Jump to content



Препоръчани коментари

Че е слаба, слаба е, но не знам защо никак не я възприемам в този й вид. Цялостното й излъчване се е променило, на снимките от РД-то й примерно е супер странна и..черна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял живот диети ли... :1000 (34):

 

 

Защо не са качили този микс в канала на Планета? Мелодиите са на Ангел Ефтимов, едва ли има проблем с правата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е отменила участието си днес в Бургас. От страницата са написали, че причината е "здравословна". Бързо оздравяване на звездата ни.
Често се случва. Как иска да я канят и да има работа, като хората я чакат, тя в последния момент отменя!

Имала съм приятели, които са пътували стотици километри до други градове, за да я слушат. А тя така и не се появява! :gun_bandana:

Ние също мислехме да пътуваме за Бургас вчера, но в последния момент изникна нещо. Иначе, да бях разочарована и аз страшно много - на другия край на Бг и без да се случи онова, за което сме отишли!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бре, Ивана нарича във фейсбука си Азис и Десислава "Най-големите гласове в България и не само...".

Тя нещо гледа да се отърка в някое по-актуално име. Тони и бил брат, тея двамата били гласовете на България. Иска и се на жената да се завърне, ама е загубена кауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нещо гледа да се отърка в някое по-актуално име. Тони и бил брат, тея двамата били гласовете на България. Иска и се на жената да се завърне, ама е загубена кауза.

Дори и да се отърка, не виждам колко успешен би бил евентуален дует с който и да е било от изброените, предвид, че знаем колко лесно залита в комерсиализма. На Ивана й трябва нова Мариета и някакъв читав композитор, които да й прави музикантски неща. Видя се, че комерсите нищо не й донесоха като дивиденти.

Тони Стораро прави дуети наред, половината са му неуспешни, не защото не са хубави песни, а защото той се преекспонира и изтърка. Деси Слава е силна в баладите, но не смятам, че сегашният тембър на Ивана е съвместим с Десовия, иначе би се получило нещо стойностно от двете. С Азис - абсурд, той е хитра лисица и прави дуети само с тези, от които може да извлече някаква полза - било то пиар, било то хубав клип, било то популярност. И после те скорострелно залитат към дъното - примери много. А Ивана нито залага на клипове, нито в момента е в пика си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нещо гледа да се отърка в някое по-актуално име. Тони и бил брат, тея двамата били гласовете на България. Иска и се на жената да се завърне, ама е загубена кауза.
Никога не е прибягвала към дуети със силните на деня, за да трупа дивиденти. Просто се уважават като колеги със Стораро, казвали са го и друг път.

С Деса е ясно, че са в хубави отношения, двете дълго време живееха близко една до друга, имаха и дует преди 1000 години. Може би само при Азис работата е лицемерна - той се мазни по презумпция на всяка, беше я олизал в неговото шоу и в Сигнал плюс веднъж, а тя си е лисица и тя... :3fdb8960598fa63e:

Тя на Глория не е вдигала телефона за дует, ти за отъркване говориш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да се отърка, не виждам колко успешен би бил евентуален дует с който и да е било от изброените, предвид, че знаем колко лесно залита в комерсиализма. На Ивана й трябва нова Мариета и някакъв читав композитор, които да й прави музикантски неща. Видя се, че комерсите нищо не й донесоха като дивиденти.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е прибягвала към дуети със силните на деня, за да трупа дивиденти. Просто се уважават като колеги със Стораро, казвали са го и друг път.

С Деса е ясно, че са в хубави отношения, двете дълго време живееха близко една до друга, имаха и дует преди 1000 години. Може би само при Азис работата е лицемерна - той се мазни по презумпция на всяка, беше я олизал в неговото шоу и в Сигнал плюс веднъж, а тя си е лисица и тя... :3fdb8960598fa63e:

Тя на Глория не е вдигала телефона за дует, ти за отъркване говориш...

С Деса имаше проблем преди време. Спомням си, че майката на Деса звъняла на Ивана да я защитава в брадъра 2007-ма, ама Ивана отказала, защото Деса преди това не й е звъняла сумати време. Нещо такова беше.

Това с Азис е лицемерно. Ако Ивана уважава истински някого, това са певиците, които са се появили преди нея и чиито песни е пяла, както си признава в последните интервюта - това са Глория, Тони и Нелина.

С Глория трябваше да си направят дуета, мамка му. Май правиха опити, ама... нещо не е писано там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Деса имаше проблем преди време. Спомням си, че майката на Деса звъняла на Ивана да я защитава в брадъра 2007-ма, ама Ивана отказала, защото Деса преди това не й е звъняла сумати време. Нещо такова беше.

Това с Азис е лицемерно. Ако Ивана уважава истински някого, това за певиците, които са се появили преди нея и чиито песни е пяла, както си признава в последните интервюта - това са Глория, Тони и Нелина.

С Глория трябваше да си направят дуета, мамка му. Май правиха опити, ама... нещо не е писано там.

Ок, но не мислиш, че са смешни тези изхвърляния, че се "отърквала" в "актуалните на деня" за да се завърне. Първо, Тони, Деса и Азис надали са точно актуалните на деня, при все, че и тримата са започнали преди лелка да пеят на голяма сцена. Второ, нали се сещаш, че тя ако е искала дуети, досега да ги е направила 10 пъти - звъни на Азис и той е готов, даже и от куртоазия да е. Та той само с Милица няма общ проект...

Пък и ти не можеш да знаеш на 100 процента дали Ивана наистина не го харесва като глас, за да твърдим, че е лицемерно това, което е написала по повод празника му. Просто ми беше направило впечатление, че когато му гостува на Нова година в неговото шоу и двамата се засипаха с комплименти и беше адски лустросано. А е ясно, че нито тя му е любимка, нито той на нея. Докато имаше радио "Сигнал плюс", Стоянова в един "Открит микрофон" покрай "Теб обичам" му лижеше гъза как бил най-хитов в целия жанр и той тогава пак от лицемерна скромност вметна, че Преслава и Ивана са имали повече хитове през годините, според него.

И какво като е имала проблем с Десислава преди време? Във всяко едно познанство се случват такива неща. Това значи ли, че не може да я счита за "най-гласовита"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Деса имаше проблем преди време. Спомням си, че майката на Деса звъняла на Ивана да я защитава в брадъра 2007-ма, ама Ивана отказала, защото Деса преди това не й е звъняла сумати време. Нещо такова беше.

Това с Азис е лицемерно. Ако Ивана уважава истински някого, това са певиците, които са се появили преди нея и чиито песни е пяла, както си признава в последните интервюта - това са Глория, Тони и Нелина.

С Глория трябваше да си направят дуета, мамка му. Май правиха опити, ама... нещо не е писано там.

 

Топиш ли се като кубче лед? :3fdb8960598fa63e:

 

 

----------------

 

Междудругото имало ли е някое от големите имена, което Камелия в даден период да НЕ е ненавиждала? Пиша го тук, защото и Калудова беше на мушката в един момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, но не мислиш, че са смешни тези изхвърляния, че се "отърквала" в "актуалните на деня" за да се завърне. Първо, Тони, Деса и Азис надали са точно актуалните на деня, при все, че и тримата са започнали преди лелка да пеят на голяма сцена. Второ, нали се сещаш, че тя ако е искала дуети, досега да фи е направила 10 пъти - звъни на Азис и той е готов. Та той само с Милица няма общ проект...

Пък и ти не можеш да знаеш на 100 процента дали Ивана наистина не го харесва като глас, за да твърдим, че е лицемерно това, което е написала по повод празника му. Просто ми беше направило впечатление, че когато му гостува на Нова година в неговото шоу и двамата се засипаха с комплименти и беше адски лустросано. А е ясно, че нито тя му е любимка, нито той на нея. Докато имаше радио "Сигнал плюс", Стоянова в един "Открит микрофон" покрай "Теб обичам" му лижеше гъза как бил най-хитов в целия жанр и той тогава пак от лицемерна скромност вметна, че Преслава и Ивана са имали повече хитове през годините, според него.

И какво като е имала проблем с Десислава преди време? Във всяко едно познанство се случват такива неща. Това значи ли, че не може да я счита за "най-гласовита"?

Не ме разбра. Изобщо не мисля, че се отърква. Просто честити жената, уважава ги като гласове - какво толкова, явно е забранено вече и всяка подобна проява се тълкува като отъркване... Ми едва ли. Нито има някакъв интерес от подобно "отъркване", нито нищо. Но според мен тя Васил като човек не го харесва - веднъж беше определила действията му като "педерастки номера" и от там спряха комуникация. И права беше. Азис е най-лицемерното същество в тоя жанр. Отърква се той цял живот ту в една, ту в друга за дуети. И откакто му порасна работата в последните години и се взе за международна звезда, секнаха и дуетите. То не бяха Глория, Деса, Малина и коя ли не... И с всичките приятел. Айде бе, как ли не.

Казвам просто, че си се знаят кой какъв е, но това не пречи да им честити. От нищо нещо нека не правим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме разбра. Изобщо не мисля, че се отърква. Просто честити жената, уважава ги като гласове - какво толкова, явно е забранено вече и всяка подобна проява се тълкува като отъркване... Ми едва ли. Нито има някакъв интерес от подобно "отъркване", нито нищо. Но според мен тя Васил като човек не го харесва - веднъж беше определила действията му като "педерастки номера" и от там спряха комуникация. И права беше. Азис е най-лицемерното същество в тоя жанр. Отърква се той цял живот ту в една, ту в друга за дуети. И откакто му порасна работата в последните години и се взе за международна звезда, секнаха и дуетите. То не бяха Глория, Деса, Малина и коя ли не... И с всичките приятел. Айде бе, как ли не.

Казвам просто, че си се знаят кой какъв е, но това не пречи да им честити. От нищо нещо нека не правим.

Знаеш ли, че "Шампанско и сълзи" е била за дует между него и лелка? Но нашата лудата си я записала сама на своя глава... :3fdb8960598fa63e:

И добре е направила, че щяха да говорят, че е хит заради Азис!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, че "Шампанско и сълзи" е била за дует между него и лелка? Но нашата лудата си я записала сама на своя глава... :3fdb8960598fa63e:

И добре е направила, че щяха да говорят, че е хит заради Азис!

Ужас, тоя Азис... А "Не сме безгрешни" е била само за Глория, ама Марга като е решила да ги короняса и искала обща изненада, Глория се е сетила за песента и Азо е намазал. Кой да предположи, че ще стане такъв хит... Хората не очакваха, два тотални противоположни образа, но някак се допълваха в тая песен. И тая тв версия и закачките на сцената... култово. С Ивана нямаше да си паснат, но като пеене и песен щяха да го докарат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото имало ли е някое от големите имена, което Камелия в даден период да НЕ е ненавиждала? Пиша го тук, защото и Калудова беше на мушката в един момент.
Хубав въпрос. Но иначе в "Споделено с Камелия" двете бяха като първи дружки... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ужас, тоя Азис... А "Не сме безгрешни" е била само за Глория, ама Марга като е решила да ги короняса и искала обща изненада, Глория се е сетила за песента и Азо е намазал. Кой да предположи, че ще стане такъв хит... Хората не очакваха, два тотални противоположни образа, но някак се допълваха в тая песен. И тая тв версия и закачките на сцената... култово. С Ивана нямаше да си паснат, но като пеене и песен щяха да го докарат.
Аз мисля, че като маниер на пеене и мощ на гласовете, Азо и Ваня биха били ок един до друг. И двамката си обичат вибратото и даже на моменти пресоляват манджата. :whistling: Не знам дали точно за "Шампанско"-то, но примерно много би им лежала Ванчината "Убиец на любов", той Азо по едно време беше взел бая гръцки песни в тоя стил. "Слееееди от кръв по ръцете ти няма" щеше да звучи яко от него, а тя да продължи - "Студен е погледът ти като стомана"... :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...