Jump to content



Препоръчани коментари

Мен пък Стояна винаги ме е дразнила... Не подхожда на осанката на лелче! :3fdb8960598fa63e:

 

+1

 

Като някакво неадекватно подскачащо, недоносено тролче от джунглата ми е била винаги. Но Водолеите сме изчаткали и странни хора, и като си харесаме някой и повярваме в него, сме му верни, не се интересуваме какво ще си помислят другите за нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стояна е супер готина като човек... винаги е адски забавно с нея. Носи настроение, където и да се появи и определено прави участията на Ивана по-различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стояна е супер готина като човек... винаги е адски забавно с нея. Носи настроение, където и да се появи и определено прави участията на Ивана по-различни.

Предпочитам само Ивана. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васко и Венета харесвате ли ги? Как ви се струват участията на Ивана с тях?

Ужасни са, невъзможно ми е да гледам клипчета от нейни участия с потресаващия глас на Васил, който НЕ пасва на нито една от песните ѝ, нито на нейния глас. УЖАСНО.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам само Ивана. :1000 (29):
Нали? Всички около нея са като някакво фрийк шоу! :mf_surrender: А тя е хубава жена, с излъчване и всяваща респект! Още помня едно нейно участие в Син сити през 2008, на какво ги направи и управа и собственици... :1000 (29): "Вие знаете ли коя е Ивана"... :phpgrin2:

 

 

Васко и Венета харесвате ли ги? Как ви се струват участията на Ивана с тях?
Излишен ужас! Това е най-голямата звезда на чалгата - за какво е на Ивана да мъкне този катун със себе си?! Има репертоар за 5 участия едно след друго. Нито ми се слуша тази измислената, нито провлачения Васил с баналните песни и неадекватни включвания. И какво като Стояна е "готин човек" - смешна е, клати се като дете - идиотче... :wallbash: Ивана има харизмата да запълни всяка сцена сама, циркът няма нужда да пътува навсякъде с нея! :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали? Всички около нея са като някакво фрийк шоу! :mf_surrender: А тя е хубава жена, с излъчване и всяваща респект! Още помня едно нейно участие в Син сити през 2008, на какво ги направи и управа и собственици... :1000 (29): "Вие знаете ли коя е Ивана"... :phpgrin2:

 

Тя е достатъчно добра и без Стояна и ония двамата... Няма нужда от допълнителни "екстри" на участията си. В повечето моменти със Стояна картинката ми простее, тя има много селски вид и излъчване. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докладващата текстописка, която спря "Твое копие" е писала във фейсбука си, че са се изяснили с продуцента на песента и Ивана може спокойно да я изпълнява. Даже и пожелава щастие в бъдещите проекти... сръбска му работа. Ивана е публикувала поста в страницата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минаха времената, в които можеше ей така да се гепи музика и текст, пък било то и от сърбите. И те си научиха урока, имат много модерни клипове и актуални изпълнители. Дори ония от румънското manele (Taraf Tv) се научиха , че има авторско право.

 

Пайнер да подхожда по-серозно към въпросите с правата, че и другата потърпевша - Роксана, която още по-зле, реши, че може да си крадне от Турция, където правата почват от няколко хиляди долара нагоре.

 

Димитров още явно в ония времена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минаха времената, в които можеше ей така да се гепи музика и текст, пък било то и от сърбите. И те си научиха урока, имат много модерни клипове и актуални изпълнители. Дори ония от румънското manele (Taraf Tv) се научиха , че има авторско право.

 

Пайнер да подхожда по-серозно към въпросите с правата, че и другата потърпевша - Роксана, която още по-зле, реши, че може да си крадне от Турция, където правата почват от няколко хиляди долара нагоре.

 

Димитров още явно в ония времена...

Ама то това е, че те са си купили песента, и в сайта на Планета си пише кой е композитора, и всичко. Ивана от 2003 прави сръбски кавъри налъно легално, сега ли ще гепе нещо незаконно? Обаче някаква си тъпя сръбкиня, текстописка на опигинала, предявява претенции, при все, че текстовете нямат нищо общо. Абсурден случай, но съм убеден, че Пайнер са виновни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то това е, че те са си купили песента, и в сайта на Планета си пише кой е композитора, и всичко. Ивана от 2003 прави сръбски кавъри налъно легално, сега ли ще гепе нещо незаконно? Обаче някаква си тъпя сръбкиня, текстописка на опигинала, предявява претенции, при все, че текстовете нямат нищо общо. Абсурден случай, но съм убеден, че Пайнер са виновни.

А може би случаят е друг. Може авторът на музиката да не е дал процент от печалбата на текстописката или Пайнер да са платили само на композитора, и тя затова да е предявила права. Това ми звучи най-логично. Иначе тестовете са различни и няма логика да има претенции за бг текста.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А може би случаят е друг. Може авторът на музиката да не е дал процент от печалбата на текстописката или Пайнер да са платили само на композитора, и тя затова да е предявила права. Това ми звучи най-логично. Иначе тестовете са различни и няма логика да има претенции за бг текста.

А защо да плащат и на нея? Те плащат за мелодията. Разбирам текстът и той да беше адаптиран за нашата версия, или пък последния припев да е на сръбски, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може би случаят е друг. Може авторът на музиката да не е дал процент от печалбата на текстописката или Пайнер да са платили само на композитора, и тя затова да е предявила права. Това ми звучи най-логично. Иначе тестовете са различни и няма логика да има претенции за бг текста.

 

Точно това в причината. Композиторът не е платил на въпросната Трифунович.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да плащат и на нея? Те плащат за мелодията. Разбирам текстът и той да беше адаптиран за нашата версия, или пък последния припев да е на сръбски, ама...

 

И тя била някакъв съавтор... и част от парите били за нея, пък композиторът не й ги дал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калудовите, кои нереализирани песни на лелка харесвате? За темата ми, дайте някакви предложения. Аз съм се спряла вече на едно готино парче, ама чакам да видя дали ще си съвпаднем!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Калудовите, кои нереализирани песни на лелка харесвате? За темата ми, дайте някакви предложения. Аз съм се спряла вече на едно готино парче, ама чакам да видя дали ще си съвпаднем!

"Ти никога няма да знаеш","Чаша живот"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да знаеш има тв версии, както и Чаша живот. Мисля, че ще е хубаво да посочваме песни, които нямат съвсем никаква реализация, като Закъснях, Пак на нашто място, Да те притежавам, Ако можех....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лесно :)

 

ЧУЖДИ :bi: :bi: :bi:

 

Също заслужаващи са:

Родена в огън

Докосни

 

 

ПП: Забравих да кажа, че потенциал да бъде един от най-големите хитове на Ивана беше пропилян без клип и налагане на Убиец на любов!!!!!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да знаеш има тв версии, както и Чаша живот. Мисля, че ще е хубаво да посочваме песни, които нямат съвсем никаква реализация, като Закъснях, Пак на нашто място, Да те притежавам, Ако можех....

 

Да, но все пак не ги реализира като хората. От тези с тв версиите най-любими са ми "Пирова победа", "Не искам да знаеш", "Нека пак да се излъжем" и "По всяко време". Повече популяризиране заслужаваха и уникалните песни от "Без граници" - "А ми се плаче", "Обичай ме сега", "Не те виня".

От напълно нереализираните ме радват "Докосни", "Родена в огън", "В заблуда", "Няма закони", "Чужди", "Live is life", "Да те притежавам", "Хотел", "Не ме боли", "Закъснях", "Обяснения не давам", "Точно така".

 

Може би не съм най-точният пример, защото песните на Ивана, които не ме кефят, се броят на пръстите на двете ръце. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пламба, с мен също е така. Почти няма песен на лелка, която да не обожавам! Може би тези последните само ми противеят ("Много си готин", "Кралете", "Мога и без теб" и прочие). Бях предложила в първата Нереализираните през 2013 "Да те притежавам". За мен е много красива песен, но получи масово четворки от форумците, според мен - несправедливо. Знам, че "Никога няма да знаеш" ще се радва на одобрение, но тя никак не е Нереализирана в смисъла на темата (има тв версия, пя я на концерт в НДК, знае се доста масово като най-хубавата песен от албума през 2008). И умувам за лелка...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар и да е реализирана, "Страх ме е" е реално една от най-малкото познатите ѝ песни, а е невероятна!

 

"Изключен телефон" брои ли се? Невероятна песен е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...