свои колеги. Неслучайно е възпитала такова дете.

Теодора е супер умното и добро момиче. Може да се разчита на нея и да си говорите на всякакви теми- нещо, което 90 % от младите в момента не умеят. Ивана е възпитала прекрасно детето си, за което може да се гордее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави ме аз да преценя от какво има нужда!

И аз не мисля, че е необходимо да хвалите ужасни песни като "Кралете" и "Мога и без теб", но с агитката сте го правили, което сигурно създава у нея грешното впечатление, че е извадила нещо добро! B)

 

Да, хвалил съм ги /мога да говоря единствено за себе си/. Това е било в период, в който наистина са ми харесвали тези песни. С времето обаче отсяваш парчетата, които наистина ти харесват и можеш да слушаш със същия кеф и след години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хвалил съм ги /мога да говоря единствено за себе си/. Това е било в период, в който наистина са ми харесвали тези песни. С времето обаче отсяваш парчетата, които наистина ти харесват и можеш да слушаш със същия кеф и след години.
И аз съм в период, в който решавам, че ми се говори за авторската музика на Ивана и ми се спори на воля! Защо ти да имаш правото да прехвалваш боклуци, а аз да нямам такова да се карам и изреждам колкото си пожелая?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм в период, в който решавам, че ми се говори за авторската музика на Ивана и ми се спори на воля! Защо ти да имаш правото да прехвалваш боклуци, а аз да нямам такова да се карам и изреждам колкото си пожелая?!

 

Никъде не съм казвал, че нямаш правото, а че няма смисъл! Не ми слагай думи в устата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не съм казвал, че нямаш правото, а че няма смисъл! Не ми слагай думи в устата!
И аз не виждам смисъл да се хвалят ужасни песни, защото ги е изпяла любимката, но... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка първа вечер в БОЛЯРИ. Усмихната Ивана която се снима със всички. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...