Jump to content



Препоръчани коментари

преди 15 минути, DenFevgo каза:

Каквото и да беше направила с "Влюбена в живота", резултатът нямаше да е много по-различен. Първо, тогава цялата медийна пропаганда работеше против нея, хората искаха Ивана и Преслава и съвсем друг стил музика. Да, с един хубав клип, а не с лежене по дивани, "Спасение" можеше да е нещо УАУ. Но като цяло този албум беше нещо много странно, звучене и текстове, които Глория повече никога не повтори след това. И Слава Богу, де. 

Влюбена в живота ми е любимият неин албум, заедно с Крепост. 

За това, че години наред се тиражираха лъжи по неин адрес, които до известна степен се ръководеха от хладното ѝ и надменно пластмасово поведение, което демонстрира и в Айдъла и с култовата фраза : "От мен имате положително Не" и последвалата реакция - мишкуване в павловския хол, вместо да излезе и да ги обори - вината си е изцяло нейна. Тя даде хляб на журналята да пишат гнусотии по неин адрес. И когато трябваше да излезе и да покаже коя е - лъсваше с неадекватни избори и още повече падаше в очите на хората ала Планета Мура Мега. От най-обичайната се превърна в най-омразната само за няколко години.

Ако албумът Влюбена в живота бе налаган на Планета Прима 2005 щеше да е по-продаван и по-хитов. 

Поведението на Гло в онези години бе еманация на първенющината, грандоманията, егоцентризма и надменността. Сега поне сама си признава, че толкова си може. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим безумното изкуствено натрисане на Ивана на върха на чалгата с неколегиален договор и бясна ротация по 4-тата най-гледана телевизия в страната - тя бе антипод на Глория. Пухкава селска лелка с песни за маса, за кръчма, стрелящи право в душата, непретенциозна и близка до Ганьовския манталитет виреещ в този наш Балкански регион. 

Глория бе слаба, изпита, преждевременно състарена, изгубила чара и обаянието си, с песни далечни до масовия вкус и незасягащи проблемите от битов характер на българина. Това бе окончателната й кариерна присъда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

Поведението на Гло в онези години бе еманация на първенющината, грандоманията, егоцентризма и надменността. 

Че сега да не е по-различно? Едно нормално интервю не е имала последните години, без това последното в Събуди се. Мисля, че тя наистина е неприятна като човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DenFevgo каза:

 

Ох, колко красива беше в този период. Жалко, че вече 18 години я рециклира тази визия. Трябва й коренна промяна във визуално, в музикално и в житейско отношение. 

Забележете колко нежна е в лице, какви фини и изящни черти има. После стана груба и леко мъжествена, Урсула е използвала обложката на "Влюбена в живота" за вдъхновение за излъчването си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DenFevgo каза:

Хубава песен е "Изповед" и ми е една от най-любимите нейни, но така и не стана голям хит. Беше коментиран клипът основно, най-вече заради външния вид на Глория - на хората около мен поне им изглеждала като "болна". Тогава се появи и информацията за удължаването на краката... :D

"Дива нощ" има брутално лайф изпълнение с оркестър в "Биад". 

Много хора тогава казваха, поне в моето обкръжение, че Глория прилича на мутреса в този клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Ето, сравнете това с днешните интервюта. Сега е като аутист.

Мисля, че тук е наистина щастлива. В последните години си личи от километри, че е разочарована от живота си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DenFevgo каза:

Мисля, че тук е наистина щастлива. В последните години си личи от километри, че е разочарована от живота си. 

Мисля, че сега с появата на внучето може и да започнем да я виждаме по-жизнерадстна - това е събитие, което е в състояние да разсее разочарованието от другите житейски провали - говоря генерално, не само за нея.

Иначе си прав и това, между другото, си личи много от обложките на албумите й. Ако ги разгледаш хронологично и наложиш към тях разказите й за съответните периоди, ще видиш как се припокриват с излъчването й.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pacho каза:

640x640.jpg

Физиономията, която направих, когато Пайнер дадоха "Певица на 2003"-та на Ивана, а не на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Тука е направо на върха на щастието. :D Май няма нито една обложка, на която да е усмихната.

640x640.jpg

Същата си е като днес. Те я обвиниха, че си е сменила целия фейс. Кой да предполага, че през 2021 Глория ще е една от най-нормално изглеждащите. :D :D:D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Същата си е като днес. Те я обвиниха, че си е сменила целия фейс. Кой да предполага, че през 2021 Глория ще е една от най-нормално изглеждащите. :D :D:D 

Според мен си е изпъвала лицето, отделно устните й изглеждат малко по-големи, а както знаем с времето те намаляват обема и плътността си. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Според мен си е изпъвала лицето, отделно устните й изглеждат малко по-големи, а както знаем с времето те намаляват обема и плътността си. :) 

За лицето не е, трябва да я видиш на живо. Доста е сбръчкана, като на 45 си е. Но има бръчки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Според мен си е изпъвала лицето, отделно устните й изглеждат малко по-големи, а както знаем с времето те намаляват обема и плътността си. :) 

Ботокси, филъри и така нататък са съвсем нормални неща, които вече и обикновените (разбирай неизвестни и недотам богати) хора си правят. Не виждам нещо лошо, трябва да има поддръжка. Нека не забравяме обаче и намесата на фотошоп по снимки и клипове, както и развитието на грима през годините. Мисълта ми е, че не е Франкенщайн-ът, който я изкарваха. Дори човек да си направи липосукция веднъж, ако след това не тренира и не се храни правилно, до няколко месеца си връща теглото, че става и по-зле. Глория наистина доказа, че има дисциплина и се старае. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Ботокси, филъри и така нататък са съвсем нормални неща, които вече и обикновените (разбирай неизвестни и недотам богати) хора си правят. Не виждам нещо лошо, трябва да има поддръжка. Нека не забравяме обаче и намесата на фотошоп по снимки и клипове, както и развитието на грима през годините. Мисълта ми е, че не е Франкенщайн-ът, който я изкарваха. Дори човек да си направи липосукция веднъж, ако след това не тренира и не се храни правилно, до няколко месеца си връща теглото, че става и по-зле. Глория наистина доказа, че има дисциплина и се старае. 

Глория може да прави, каквото пожелае с тялото си, дори да си присади трета гърда на гърба или мъжки полов член между очите. Изглежда добре за годините си, страхотен бедър вади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сменяни са обложки на плейлистите или така ми се струва? Много е готино така. Има ли шанс да се качат останалите албуми от "Илюзия" назад в канала?

И поздравления за последната дейност в канала, а именно - миксовете от участията в сборни концерти. Браво и за акустичната изява и най-вече за "Откраднат миг", а "Прегърни ме" се е получила много нежна като аранжимент. Цял един такъв концерт би бил нещо бутиково наистина. Само балади и по-умерени песни.

Разбира се, и парчета като "Дива нощ" не са за  пренебрегване - тая песен ужасно много вдига хората, много здрав бас има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

 

Обожавам българския фолклор и ,затова записах три нови песни по моя музика ,а текстовете са в колаборация с уважаваната от мен Мариета Ангелова ! Аранжиментите са на Димитър Петров и Калин Димитров ! Ще чуете новата ни дуетна песен с Ники Славеев,както и четвърта изненада в мое изпълнение обичаната от българите песен, “ Пий ,куме ,пий ! ! В проектите участват едни от най добрите български музиканти, Недялко Недялков - кавал , Дани Милев свири брилянтно на бузуки ,както и участват сръбски и македонски колеги ,музиканти ! Благодарим на нашите домакини от RIU Правец -резорт @riupravetsresort ,за гостоприемството и за това че подкрепиха проекта ми ,както и труда на българските артисти ,за мен и моята публика това значи много ,след принудителното затишие в ,което бяхме всички ! Благодаря ! 😊 На Режисьора Ивайло Спасов и екипа на ТВ “ Планета “ ,за видеореализациите ! На Хари Янакиев ,на Бони гримьора и Креми Добрева ,на Богдан Томов за перфектната организация ! На модна къща Юнона за красивите тоалети ,както и на младият талантлив дизайнер Дидо Герргиев ! На Етно ритъм за хореографиите и на Петър Башлиев за снимките !
Абонирайте се за моят YouTube канал ,за да видите и чуете първи новите ми проекти !
24 -ти май ! ПРЕМИЕРА !!!
Gloriaofficial - YouTube
19 h - Planeta Folk

 

187904910_321357046020912_1434212269390505029_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е, че са по нейна музика. 

Трябваше поне в едното видео да е с някакви нашенски дрехи. Има страхотни съвременни модели на български носии. Ей така, за разнообразие, изглежда по-натурално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, pacho каза:

Супер е, че са по нейна музика. 

Трябваше поне в едното видео да е с някакви нашенски дрехи. Има страхотни съвременни модели на български носии. Ей така, за разнообразие, изглежда по-натурално.

На мен ми харесва и така, но може да вплита фолклорния елемент чрез пафти, бижута, някакви бродерии върху иначе модерни облекла. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...