Jump to content



Препоръчани коментари

Много странно, по стар български обичай първото трябва да се кръсти на дядото по бащина линия. :D

А дали Илийката е сърдит сега? Ако я бяха кръстили ГЛОРИЯ има хем от Галина, хем от Илия.

Да е живо и здраво детето и да му се радват, но Глори да не забравя, че е певица все пак. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Да е живо и здраво детето и да му се радват, но Глори да не забравя, че е певица все пак. 😁

Да, нека пусне някоя нова песен вече. Не е Таня Боева, та да крета на пенсия! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pacho каза:

Много странно, по стар български обичай първото трябва да се кръсти на дядото по бащина линия. :D

А дали Илийката е сърдит сега? Ако я бяха кръстили ГЛОРИЯ има хем от Галина, хем от Илия.

Да е живо и здраво детето и да му се радват, но Глори да не забравя, че е певица все пак. 😁

Това са бабини девитини! Дрън Дрън та пляс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галина ДАНИЕЛ Милушева

А гласът ѝ ми се стори странен в песента и дори сравних с друг клип и чак после осъзнах, че не е Галина ИВАН Пенева, която пее, ами самата Симона ИЛИЯ Загорова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Галина ДАНИЕЛ Милушева

А гласът ѝ ми се стори странен в песента и дори сравних с друг клип и чак после осъзнах, че не е Галина ИВАН Пенева, която пее, ами самата Симона ИЛИЯ Загорова.

Не е задължително да се поставя окончание на бащиното име. 

ПП: Галина ПЕНКО Иванова. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност трябва да си е Пенева, защото чак след 90-те почват да позволяват липсата на окончание и то в някои общини. Да им е жива и здрава малката Галина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Всъщност трябва да си е Пенева, защото чак след 90-те почват да позволяват липсата на окончание и то в някои общини. Да им е жива и здрава малката Галина. 

Gloire Le Pen

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
От 1.05.2021 г. от 4:22, DarkChild каза:

Великденски концерт на Велика събота. Абе, Гюрче, предполага се, че сега скърбим.

Преса затова, защото скърби ли пусна нейната простотия на Велики Четвъртък? Великден е празник доколкото съм чувал.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става, Пайнера нещо много се е засилил да помпа Глория. Снимал й великденския концерт, качва сега това?

 

 

А колко прости са само... писали в списъка с песни "Боже, помогни" вместо "Врано конче" и "Луда скорост" вместо "Луда напдревара".... пълни некадърници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , omline каза:

Преса затова, защото скърби ли пусна нейната простотия на Велики Четвъртък? Великден е празник доколкото съм чувал.

Разпятието е в петък, така че не ти се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Разпятието е в петък, така че не ти се получи.

Цялата седмица преди Възкресение е изключително строг пост (не само телесен) и песента на Преса не се вписва никак в него.

Нещото на Глория е навръх Великден, както виждаш.

Ако ще сме така дребнави, в четвъртък Юда се прави на ударен на тайната вечеря - има някаква символика, нали!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Цялата седмица преди Възкресение е изключително строг пост (не само телесен) и песента на Преса не се вписва никак в него. 

Нещото на Глория е навръх Великден, както виждаш.

Ами не се вписва да пееш и Проклинам те навръх Великден, ако ще сме толкова стриктни. Да не говорим пък да се ходи на дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Ами не се вписва да пееш и Проклинам те навръх Великден, ако ще сме толкова стриктни. Да не говорим пък да се ходи на дискотека.

"Проклинам те" не е ок да се пее без значение какъв ден е, но не съм видял вие да се възмущавате от Преса, когато учи племенницата си да пее "Йо-йо", затова прости ми, че ще пратя за гъби мнението ти.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Да пееш "проклинам те" не е ок да се пее без значение какъв ден е, но не съм видял вие да се възмущавате от Преса, когато учи племенницата си да пее "Йо-йо", затова прости ми, че ще пратя за гъби мнението ти.

Кои сме ние и какво е Йо-йо? Не съм запознат толкова със семейните отношения на чалга-звездите.

А аз ще пратя на твоето мнение гъбички 😝 Много whataboutism показваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е инициативата на Глория да направи нещо различно. Може да не е супер перфектно реализирано, но е нещо, което лично аз отдавна исках от нея. На Великден всички се събираме семейно на маса и се гледат концерти, не виждам къде е проблемът. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Кои сме ние и какво е Йо-йо? Не съм запознат толкова със семейните отношения на чалга-звездите.

😝

Да си бил запознат, никой не ти е виновен! :D

 Турнето 2010 - в дневник от Варна - племенницата й пее "секс, секс а леле майко" а Преса я подучва отстрани.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Да си бил запознат, никой не ти е виновен! :D

 Турнето 2010 - в дневник от Варна - племенницата й пее "секс, секс а леле майко" а Преса я подучва отстрани.

Да бъде изгорена на кладата!

Надявам се да си доволен вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...