Jump to content



Препоръчани коментари

Хубав въпрос. Но иначе в "Споделено с Камелия" двете бяха като първи дружки... :3fdb8960598fa63e:

 

Ако знаеш как потриваше ръце, като се срина твоята и как обясняваше като професор в университет защо се било получило така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако знаеш как потриваше ръце, като се срина твоята и как обясняваше като професор в университет защо се било получило така. :3fdb8960598fa63e:
Гледала съм интервюта, в които е зачеквала темата, да. Бяха много сериозна конкуренция двете на турне 2006, а и знаем за случката около "Диаманти", 2001 година също, наградата за певица на десетилетието от Планета и т.н.

Ние с теб също бяхме коментирали причините за този "срив". Въпреки че аз харесвам повече песни на леля от 2008 - насам. Да кажем - срив по отношение на награди и дискотечни хитове. За мен тя не е спряла да прави добри неща. Номинациите тук за десетилетието открехват някои от тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако знаеш как потриваше ръце, като се срина твоята и как обясняваше като професор в университет защо се било получило така. :3fdb8960598fa63e:

Да, все пак това за Троянския кон не го измислих аз, както се опита да изманипулираш нещата оня ден. :gun_bandana:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, все пак това за Троянския кон не го измислих аз, както се опита да изманипулираш нещата оня ден. :gun_bandana:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Мен затова от сегашна гледна точка на пораснал човек ме кефи Глория и желязната й дисциплина относно изказвания. Никъде не си е позволявала да плюе или злорадства за колега, поне аз не съм чувал за такива случаи.

 

На Мис Чипровци криви й бяха Глория, Деси Слава, Гергана, Ивана, Емилия, Преслава, Андреа, Азис. Сигурно забравям някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен затова от сегашна гледна точка на пораснал човек ме кефи Глория и желязната й дисциплина относно изказвания. Никъде не си е позволявала да плюе или злорадства за колега, поне аз не съм чувал за такива случаи.

 

На Мис Чипровци криви й бяха Глория, Деси Слава, Гергана, Ивана, Емилия, Преслава, Андреа, Азис. Сигурно забравям някой.

Ама това при Глория не е поза обаче - нея наистина не я интересува, колегиална е, гледа си канчето, не се старае да се хареса на някого. На промоцията си в Найт флайт ги покани всичките още на концерта в НДК, без да е близка с повече от половината дори - и всички отидоха. Възпитана е жената. И да си има антипатии, си ги запазва за себе си. Обаче в някои от последните интервюта цитира стари песни на Ивана и Камелия и освен тях и Тони Дачева, пред която се прекланя и чието приятелство е най-истинското в поп-фолка, за други не е казвала толкова често добри думи напоследък. Така че с другите - и да са имали вражди, са ги преживели. Само тука не ги преживяха.

А при Кама има голяма доза пр в цялата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камче усети слабите моменти на Преси през 2013 и в началото на 2014 и съвсем осъзнато и с цел я захапваше тогава, за да я очерни допълнително и току виж повтори историята на Калудова от 2007, но уви - лисаната пак им обърка сценариите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камче усети слабите моменти на Преси през 2013 и в началото на 2014 и съвсем осъзнато и с цел я захапваше тогава, за да я очерни допълнително и току виж повтори историята на Калудова от 2007, но уви - лисаната пак им обърка сценариите :3fdb8960598fa63e:

Ала не усети своят слаб период с "Престъпно е" и преди това. Хитруша си е Камзи.:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камче усети слабите моменти на Преси през 2013 и в началото на 2014 и съвсем осъзнато и с цел я захапваше тогава, за да я очерни допълнително и току виж повтори историята на Калудова от 2007, но уви - лисаната пак им обърка сценариите :3fdb8960598fa63e:
Навсякъде повтаряше как е фенка на "старата Преслава". :whistling:

 

Някой кралски няма ли да подкрепи леля в Сигнал, при отсъствието на Глорче в Най-харесвана певица... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо клипът към "Безумна цена" е свален от канала на Пайнер в ютюб?!

Пак нещо са правили тия, аман от тях. Песента е велика иначе. Клипът е много гъзарски за тогава, браво на оператора най-вече.

Тази балада също е с много силно послание и я предпочитам пред другата й песен за Господ:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак нещо са правили тия, аман от тях. Песента е велика иначе. Клипът е много гъзарски за тогава, браво на оператора най-вече.

Тази балада също е с много силно послание и я предпочитам пред другата й песен за Господ:

Това ми е в топ 5 на най-докосващите песни!!! Много е тъжна и винаги ме разчувства!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Доста добър клип на лелинка, а сякаш пренебрегван.

Аз пък мисля, че тогава се оцени, повечето изтъкнаха, че е добър. Помня, че Марго беше пуснала в Нов фолк статия, че това парче ще върне Ивана в топа. Още 2008 я отписваха, след като лепнаха на Преса наградите, а ето, че 10 години по-късно пуска "Твое копие", отслабва и пак е сред коментираните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че тогава се оцени, повечето изтъкнаха, че е добър. Помня, че Марго беше пуснала в Нов фолк статия, че това парче ще върне Ивана в топа. Още 2008 я отписваха, след като лепнаха на Преса наградите, а ето, че 10 години по-късно пуска "Твое копие", отслабва и пак е сред коментираните.
Въпросната статия беше за "По дяволите Рая"! :Vishenka_05: Която я няма в канала в тубата, което е скандално - все пак е авторска на Даниел Ганев и Таня Палазова!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросната статия беше за "По дяволите Рая"! :Vishenka_05: Която я няма в канала в тубата, което е скандално - все пак е авторска на Даниел Ганев и Таня Палазова!

За "Падни на колене" е, ще снимам статията, ако ми попадне списанието. Иначе "Рая" я имаше, явно са я изпуснали при връщането на клиповете, но скоро ще ги има всички. Кака е подала на Пайнерци всичко, което са забравили да качат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За "Падни на колене" е, ще снимам статията, ако ми попадне списанието. Иначе "Рая" я имаше, явно са я изпуснали при връщането на клиповете, но скоро ще ги има всички. Кака е подала на Пайнерци всичко, което са забравили да качат.
Сигурна съм, че статията гласеше "По дяволите Рая" ще върне Ивана сред топ имената"... :whistling:

Те май доста неща са забравили да качат тия простаци! :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна съм, че статията гласеше "По дяволите Рая" ще върне Ивана сред топ имената"... :whistling:

Няма да спорим, "Коленете" е. 😁 Утре ще качат филма от концерта в Лондон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...