Jump to content



Препоръчани коментари

Пачо много точно ги е казал нещата и изчерпателно, нямам какво да добавя. :)

Просто Глория беше новатор, който издърпа жанра, още когато се зараждаше, напред. С Максим, после със Загоров, Димитър Петров, Ленко минаха през всякакви жанрове, инструменти, теми. Нейните албуми тогава са като по учебник. "Имам нужда от теб", един от последните, е уникален сам по себе си - има я и комерсиалната нотка с песни като "Ненаситна", "Целувай още" и "Кралица", има балади като "До последната сълза", има и експерименти като "Аз не плача" с Дийп Зоун и рок дуетът с Тарабунов, който бе грешка, че не клипира. Ами занимавало й е се е, имала е - влагала е.

Но няма какво да се лъжем, доста я подценяваха Планета - останаха ненаградени дори песни като "Не сме безгрешни", "Кръговрат", "Ако те няма", "Присъда", "Можеш ли да ме обичаш", албуми като "Благодаря". Почнаха да я компенсират едва с "До последната сълза" - награда за балада, и то поделена с кавър на Емилия. Това с "Пясъчни кули" и "Без думи" за балада си бе откровена гавра, последната церемония с концертно присъствие и албум за Галена и Мария съответно - също. Тия неща какво си мислите, че не ги е забелязала ли :) Но както и да е, да гледаме напред. Никой не помни баладата на Цура, но "Пясъчни кули" още се споменава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама мен това много ме кефи, много е здраво.

А и не знам за мейнстрийма, но ако забие нещо по като за маса кахърно - ще ги разбие, на хората им се слушат неща като "По навик", гледанията го доказват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Мен единствено ми е тъпо, че имаше уникални песни през годините, като "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", които в годините, когато са излизали, тя не присъстваше на съответните концерти, а специално първата песен си беше хит, както и с "Хипноза"и "Ненаситна" впрочем се получи. Така че има шанс и с бързите парчета, като че ли обаче няма формула за тия неща. Аз не знам дали ако направи нещо в тренда сега, няма да отнесе хейт от страна на утвърдени нейни си почитатели. Трябва е нещо точно на място, както беше с Майстора преди години - от там извлече позитиви, макар че Мтел си махнаха логото от клипа. Но беше скандал, абе друго време си беше.

Нима щеше зле да й се отрази песен в стил "Дай ми още"? Не е просташка песен, може нещо такова, не непременно с толкова мазен аранжимент, но дори и да има такъв - какво път толкова? Нека експериментира. За една песен няма да изяде хейт. Ако са й фенове, няма да спрат да бъдат такива заради една-две или пет песни. Нима ще й зачеркнат цялото творчество? Не, много ясно. Майстора беше неочаквана песен, със сигурност може да уцели хит и с по-умерена песен в актуалното звучене. На Теда и Емрах не е лоша песента, Азис и Кама имаха песни в нетипично за момента звучене. Просто нека рискува и избяга малко от себе си, защото това не й печели нови фенове. 

Що се отнася до награди - ако наистина й пука, си е пропиляла живота. Все едно да те похвалят на тимбилдинг на фирмата, в която работиш. Това си е вътрешнофирмено събитие с точно никаква тежест. Камелия, Емилия, Джена и други това не ги е спирало да търсят добри решения за кариерите си... 

На Глора й отиват дуети с мъже, като спомена По навик. Нещо такова да направи с някой по-вървежен към днешна дата... и може да стане. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Пачо много точно ги е казал нещата и изчерпателно, нямам какво да добавя. :)

Просто Глория беше новатор, който издърпа жанра, още когато се зараждаше, напред. С Максим, после със Загоров, Димитър Петров, Ленко минаха през всякакви жанрове, инструменти, теми. Нейните албуми тогава са като по учебник. "Имам нужда от теб", един от последните, е уникален сам по себе си - има я и комерсиалната нотка с песни като "Ненаситна", "Целувай още" и "Кралица", има балади като "До последната сълза", има и експерименти като "Аз не плача" с Дийп Зоун и рок дуетът с Тарабунов, който бе грешка, че не клипира. Ами занимавало й е се е, имала е - влагала е.

Но няма какво да се лъжем, доста я подценяваха Планета - останаха ненаградени дори песни като "Не сме безгрешни", "Кръговрат", "Ако те няма", "Присъда", "Можеш ли да ме обичаш", албуми като "Благодаря". Почнаха да я компенсират едва с "До последната сълза" - награда за балада, и то поделена с кавър на Емилия. Това с "Пясъчни кули" и "Без думи" за балада си бе откровена гавра, последната церемония с концертно присъствие и албум за Галена и Мария съответно - също. Тия неща какво си мислите, че не ги е забелязала ли :) Но както и да е, да гледаме напред. Никой не помни баладата на Цура, но "Пясъчни кули" още се споменава.

Не се ли е наяла на награди за 250 години ? какво е трябвало да вземе Присъда или кръговрат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Нима щеше зле да й се отрази песен в стил "Дай ми още"? Не е просташка песен, може нещо такова, не непременно с толкова мазен аранжимент, но дори и да има такъв - какво път толкова? Нека експериментира. За една песен няма да изяде хейт. Ако са й фенове, няма да спрат да бъдат такива заради една-две или пет песни. Нима ще й зачеркнат цялото творчество? Не, много ясно. Майстора беше неочаквана песен, със сигурност може да уцели хит и с по-умерена песен в актуалното звучене. На Теда и Емрах не е лоша песента, Азис и Кама имаха песни в нетипично за момента звучене. Просто нека рискува и избяга малко от себе си, защото това не й печели нови фенове. 

Що се отнася до награди - ако наистина й пука, си е пропиляла живота. Все едно да те похвалят на тимбилдинг на фирмата, в която работиш. Това си е вътрешнофирмено събитие с точно никаква тежест. Камелия, Емилия, Джена и други това не ги е спирало да търсят добри решения за кариерите си... 

На Глора й отиват дуети с мъже, като спомена По навик. Нещо такова да направи с някой по-вървежен към днешна дата... и може да стане. 

Не знам дали на нея толкова й пука за наградите специално, по-скоро на мен ми се набива на очи - доста е грозно, съгласи се, тия песни са заслужавали да бъдат отличени, а накрая печели който печели. Нелепо е просто.

За следващия концерт е добре да ги има "Откраднат миг" и "По навик" - сред най-големите й хитове са, а миналия път ги пропусна. "Сбогом, адиос" също. Но концертът беше топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не се ли е наяла на награди за 250 години ? какво е трябвало да вземе Присъда или кръговрат?

Ммм как какво - "Кръговрат" за дует. Виж:

Кой стана Дует на 2006 впрочем, че не помня? А песен на 2004? "Ако те няма" също заслужаваше награда. "Благодаря" при такъв тираж за албум не получи награда, а на Ивана, дето излезе в края на 2006. Не й беше време вече на Ивана, малко прекали. Стадионите се изнасяха 2007 на нея, ама още закриваше.

Знаеш ли кой взе за клип на 2006 при номинирани "Кръговрат", клипове на Есил, Вероника, Малина май - а те са жестоки в клиповете... Светла Иванова?! Дето стана от мястото си още преди да й обявят името, а във форума още преди церемонията казаха, че тя печели. Еми че те тия награди от ден първи са нагласени. Мен лично ме дразнят такива явни безумия, без значение дали говорим за музика, политика, икономика или каквото и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Светла Иванова беше най-хубавият клип, но тя нямаше никакви фенове, които евентуално да я подкрепят, та беше скандално. Предната или следващата година наградата пък взе Мария с Твоят град... Екстра Нина дори не помирисваше номинации, въпреки че правеше едни от най-добрите клипове. Не става с цупене. И Глото бая награди получи от Нов фолк. Кой помни изобщо които и да е награди към днешна дата? Помнят се хитовете. Нека прави такива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория все още може да е актуална стига да смени екипа и звученето. Нещо по-комерсиално като “Намери си майстора” и ще пръсне. Красива жена е - нека се по съблече малко. През лято 2009 например смачка с “Можеш ли да ме обичаш” и “Лятно пълнолудие” - уникални визии, сюжет и различно звучене. Хич да не се предава - има още много хляб в нея, но да спре да се тръшка и да се вземе в ръце както едно време.
И стига с тази Симона. Изгледа си дъщерята, какво все я мъкне с нея? Отделни певици и продукти са - стига хрантутене. Поела си е пътя момичето и нека се разграничават и градят кариерите си сами. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, GSA каза:

Глория все още може да е актуална стига да смени екипа и звученето. Нещо по-комерсиално като “Намери си майстора” и ще пръсне. Красива жена е - нека се по съблече малко. През лято 2009 например смачка с “Можеш ли да ме обичаш” и “Лятно пълнолудие” - уникални визии, сюжет и различно звучене. Хич да не се предава - има още много хляб в нея, но да спре да се тръшка и да се вземе в ръце както едно време.
И стига с тази Симона. Изгледа си дъщерята, какво все я мъкне с нея? Отделни певици и продукти са - стига хрантутене. Поела си е пътя момичето и нека се разграничават и градят кариерите си сами. 

Ти сам виждаш, че и Райна прави готини неща, различни от масата, ама... абе, не става нашата публика, много сме зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отношението на Пайнер е тъпо към всички изпълнители. Глория поне имаше номинации в силните си години и Нов Фолк си я лансираха с благословията на Митко, но други въобще не бяха отразявани. В последствие Митака все пак реши и нея да пренебрегва заради Ивана, но пък само 2-3 години по-късно смачка Ивана дори още по-брутално заради Преслава. После пробва и Преслава да смачка ама като видя, че не стана реши да направи обратното и да продължи да я помпа още сумати години за сметка на всички останали. Ама ето, че дойдоха времена и тя и другите от нейната генерация да не са му приоритет вече- просто като дойде ново потенциално поколение и Митака въобще не се сеща за старите си изпълнители. А спрямо Десислава какви ги вършеше само защото дръзна да го напусне докато беше на върха, и на Камелия се подразни много и я гледаше отгоре, чак и на Андреа... Та мисълта ми е, че кофти отношението му далеч не е нещо лично конкретно към Глория, просто е тоя тип безскрупулни шефове дето като го хване кефа да прави нещо на гърба на големите си имена- не му мига окото. При Гло действително изглежда една степен по-кофти, защото благодарение на нея фирмата му дръпна значително в зората на чалгата ама какво да се прави... такъв си е към всички...

Време й е да напусне вече. Преди 5 години като преподписа в компанията още имаше потенциал за старите имена. Днес е тотален погром. Притеснявам се обаче, че може би решението й да замине е обвързано именно с евентуално напускане- но вместо да се пробва да започне начисто без Пайнер тя по-скоро отива натам да се откаже съвсем. Това ще е много жалко. Не знам дали има потенциал за нови хитове, но за нови хубави песни има. Представям си я идеално в експериментален не-Пайнерски албум само с балади, нещо тип Адел. Ето това ще си го купя с огромно удоволствие, а не албум с опити за комерси.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.11.2020 г. от 20:43, adorable каза:

Не знам, ама мен това много ме кефи, много е здраво.

А и не знам за мейнстрийма, но ако забие нещо по като за маса кахърно - ще ги разбие, на хората им се слушат неща като "По навик", гледанията го доказват.

"Любима" ми е страшно готина песен - като мелодия и аранжимент е 6 точки - носи много свежо настроение въпреки тъпия си текст.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 24.11.2020 г. от 21:01, Illyria каза:

Какъв е този тираж?

image.png.fbc524f84ce85d9e575c035bb6b096a2.png

Това е Промопакет, който включваше 3 албума на Глория -  Носталгия, Стопроцентова жена и Поп-фолк фиеста 3 мисля! За съжаление отдавна е изчерпан!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

И какво, баба ли ще става Гло? Затова ли напускат страната? Нещо... не разбирам.

Love style са споделили "новината" 😯

Link to comment
Сподели в други сайтове

В такъв тип предавания, в Америка гостите са подгатвяни с отговорите и се получава. Тука не се.

За мен играта с филмите беше излишна, можеше да изиграят нещо с пеене, щото тя е певица, не киноман.

Появи се в ефир и изпя "Облаче ле бяло" и това не ме накефи. 

Аз даже не разбрах защо и гостува по това време. За съжаление нещо усещам, че не е в целия си блясък. Дано каквото има да го разреши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда супер, но образът й е изчерпан и трябва да си подбира изявите или да се уговаря предварително със сценаристите да я показват в някаква различна светлина. Докога ще слушаме за Ц категорията, например? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.11.2020 г. от 8:54, pacho каза:

И какво, баба ли ще става Гло? Затова ли напусАко кат страната? Нещо... не разбирам.

Ако е вярно, вече Баба Гло ще й стане още по-официално название и няма да има как да се сърди :D Нека, време им е на ветеранките да последват примера на Малина и да се радват на внуци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

В такъв тип предавания, в Америка гостите са подгатвяни с отговорите и се получава. Тука не се.

За мен играта с филмите беше излишна, можеше да изиграят нещо с пеене, щото тя е певица, не киноман.

Появи се в ефир и изпя "Облаче ле бяло" и това не ме накефи. 

Аз даже не разбрах защо и гостува по това време. За съжаление нещо усещам, че не е в целия си блясък. Дано каквото има да го разреши.

И ти да разбереш, че ще ставаш баба и ти няма да си в целият си блясък!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...