Jump to content



Препоръчани коментари

Като чета и аз последните писаници за нея от внучето насам, имам чувството, че има някакви смъртни врагове по тези медии или се е изпокарала с някого. 

 

В болница преди влизахме и за пневмония, не знам дали сте забравили!!! Така че по-спокойно, дишайте само. Маса народ на крак го изкарахме, а аз мисля че го изкарах февруари, когато още никой не говореше в БГ за вирус! Спрете малко ТВ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, gotiniq каза:

До всички недробожелатели, Глория е в стабилно състояние и няма място за притеснение с нея. След няколко дни ще бъде изписана! 

Тази болест е непредсказуема и много бързо може да се влоши. Не казвай голяма дума предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменавал съм, че не харесвам особено Глория, но най-искрено й желая бързо оздравяване и дано остане без последици. Не съм съгласен обаче с хейта, който отнсая заради участието - в крайна сметка жената си е вършела работата. Както вече споменаха, във веригите големи магазини не е по-добре, като цяло всички мерки и спазването им при нас е пълен т*шак, но това е друга тема. Маса народ обикаля кихайки, кашляйки, обаче няма проблем, защото не е известен. Вирусът за съжаление е истински, опасен е и дано тежкото при нея да е минало. Жива и здрава да е, другото се оправя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илия градил не килия, ами най-градил брутален саунд. 😎Само как ги е синхронизирал с духовите инструменти, а на куплетите и припева матрицата е пълна денс лудница.  Това е толкова уникално за фолка, че няма аналог.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Илия градил не килия, ами най-градил брутален саунд. 😎Само как ги е синхронизирал с духовите инструменти, а на куплетите и припева матрицата е пълна денс лудница.  Това е толкова уникално за фолка, че няма аналог.

 

Да, супер е, обичам да слушам инструментала. Нещо не ме кефи останалото, нищо че харесвам Глория. 

О, ти точно инструментала си дал! МЕРСИ! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да, супер е, обичам да слушам инструментала. Нещо не ме кефи останалото, нищо че харесвам Глория. 

Аз редовно слушам инструменталите. На Глория са много яки да ги слушаш и с бекволите ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Аз редовно слушам инструменталите. На Глория са много яки да ги слушаш и с бекволите ѝ.

Да, и аз преди мвого ги слушах, имам ги и на мп3-ки в някой стар комп, но сега си слушам това, което сподели. Сетих се за поздравите по Сигнал Плюс - вървеше за фон, докато Стоянова четеше :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да, и аз преди мвого ги слушах, имам ги и на мп3-ки в някой стар комп, но сега си слушам това, което сподели. Сетих се за поздравите по Сигнал Плюс - вървеше за фон, докато Стоянова четеше :D

Така ли, не го знаех, макар че я слушах много. Много се радвах на онази емисия от 15ч., в която пускаха песни, пожелани във форума. Редовно ги изчанчвах с някакви безизвестни парчета. Например от на Глория дискографията "Луда скорост" :D.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Така ли, не го знаех, макар че я слушах много. Много се радвах на онази емисия от 15ч., в която пускаха песни, пожелани във форума. Редовно ги изчанчвах с някакви безизвестни парчета.

Ох, не помня рубриката, но в поздравите в 12 ч. или в някаква класация уикенда, Жената вървеше отдолу. Сетих се - беше някаква обедна класация, в която се звънеше на живо в ефир. Казваш си Топ 3 и в края на предаването обявяваха песента-победител. Единствен път се обадих и ме изтеглиха - спечелих касетка на Татяна :D А в поздравите на обед всъщност звучеше Руса пичка на Никсън. :D 

Нямаше ли инструментал и на ремикса на този епохален хит?

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази песен ми харесваше, въпреки че нещо й липсваше. Обичам й този стил, може би само Циганите никога не ми допаднаха.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Толкова яки ми се струваха тези реклами навремето - чак да ти е съвестно, че не си го купуваш, когато ти го презентират с такава еуфория... :D

 

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 30.01.2021 г. от 18:38, omline каза:

О, не - това е велико просто.... :D  ...не знам как са го оставили, не знам и как никой лайномет не го е забелязал още....     4:05

 

 

Не виждам какво му е на този момент... просто някой се опитва да ѝ даде цветята си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Illyria каза:

 

Не виждам какво му е на този момент... просто някой се опитва да ѝ даде цветята си.

Как бутна охраната е комичното 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен проблема при Глория е точно че са я оставили да прави каквото си иска и никой не я съветва за нищо. Тя има нужда от екип, продуцент, пр или както искате там го наречете, който да се грижи за кариерата й, да помага с избора на песни и като цяло да й организира продукцията и изявите, а тя да само да си пее.

Друго много важно е да намери формула по която да припомня старите си песни, защото тя има поне 20 мега хита в кариерата си, а реално точно нейното творчество е най-забравено, което е абсурдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Много ми е интересно дали наистина се обижда когато й честитят за внучето?! Отказвам да приема, че егото й е толкова голямо, че да не й позволи да се зарадва че е станала баба, а още по-малко че ще кара детето да я нарича по име. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, fearless` каза:

Много ми е интересно дали наистина се обижда когато й честитят за внучето?! Отказвам да приема, че егото й е толкова голямо, че да не й позволи да се зарадва че е станала баба, а още по-малко че ще кара детето да я нарича по име. 

Изобщо не ми се вярва. Според мен много се радва. Не знам дали одобрява жениха, но ми е и все тая, де. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е много свестен и земен човек. Не знам защо излъчва тази енергия, че не. Но изобщо не би се обидила ако хората го правят с добро.

Разбира се, сега ще я подемат врагове, да я изкарат, че едва ли се е обиждала, като я наричат баба. Много ясно, че може да се обиди, когато го правиш със зло. Това не означава, че не се радва на внучката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...