Jump to content



Препоръчани коментари

Пожар е тя!

В Брадъра - надали, но в нов клип на палаво парче с хитър текст - съм ЗА!

Бас ловя, че тогава моралистите тук, ще нададт вой до небесата, ако това се случи. :3fdb8960598fa63e:

Нещо като "да не би да ти е златен...на ръката Ролекса!" и да покаже малко бедър. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо като "да не би да ти е златен...на ръката Ролекса!" и да покаже малко бедър. :girl_witch:
Само бедър ли? Искам и цица, дупе, да пъшка на воля, както още в "Палавник", а после в "Точка 18", на което Калинче се възмущава! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само бедър ли? Искам и цица, дупе, да пъшка на воля, както още в "Палавник", а после в "Точка 18", на което Калинче се възмущава! :3fdb8960598fa63e:

Колкото повече толкова по-добре. :3fdb8960598fa63e: На пъшкането в "Точка 18" и аз се шокирах като я чух за първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана или Глория във ВИП Брадър биха счупили всякакви рекорди за рейтинг и платени хонорари. Мистични, известни, обичани и мразени. Но няма как да стане за съжаление. Те мъжете до себе си не искат да разкрият, камо ли да се появяват негримирани и подпухнали в национален ефир. Хората имаха големи очаквания от Преслава, но участието й беше пълно разочарование. Подхилкване, пасивно спотайване в ъгъла (случайно да не кажем нещо и да ни помислят за тъпи), фалшиви лицемерни приятелства и любовни увлечения и грандиозната лъжа, че излизала понеже не може да номинира - всички й били сипматични. Калудова поне би била по-интересна и ще има какво да каже. Може би като приближи шейсетака да размисли. Някои пенсионери изживяват втори пубертет на дърти години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана или Глория във ВИП Брадър биха счупили всякакви рекорди за рейтинг и платени хонорари. Мистични, известни, обичани и мразени. Но няма как да стане за съжаление. Те мъжете до себе си не искат да разкрият, камо ли да се появяват негримирани и подпухнали в национален ефир. Хората имаха големи очаквания от Преслава, но участието й беше пълно разочарование. Подхилкване, пасивно спотайване в ъгъла (случайно да не кажем нещо и да ни помислят за тъпи), фалшиви лицемерни приятелства и любовни увлечения и грандиозната лъжа, че излизала понеже не може да номинира - всички й били сипматични. Калудова поне би била по-интересна и ще има какво да каже. Може би като приближи шейсетака да размисли. Някои пенсионери изживяват втори пубертет на дърти години. :3fdb8960598fa63e:

Не ми се вярва нито едната нито другата да влезе най вече пък за Глория чувал съм че е имала предложения и е отказвала многократно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Глория са тежки и егоцентрични характери. Знаят, че няма да се понравят на всички и са прави. Има го и страха като момент да не се изсерат на дългогодишните си кариери...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана или Глория във ВИП Брадър биха счупили всякакви рекорди за рейтинг и платени хонорари. Мистични, известни, обичани и мразени. Но няма как да стане за съжаление. Те мъжете до себе си не искат да разкрият, камо ли да се появяват негримирани и подпухнали в национален ефир. Хората имаха големи очаквания от Преслава, но участието й беше пълно разочарование. Подхилкване, пасивно спотайване в ъгъла (случайно да не кажем нещо и да ни помислят за тъпи), фалшиви лицемерни приятелства и любовни увлечения и грандиозната лъжа, че излизала понеже не може да номинира - всички й били сипматични. Калудова поне би била по-интересна и ще има какво да каже. Може би като приближи шейсетака да размисли. Някои пенсионери изживяват втори пубертет на дърти години. :3fdb8960598fa63e:

Толкова пасивна, че скандалът с Богданов вилня 1 седмица.

Абе преиначавате нещата както ви изнася...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова пасивна, че скандалът с Богданов вилня 1 седмица.

Абе преиначавате нещата както ви изнася...

Е то беше заради него, не заради нея. Пасивна си беше, но не знам защо някой е очаквал нещо различно от най-актуалната и същевременно легендарна певица в съвременната музика.

 

Ивана както върви нищо чудно да я видим в риалити, закъсала да си реанимира кариерата си, по подобие на Кичка, Маргарита Хранова и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то беше заради него, не заради нея. Пасивна си беше, но не знам защо някой е очаквал нещо различно от най-актуалната и същевременно легендарна певица в съвременната музика.

 

Ивана както върви нищо чудно да я видим в риалити, закъсала да си реанимира кариерата си, по подобие на Кичка, Маргарита Хранова и други.

Очевидно страдаш... :3fdb8960598fa63e:

Аз и леля ми не сме виновни, за което... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то беше заради него, не заради нея. Пасивна си беше, но не знам защо някой е очаквал нещо различно от най-актуалната и същевременно легендарна певица в съвременната музика.

 

Ивана както върви нищо чудно да я видим в риалити, закъсала да си реанимира кариерата си, по подобие на Кичка, Маргарита Хранова и други.

 

Въпреки че още не е изорала дъното и има какво да се желае в тая посока, тази година нищо чудно да я видим. Има да демонстрира новата си вталена осанка, сега е момента да се покаже навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то беше заради него, не заради нея. Пасивна си беше, но не знам защо някой е очаквал нещо различно от най-актуалната и същевременно легендарна певица в съвременната музика.

 

Ами например, за да е интересна на зрителите и да си оправдае хонорара. Знаем, че в живота никак не е пасивна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

не знам защо някой е очаквал нещо различно от най-актуалната и същевременно легендарна певица в съвременната музика.
Нееее, ние не сме вманиачени на тема "Преслава", неееее... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...