Jump to content



Препоръчани коментари

Няма да спорим, "Коленете" е. 😁 Утре ще качат филма от концерта в Лондон.
Ако е "По дяволите Рая" искам официално да бъда обявена за по-голяма почитателка на Ваня Калудова от теб! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е "По дяволите Рая" искам официално да бъда обявена за по-голяма почитателка на Ваня Калудова от теб! :3fdb8960598fa63e:

И аз мисля, че е за "По дяволите рая" и май беше в броят, в който Емануелица беше на корица по времето, когато имаше здравословни проблеми - :beware_mods:краят на Януари 2011. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този знаменит разкършен танц на Ванча? :3fdb8960598fa63e:
Разбира се! Все пак "Най-добрата" е култова песен на леля ни!

 

 

И аз мисля, че е за "По дяволите рая" и май беше в броят, в който Емануелица беше на корица по времето, когато имаше здравословни проблеми - :beware_mods:краят на Януари 2011. :3fdb8960598fa63e:
Беше още на първата страница след корицата, помня даже снимката. Беше с прибрана коса, с перли.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркате се, но това не е толкова важно. Беше интересно как Лозанова беше отписала Ивана и след песента обяви, че се завръща сред топ имената.
Защо си хвърлих списанията, защоооооо? :girl_cry2:

"По дяволите Рая" беше песента, точка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна съм, че статията гласеше "По дяволите Рая" ще върне Ивана сред топ имената"... :whistling:

Те май доста неща са забравили да качат тия простаци! :angry:

за по дяволите рая беше, да
Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Падни на колене", и "По дяволите рая" са уникално силни песни. Ей сега ги слушам, за да си ги припомня. Според мен са доказателство, че веднъж отпише ли те младата аудитория, връщане назад няма, ако не правиш песни в стилистиката, която те слушат. Тия две парчета, ако бяха излезли в пиковия й период, щяха да станат много по-големи хитове, отколкото след т.нар. й "пропадане".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Падни на колене", и "По дяволите рая" са уникално силни песни. Ей сега ги слушам, за да си ги припомня. Според мен са доказателство, че веднъж отпише ли те младата аудитория, връщане назад няма, ако не правиш песни в стилистиката, която те слушат. Тия две парчета, ако бяха излезли в пиковия й период, щяха да станат много по-големи хитове, отколкото след т.нар. й "пропадане".

Предпочитам песни, които не са за младата аудитория, нищо, че и аз попадам в тази категория. Искам качество и сила!!!

 

Уникална е в Лондон! Как и се радват хората... и тя изглежда много щастлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не? Ще е нещо чалгарската версия на Маргарита Хранова.Представям си я стояща на някое диванче и пушейки да проповядва морал. :3fdb8960598fa63e:
Много по-интересна би била от Хранова. Вече не тежат килца там, може да се включва в мисиите яко. :1000 (29):

Казвала е, че никога няма да влезе, защото няма нужда от подобна реклама.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-интересна би била от Хранова. Вече не тежат килца там, може да се включва в мисиите яко. :1000 (29):

Казвала е, че никога няма да влезе, защото няма нужда от подобна реклама.

Дано да размисли,че хич не ме радва факта,че Ивана е под Кама по някои критерии. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Биг брадър какво ще помогне да я надскочи?

Участието в Биг Брадър малко или много вдига акциите на участващите там.Добра реклама там+ няколко силни песни като последната и добър ПР ще достигне едно много приятно ниво като Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието в Биг Брадър малко или много вдига акциите на участващите там.Добра реклама там+ няколко силни песни като последната и добър ПР ще достигне едно много приятно ниво като Десислава.
Не си представям примадони като леля Ваня и кака Глорче в Брадъра! Ще олекнат като имидж!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си представям примадони като леля Ваня и кака Глорче в Брадъра! Ще олекнат като имидж!

Леля Ваня си е скрита лимонка.Току виж се покаже гола в национален ефир!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ваня си е скрита лимонка.Току виж се покаже гола в национален ефир!
Пожар е тя!

В Брадъра - надали, но в нов клип на палаво парче с хитър текст - съм ЗА!

Бас ловя, че тогава моралистите тук, ще нададт вой до небесата, ако това се случи. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...