Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 минута, DarkChild каза:

Да бъде изгорена на кладата!

Надявам се да си доволен вече.

Доволен ще съм следващия път да си прецениш глупостта, която ти иде до акъла, преди да я кажеш. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, DenFevgo каза:

Страхотна е инициативата на Глория да направи нещо различно. Може да не е супер перфектно реализирано, но е нещо, което лично аз отдавна исках от нея. На Великден всички се събираме семейно на маса и се гледат концерти, не виждам къде е проблемът. 

Кои песни е пяла? Видях няколко заглавия като отделни клипчета, но не ми грабнаха окото. Има ли някакъв по-голям клип с повече изпълнения, или тепърва ще се споделя?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, omline каза:

Доволен ще съм следващия път да си прецениш глупостта, която ти иде до акъла, преди да я кажеш. 

И това е твоят истински проблем. Аз пък съм си доволен без значение дали твоята глупост е изказана или премълчана. Пробвай и ти. Темата е приключена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Кои песни е пяла? Видях няколко заглавия като отделни клипчета, но не ми грабнаха окото. Има ли някакъв по-голям клип с повече изпълнения, или тепърва ще се споделя?

Това беше всичко. Не беше нещо особено. По-добре от нищо, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

И това е твоят истински проблем. Аз пък съм си доволен без значение дали твоята глупост е изказана или премълчана. Пробвай и ти. Темата е приключена.

 

Мажи, мажи още! :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз честно казано си мислех, че ще е на живо излъчването - афишът доста заблуди.

Но доста хора в тези часове са по храмовете и по-добре, че не беше в реално време.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

Какво става, Пайнера нещо много се е засилил да помпа Глория. Снимал й великденския концерт, качва сега това?

 

 

А колко прости са само... писали в списъка с песни "Боже, помогни" вместо "Врано конче" и "Луда скорост" вместо "Луда напдревара".... пълни некадърници.

Бях качил този концерт целия в Ютюб и ми го изтриха като взе да набира скорост и мина 10К, сега гледам те са го качили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

Брутална и тотално забравена песен. Как не я изпя на един концерт поне. 20 години слушаме "Циганско сърце" и "Любовен дъжд".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, DenFevgo каза:

Брутална и тотално забравена песен. Как не я изпя на един концерт поне. 20 години слушаме "Циганско сърце" и "Любовен дъжд".

Ами няма как да не е забравена, след като Глори си стоеше в павловския хол, на кожения диван, с крака върху стъклената масичка и чоплеше семки, вместо да ходи по масовки и турнета - да си налага старите песни и актуалните сингли. Такава й е съдбата, след като огромното й его е в центъра на бизнес стратегията й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DenFevgo каза:

Брутална и тотално забравена песен. Как не я изпя на един концерт поне. 20 години слушаме "Циганско сърце" и "Любовен дъжд".

Тя май и по участия не я пее. Песента е страхотна, идеална е за клуб, но тя дори и там си кара на познатия репертоар. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Тя май и по участия не я пее. Песента е страхотна, идеална е за клуб, но тя дори и там си кара на познатия репертоар. 

 

Попаднах на нейно участие в Син Сити някъде 2005-2006 година и избухнах мощно на Дива нощ. Никой не я отразяваше преди и след тая песен, та неистово се зарадва, че някой реагира и ме гледаше и се усмихваше 5 минути. После си седнах и купонът свърши. :D Много тегава обстановка беше точно тая нощ. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Попаднах на нейно участие в Син Сити някъде 2005-2006 година и избухнах мощно на Дива нощ. Никой не я отразяваше преди и след тая песен, та неистово се зарадва, че някой реагира и ме гледаше и се усмихваше 5 минути. После си седнах и купонът свърши. :D Много тегава обстановка беше точно тая нощ. 

Милата 😂

Ако си я беше налагала с годините надали щеше да не я отрази никой. 

Тази ми е много любима, но също е забравена за жалост:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Милата 😂

Ако си я беше налагала с годините надали щеше да не я отрази никой. 

Тази ми е много любима, но също е забравена за жалост:

 

Обожавам тази песен! 🕳️👄🕳️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен е "Изповед" и ми е една от най-любимите нейни, но така и не стана голям хит. Беше коментиран клипът основно, най-вече заради външния вид на Глория - на хората около мен поне им изглеждала като "болна". Тогава се появи и информацията за удължаването на краката... :D

"Дива нощ" има брутално лайф изпълнение с оркестър в "Биад". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ами няма как да не е забравена, след като Глори си стоеше в павловския хол, на кожения диван, с крака върху стъклената масичка и чоплеше семки, вместо да ходи по масовки и турнета - да си налага старите песни и актуалните сингли. Такава й е съдбата, след като огромното й его е в центъра на бизнес стратегията й.

Отчитам като двете й най-големи грешки отсъствието от концерти и турнета и зарязването на албума "Благодаря", който спокойно можеше да развива и през 2008, вместо да пуска бози. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DenFevgo каза:

Отчитам като двете й най-големи грешки отсъствието от концерти и турнета и зарязването на албума "Благодаря", който спокойно можеше да развива и през 2008, вместо да пуска бози. 

Тя за+ба Влюбена в живота с песни като Обич моя, Спасение и Любов с изтекъл срок за сметка на Приличам ли на вятъра, само година по-рано. Така че не виждам нищо странно и предизвикващо недоумение. Ходовете ѝ са ясни - пуска се албум с качествени песни и се зарязва, за да скочи на комерса. Сигурно в главата й през 2008-ма Усещане за мъж и Еднопосочен път са по-добри песни от Мъжете, които не обичах, На чисто и За първи път. От толкова изрусяване и съответно прилагане на химикали върху темето ѝ - мозъкът ѝ просто се е изпарил, а като добавим, и че е по-твърдоглава от магаре и не приема чужди съвети - преспокойно може да си откара 20 години в един омагьосан кръг. Обаче хората няма да я чакат, животът си тече. Картинката е ясна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя за+ба Влюбена в живота с песни като Обич моя, Спасение и Любов с изтекъл срок за сметка на Приличам ли на вятъра, само година по-рано. Така че не виждам нищо странно и предизвикващо недоумение. Ходовете ѝ са ясни - пуска се албум с качествени песни и се зарязва, за да скочи на комерса. Сигурно в главата й през 2008-ма Усещане за мъж и Еднопосочен път са по-добри песни от Мъжете, които не обичах, На чисто и За първи път. От толкова изрусяване и съответно прилагане на химикали върху темето ѝ - мозъкът ѝ просто се е изпарил, а като добавим, и че е по-твърдоглава от магаре и не приема чужди съвети - преспокойно може да си откара 20 години в един омагьосан кръг. Обаче хората няма да я чакат, животът си тече. Картинката е ясна. 

Каквото и да беше направила с "Влюбена в живота", резултатът нямаше да е много по-различен. Първо, тогава цялата медийна пропаганда работеше против нея, хората искаха Ивана и Преслава и съвсем друг стил музика. Да, с един хубав клип, а не с лежене по дивани, "Спасение" можеше да е нещо УАУ. Но като цяло този албум беше нещо много странно, звучене и текстове, които Глория повече никога не повтори след това. И Слава Богу, де. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...