Jump to content



Препоръчани коментари

За да покажат на Ивана, че дори нея могат да изтрият с гумичка, когато си поискат.....
В този ред на мисли, Андреа как успя да изтегли продукцията си и да я даде на Фен за излъчване? Както и да качи всички свои стари хитове в нов канал?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, Андреа как успя да изтегли продукцията си и да я даде на Фен за излъчване? Както и да качи всички свои стари хитове в нов канал?

Плати си. Сигурно и това е причината да пуска по малко песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, Андреа как успя да изтегли продукцията си и да я даде на Фен за излъчване? Както и да качи всички свои стари хитове в нов канал?

 

За Митака Андреа никога не е била нещо повече от еднодневка. Тя е поносима щета. С нейните песни ретро партита не стават. Не може да я използва за панаири и събори, механи и сватби, както Ивана, за прави пари от нея. А и винаги може да си направи някаква подобна руса, като за това няма да е нужна някаква кой знае каква инвестиция, а и Теди Александрова вече бе готова. Не му трябва втори мрънкалник като Камелия, който да му вади на показ задкулисните практики. Да влачи там и да не мрънка. Горе-долу това са му простоватите размисли по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че Александрова не е толкова перверзна , колкото Андреа.

Иначе Андреа и в най-големия си пик с Кости не беше в топа по участия, тя е от тия вложилите 100, а изкарали 20. Имаше пари за пръскане, пръскаше. Много от тях са неизбиваеми, сега като си взема правата плати пак сума пари, които първоначално е и платила - песни и клипове, самата тя, понеже тия скъпи за времето си клипове Пайнера няма да ги плати, те така. Въпреки това, клиповете и бяха нещо модерно и готино в ефира на телевизията им, имаше някакви участия , не топ, но докарваше пари, песните и - хит, тя - скандална. Но е поносима щета, да. Като теглиш чертата, вложеното и е много над взетото. То, като си бездарен, това е нормално. Даже за руса силиконка с два тона направи много, рекорди.

 

Иначе като влезе Кристиана в Пайнер си мислих, че ще е следващата Андреа. Пак руса, пак бездарна, пак с песни от един компзитор, пък било и мъжа и . Уви, Оцко избяга, с него - и тя. Пък и откъде парите за клипове като на Андреа.

 

Ванча не я знам, като толкова умира за това проклето сръбско, и дори след период на почивка пак почна със сръбските кавъри, разбира се, като видиш ивана за сръбско не можеш да не се сетиш (и за Индира, по-точно), направо да ходи в Гранд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча не я знам, като толкова умира за това проклето сръбско, и дори след период на почивка пак почна със сръбските кавъри, разбира се, като видиш ивана за сръбско не можеш да не се сетиш (и за Индира, по-точно), направо да ходи в Гранд.
А защо не приемете, че всеки артист си има характерен почерк, стил и вкус?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано се радвам, че клиповете на Ивана са отново достъпни. Говорим за един от най-големите хитове и емблеми в жанра! ''Нещо нетипично'' е събрала близо милион за две години което показва какво име е било Ивана. Новата песен е много добра и не мисля, че има нещо лошо в това, че е кавър. Аз честно казано не си представям Ивана да пее песни на Пашев или Оцко, примерно. Песента е трепач и за 2 седмици беше събрала 700 хиляди гледания което за Ивана беше абсолютен рекорд. Явно интереса към нея не е угаснал и има шанс да случи на хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да не изпее песен на Пашев - в началото на кариерата си като по-популярен композитор, той имаше и парчета, които не биха звучали зле и в нейно изпълнение - например 'Да те прежаля", "Сърце не ми остана", "Рекламация" на Ваня, "На дъното" на Ирена, а донякъде и "Не се променям", макар тя да е твърде нежна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Димитров и Малина най-много са се раздавали, докато Ивана е пяла на партито в Приказките преди дни... Какво толкова да не могат да разделят леля и дядо Митко? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Филмът е прекрасен, преди го имаше качен в канала на Планета, сега след тези странни изтривания, не знам дали е там още. Излезе успоредно с албума "Блясък в очите", като там за първи път представи заглавната песен от него, както и "Аз съм с теб". Включени са и видеоверсии на нейни вечни любовни песни -

"Стара история", "Шампанско и сълзи", "Последна чаша", "Влак за нещастници" и др. Между самите мелодии цитира мисли на Мариета Ангелова, свързани с направата на текстовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филмът е прекрасен, преди го имаше качен в канала на Планета, сега след тези странни изтривания, не знам дали е там още. Излезе успоредно с албума "Блясък в очите", като там за първи път представи заглавната песен от него, както и "Аз съм с теб". Включени са и видеоверсии на нейни вечни любовни песни -

"Стара история", "Шампанско и сълзи", "Последна чаша", "Влак за нещастници" и др. Между самите мелодии цитира мисли на Мариета Ангелова, свързани с направата на текстовете.

Хм, като каза за мислите на Мариета се сетих. Но явно се казва "Всичко е любов", това вече ми говори нещо, но некадърниците са написали "И това е любов" под "Стара история" и ми излиза само песента на Райна и Константин.

 

 

Ей това им харесвам на старата школа, правят интересни неща, концерти, филми, а не като сегашните кокошки, на които им дай само дискотечни къртачки, които самите те не си помнят след две години. В попа също се пробват, в чалгата май не е имало нещо подобно от "Аз" на Галена и съответно после копието на Мария "13".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продаваше се и лимитирана серия на двд с филма, в комплект с албума "Блясък в очите". Да, имаше интересни неща в тези години - може би наистина "Аз",

"13" и "Проект 13" са последните по-разчупени албуми в попфолка. И Стораро издаде "Живея само за тебе" с 4 диска - нови попфолк песни, дуети, тотални хитове и двд с клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maриета имаше страхотни текстове, да не кажа направо поезия.

В момента е трагедия. Тя и Оцко са пример за тотална деградация , единия като композитор, другата - като текстописка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Закъснях" е песента с най-силен текст в албума "Обяснения не давам", дело на Таня Палазова, която написа и "Дъжд от рози", "По дяволите рая" и "Не искам да знаеш".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано се радвам, че клиповете на Ивана са отново достъпни. Говорим за един от най-големите хитове и емблеми в жанра! ''Нещо нетипично'' е събрала близо милион за две години което показва какво име е било Ивана. Новата песен е много добра и не мисля, че има нещо лошо в това, че е кавър. Аз честно казано не си представям Ивана да пее песни на Пашев или Оцко, примерно. Песента е трепач и за 2 седмици беше събрала 700 хиляди гледания което за Ивана беше абсолютен рекорд. Явно интереса към нея не е угаснал и има шанс да случи на хит.

Интереса не е угаснал към никой. С хубава песен всеки може да има хит.Доказаха ви го Ивана,Камелия,Райна....даже и Джена преди "Коя" я бяхте отписали!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приключи гласуването за "Песен на годината", проведено в рамките на класацията "Фолклорна палитра". Читателите на Signal.bg дадоха най-силна подкрепа за авторската песен на фолклорна основа "Ало, мамо", която се изпълнява от Ивана.

 

Сингълът излезе през лятото на 2015-а година и достигна до най-широк кръг публика, а по-късно бе включен като водеща песен в албума на звездата "Не давам да се даваме".

 

Общо 47 музикални изпълнения достигнаха до годишната класация "Фолклорна палитра". От тях бе избрана "Фолклорна песен 2017" като читателите на Signal.bg гласуваха за фаворитите си в два етапа.

 

 

В първия етап бяха избрани 10-те най-харесвани фолклорни изпълнения, от които бе излъчена и Песента на годината.

Ето и цялата класация по точки тук:

 

01. Ивана - Ало, мамо - 209 160 точки

02. Иван Дяков - Земи огин, запали ме - 189 810 точки

03. Нелина - Българийо, ти майко свята - 184 224 точки

04. Екстра Нина - Стано, мъри Станчице - 171 935 точки

05. Цветелина - Да кумуваш, да кръщаваш - 156 840 точки

06. Райна - Дъще моя - 129 400 точки

07. Ива Костадинова - Девойко, мари хубава - 118 696 точки

08. Валя - Охридското езеро - 115 276 точки

09. Ашли - Рипни Калинке - 91 768 точки

10. Дафина Димитрова - Пий, куме - 91 008 точки

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ивана много ѝ лежи тоя стил с цифтателите. Много харесвам тая песен. Албумът "Мирише на любов" е страхотен, може би най-добрият на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ивана много ѝ лежи тоя стил с цифтателите, напълно пасва с нейната бленда. Много харесвам тая песен. Албумът "Мирише на любов" е страхотен, може би най-добрият на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също най-много харесвам "Мирише на... любов", макар като нейна емблема да се изписва "Няма спиране". А най-голям сантимент имам към "Доза любов" и "Блясък в очите" - слушайки ги, паралелно съм изживявала някакви много силни мои си трепети и песните от тях бяха идеален фон. Може би именно с песните от "Доза любов" Ивана надделя над Десислава в списъка с мои любимки. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...