Jump to content



Препоръчани коментари

Калине, стига си служи със заучени фрази. От твоите думи излиза, че Петя тези 1000 дуета ги е правила едва ли не между другото. :3fdb8960598fa63e: А и двамата знаем, че не е така. А "Режим неприлична" никога не е била по-голям хит от "Няма да съм друга". Това, че взе измислена награда за песен, за да не остане Пепа с празни ръце в слаба за нея година, нищо не значи.

Колкото до Ваня - пак говориш каквото се е лаело по форуми - че тогавашните песни на леля били цинични и не знам какво. Даже две от тях - "Уникална" и 'Ало девойките" си имаха своя много сериозен потенциал на хитове, които, ако бяха излезли 2006-а, щяха да гърмят.

Не казвам подобно нещо, но ти твърдиш, че изцяло е разчитала на тях, което не е така.

А за останалото - "да не би да ти е златен", "да вземем душ или направо", пъшкането в "Точка 18", опипването на циците, което коментирахме онзи ден :1000 (29): и т.н. ... това подхожда ли на жена на 40+ и с претенции за сериозен репертоар?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам подобно нещо, но ти твърдиш, че изцяло е разчитала на тях, което не е така.

А за останалото - "да не би да ти е златен", "да вземем душ или направо", пъшкането в "Точка 18", опипването на циците, което коментирахме онзи ден :1000 (29): и т.н. ... това подхожда ли на жена на 40+ и с претенции за сериозен репертоар?

Фразата от "Златен" е закачка на Росен Димитров, при това без да е кой знае колко скандален. А и Ивана няма претенции за сериозен репертоар -

той е факт при нея, като винаги е редувала тежките балади с песни за купони и маси. Какво се правите на ощипани толкова с тази песен "Златен"? Все едно не е пяла "Смукача" и "100 патрона"... "Кажи здравей на слуха, че си станал гей" отива ли на певица, която има претенциите да се нареди до най-големите легенди на жанра, по същата логика? И не твърдя, че изцяло е разчитала на дуетите, а че те са спомогнали сериозно да закърпи въпросния сезон, а понякога и година (2010) и сакън да не излезе от списъка с петте най-актуални на бранша за дадения момент. Защото всички знаем, че ако това стане, тя би могла и да си посегне на живота Пресито... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

След овладяването на проблемите с щитовидната жлеза наистина изглежда чудесно. Това си е сериозно заболяване, което много влияе на килограмите, заради забавяне функцията на организма. Да ни е жива и здрава и все така красива! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Харесва ли някой тази позабравена лелчина песен, която остана в сянката на "Като на 17"?

Не ми е от любимите, честно казано, но е много различна като музика, текст и изпяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау..никога не е била толкова слаба. Шокиран съм

 

beWnE4V.jpg

 

Лелееле, какво се е случило с лицето й?! Там й беше чарът...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелееле, какво се е случило с лицето й?! Там й беше чарът...

Не мисля, че е загубила чара си. Нормално е, като отслабне и в лице да има промяна. Сега според мен е много по-добре. И все пак да не забравяме, че е почти на 50 години, няма как да не се променят чертите с времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е секси лелченце, хванала тенче, белнала зъба, облякла се по-младежки! :Vishenka_05:

 

А тук са едни от най-добрите изпълнения на Ивана, няма един фалшив тон, пее много категорично, макар приемът за първи път да беше една-две идеи по-слаб от това, на което беше свикнала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех си, че някой се е изгаврил с фотошопа върху Ивана, обаче то си биля тя. Много е изпита в лицето, може и да е заради зъбите.
Като беше дебела, се подигравахте (не помня дали ти точно, но кралски със сигурност). Сега, като е слаба - изпита е в лицето... Угодия има ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех си, че някой се е изгаврил с фотошопа върху Ивана, обаче то си биля тя. Много е изпита в лицето, може и да е заради зъбите.

Гавра си е, не се лъжеш..на живо е с 1 кг грим без майтап...и аз си помислих че се е разхубавила, но не е. Но иначе е отслабнала

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от 20 години Ивана изглежда добре. На мен ми е чаровна така. Напомня ми малко Славка Калчева. :D Не разбирам защо я плюете.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...