Jump to content



Препоръчани коментари

Рени е една от най-успешните български поп-фолк певици. Тя е първата със самостоятелен концерт в зала 1 на НДК. Първа от фолка бележи и успех зад граница. Има 11 студийни албума, 5 видеоалбума и участие в сръбски филм. Номинирана е за Певица на десетилетието, Песен на десетилетието и Цялостен принос. В сръбските и македонски страници отново започнаха да подсещат за Рени като показват и каква метаморфоза претърпява през годините, над 20 мярнах. Скоро дори сайтовете на Гранд и Пинк пуснаха статии тип "Помните ли Рени, която беше много популярна в нашата страна с легендарните си дуети "Мерцедес" и "Папагал"?".

www.srbijadanas.com

makedonijadenes.com.mk

 

Попаднах и на някакъв сайт, припомнящ златни хитове, видимо различни от поп-фолка, но пък признават и "Като птица" 1000%20(33).gif Дано след почивката в Дубай да се върне заредена с хъс за работа и макар, че спомена за още една стара песен, която да реставрира, се надявам за чисто ново предложение.

Помните ли тази песен? Нека си припомним изпълнението на Рени (ВИДЕО)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви нови стандарти? Винаги стандартът е бил 10000, още повече че тя е направила този тираж във времена, когато Интернет вече беше доста разпространен.
Калински, златните албуми в поп-фолка са доста повече от 4, просто не всички са обявени. Нали за дискове говорим... Казвам ти, че освен обявените златни албуми са още: "Погледни ме в очите", "Губя те бавно", "Илюзия", "Крепост", "Благодаря", "Мирише на любов", "Няма спиране", "Нещо горещо", „Огън момиче", "Мистерия", "Любовта е само чувство", "Гасне пламък", "На голо" и още няколко.

 

А защо ли са обявявани като такива едва единици, дали е въпрос на фирмена политика и договорки? Когато Рени продаде за месец тиража от 17 000 бройки на "Опа, опа" и пусна втори се чу, че бележи рекорд за най-бърза продажба на нов музикален продукт у нас, но след като всички албуми, продадени в повече от 10 000 копия, автоматично получават статут "златни", защо не го обявиха като такъв? И то през лятото на 2008 г., когато във всеки дом вече имаше компютър с интернет и не намираха смисъл да купуват албуми, и когато би следвало дори да занижат изискванията за "златните" такива.. Там поне за CD носителите е сигурно, но е съвсем възможно дисковете и на първите и албуми да са достигали подобни тиражи, още повече че излизаха в две версии - не може поне един да няма. Поне си остават емблематични не само за годината, но и за самия жанр, което Пайнер вече не може да потули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ли са обявявани като такива едва единици, дали е въпрос на фирмена политика и договорки? Когато Рени продаде за месец тиража от 17 000 бройки на "Опа, опа" и пусна втори се чу, че бележи рекорд за най-бърза продажба на нов музикален продукт у нас, но след като всички албуми, продадени в повече от 10 000 копия, автоматично получават статут "златни", защо не го обявиха като такъв? И то през лятото на 2008 г., когато във всеки дом вече имаше компютър с интернет и не намираха смисъл да купуват албуми, и когато би следвало дори да занижат изискванията за "златните" такива.. Там поне за CD носителите е сигурно, но е съвсем възможно дисковете и на първите и албуми да са достигали подобни тиражи, още повече че излизаха в две версии - не може поне един да няма. Поне си остават емблематични не само за годината, но и за самия жанр, което Пайнер вече не може да потули.

 

Боже, аз дори не знам, че е имало такъв албум "Опа, опа", той чак рекорд поставил. 17 000 диска ли е продала Рени през 2008? Звучи unbelievable честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, аз дори не знам, че е имало такъв албум "Опа, опа", той чак рекорд поставил. 17 000 диска ли е продала Рени през 2008? Звучи unbelievable честно казано.

 

Учудващо е наистина, че постави рекорд у нас, защото е чуждоезичен, но българите харесват сръбската музика, определено и в изпълнение на Рени. Но пък беше добро решение да го пусне за продажба и по реповете на вестници и списания, което спомогна да бъде по-достъпен. Да, това май беше последната и така по - звездна година, но не е такава изненада - не ми се мисли колко по-продавани са "Като птица", "Искам те", "Влюбих се опасно" и "Какво е обич", когато бе в топа, а интернет липсваше. Същата година все пак бе във "Великолепната шесторка", където показа на народа, че не е поредната руса и ограничена фолк певица, направи и запомнящ се концерт в НДК. Пък и бяха минали 5 години от последния и сръбски албум и молбите да запише нещо на сръбски не спираха. Определено това бе дългоочакван албум от феновете и, които бяха много и активни, след което вече започна с паузите и нещата се разводниха, но все пак запази една маса, която и до днес я подкрепя. След албума направи и прословутия "Мост на Балканите" с Шабан и Мирослав Илич в НДК отново. Освен "Джурджевдан", която много хора познават от нейното изпълнение, все пак дуетите и с Илич и Неда Украден бяха включени, като се въртяха и тук и в Сърбия, дори го накара и да пропее на български, което също бе изненада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудващо е наистина, че постави рекорд у нас, защото е чуждоезичен, но българите харесват сръбската музика, определено и в изпълнение на Рени. Но пък беше добро решение да го пусне за продажба и по реповете на вестници и списания, което спомогна да бъде по-достъпен. Да, това май беше последната и така по - звездна година, но не е такава изненада - не ми се мисли колко по-продавани са "Като птица", "Искам те", "Влюбих се опасно" и "Какво е обич", когато бе в топа, а интернет липсваше. Същата година все пак бе във "Великолепната шесторка", където показа на народа, че не е поредната руса и ограничена фолк певица, направи и запомнящ се концерт в НДК. Пък и бяха минали 5 години от последния и сръбски албум и молбите да запише нещо на сръбски не спираха. Определено това бе дългоочакван албум от феновете и, които бяха много и активни, след което вече започна с паузите и нещата се разводниха, но все пак запази една маса, която и до днес я подкрепя. След албума направи и прословутия "Мост на Балканите" с Шабан и Мирослав Илич в НДК отново. Все пак дуетите и с него и Неда Украден бяха включени, като се въртяха и тук и в Сърбия, дори го накара и да пропее на български, което също бе изненада.

 

Ти защо не й станеш един PR? Имаш дар слово, коментарите ти звучат като рекламни статии направо. Ама тя сигурно няма пари за PR...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ли са обявявани като такива едва единици, дали е въпрос на фирмена политика и договорки? Когато Рени продаде за месец тиража от 17 000 бройки на "Опа, опа" и пусна втори се чу, че бележи рекорд за най-бърза продажба на нов музикален продукт у нас, но след като всички албуми, продадени в повече от 10 000 копия, автоматично получават статут "златни", защо не го обявиха като такъв? И то през лятото на 2008 г., когато във всеки дом вече имаше компютър с интернет и не намираха смисъл да купуват албуми, и когато би следвало дори да занижат изискванията за "златните" такива.. Там поне за CD носителите е сигурно, но е съвсем възможно дисковете и на първите и албуми да са достигали подобни тиражи, още повече че излизаха в две версии - не може поне един да няма. Поне си остават емблематични не само за годината, но и за самия жанр, което Пайнер вече не може да потули.

Рени, ти пак ли си дофтасала да ни разправяш за умрялата си кариера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти защо не й станеш един PR? Имаш дар слово, коментарите ти звучат като рекламни статии направо. Ама тя сигурно няма пари за PR...

 

Тя си има пиар, който се занимава с това повече от десетилетие. Не мисля, че съм достигнал до това ниво, все пак това не е Лорена или Кристиана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти защо не й станеш един PR? Имаш дар слово, коментарите ти звучат като рекламни статии направо. Ама тя сигурно няма пари за PR...

Тя първо няма акъл за 5 стотинки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не се мислиш за провокатор с тези хапливи реплики? Друго освен смях не будиш, поне у мен.

Все ми е тая какво събуждам у теб! Айде Гайтанджиева заминавай за Израел още за 10 години, че ни омръзна да гледаме телеса и мазни ц*ци

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си има пиар, който се занимава с това повече от десетилетие. Не мисля, че съм достигнал до това ниво, все пак това не е Лорена или Кристиана.

 

Не се подценявай. Ти си по-умен от самата Рени. На нея й дай само да си показва усмивката и смята, че така се успява в живота. На 20 с хубаво тяло може и да е ставало, но на 40 с гъз два декара не става. Питай ме мен - аз съм на 42, преди двайсет години ми стигаше само да намигна на някой и да се усмихна и всички ми бяха в малкия джоб. Сега имам виснал задник, позагубих няколко зъба и вече не става само с намигване. Добре, че мама ми остави наследство, че поне с пари всичко става. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая какво събуждам у теб! Айде Гайтанджиева заминавай за Израел още за 10 години, че ни омръзна да гледаме телеса и мазни ц*ци

 

:roll1: :roll1:

 

Откачалко панагюрска!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се подценявай. Ти си по-умен от самата Рени. На нея й дай само да си показва усмивката и смята, че така се успява в живота. На 20 с хубаво тяло може и да е ставало, но на 40 с гъз два декара не става. Питай ме мен - аз съм на 42, преди двайсет години ми стигаше само да намигна на някой и да се усмихна и всички ми бяха в малкия джоб. Сега имам виснал задник, позагубих няколко зъба и вече не става само с намигване. Добре, че мама ми остави наследство, че поне с пари всичко става. :girl_witch:

Ти си на 42? :blink:

Няма как да съм по - умен от жена с подобна кариера, от която десетилетие я управлява сама (без шапката на фирма, иначе повече сама). Хич да не е, тя е изучила, живяла е много повече и се е оправяла сама в живота. А аз тепърва трябва да градя себе си и бъдещето си.

 

Все ми е тая какво събуждам у теб! Айде Гайтанджиева заминавай за Израел още за 10 години, че ни омръзна да гледаме телеса и мазни ц*ци

Ако ти беше все тая нямаше да ми обърнеш внимание, камоли да ме цитираш многократно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си на 42? :blink:

Няма как да съм по - умен от жена с подобна кариера, от която десетилетие я управлява сама (без шапката на фирма, иначе повече сама). Хич да не е, тя е изучила, живяла е много повече и се е оправяла сама в живота.

Каква кариера управлява сама? Колко успехи и песни има самостоятелно без фирма? Тя поради многото си успехи си прекара времето в Израел при чалмите. Защо говориш глупости?Какво кариера има Рени и кой я помни днес? Беше каквото беше преди много години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си на 42? :blink:

Няма как да съм по - умен от жена с подобна кариера, от която десетилетие я управлява сама (без шапката на фирма, иначе повече сама). Хич да не е, тя е изучила, живяла е много повече и се е оправяла сама в живота.

 

На 44 дори, ама тихооо да не чуят. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, управлявала си е сама кариерата и видяхме докъде я докара..... Единственото, в което те превъзхожда, е опитът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кариера управлява сама? Колко успехи и песни има самостоятелно без фирма? Тя поради многото си успехи си прекара времето в Израел при чалмите. Защо говориш глупости?Какво кариера има Рени и кой я помни днес? Беше каквото беше преди много години.

Рени поне има златни хитове,а любимката ти от Смядово след 10 години ще е по-ниско ниво и от Рена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени поне има златни хитове,а любимката ти от Смядово след 10 години ще е по-ниско ниво и от Рена.

Любимката ми мачка наред с песни и клипове и още дълго ще го прави да е жива и здрава.

Каква полза от тези хитове на Рени, като си ги слуша вкъщи самичка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимката ми мачка наред с песни и клипове и още дълго ще го прави да е жива и здрава.

Каква полза от тези хитове на Рени, като си ги слуша вкъщи самичка?

Мачка единствено чаршафите на Вафлата / и то не е сигурно/,тази и миналата година Емануела и Яница я размазаха с хитове и клипове.

Ползата е,че ще я хранят до живот по ретро партита,а клиповете на Галена ще си ги гледа сама,вкъщи,с внуците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачка единствено чаршафите на Вафлата / и то не е сигурно/,тази и миналата година Емануела и Яница я размазаха с хитове и клипове.

Ползата е,че ще я хранят до живот по ретро партита,а клиповете на Галена ще си ги гледа сама,вкъщи,с внуците.

Никой не я е смазал с хитове, а Рени ако чака на ретро партита - поне ша се втали малко, ако не друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не я е смазал с хитове, а Рени ако чака на ретро партита - поне ша се втали малко, ако не друго.

Явно феновете на Кама защитават Галя,защото й е дала няколко от бракуваните си рокли.

Какъв е смисъла да наричате Рени и Деса дебели при положение,че са певици? За тях не е нужно да са като моделки.Сбъркана работа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не я е смазал с хитове, а Рени ако чака на ретро партита - поне ша се втали малко, ако не друго.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Всъщност някой чул ли е нещо за Рени след тази Коледа? Да не са й видели сметката на някоя трапеза..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Всъщност някой чул ли е нещо за Рени след тази Коледа? Да не са й видяли сметката на някоя трапеза..?

В Дубай е на почивка! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Дубай е на почивка! :3fdb8960598fa63e:

Бива. Тамън може да и излезе късмета и обяснява защо е отпорила такъв баджак.

 

Предлагам да съберем парички и да пратим и Фатмата дотам, със се лапетиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...