Jump to content



Препоръчани коментари

  • 1 month later...
преди 7 минути, pacho каза:

Тука каква тупалка е, като излята.

Много ми дъртееше в очите тогава. Мислех, че е над 45. Явно скапан грим. Само се загледай в стоп кадъра - само клюн и присвити очички се виждат. А има хубаво и изразително лице по принцип. Сега е къде-къде по-хубава и в лице, и в тяло. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди повече ми харесваше, особено ето тука. Има толкова набедени красавици, а тя ето я най-голямата. Има всичките черти - голямо чело, малък нос и т.н. 😀

Дето хвалят Николета Лозанова, която е почти 1:1 с Глория и ние такъв тип женска хубост сме имали много преди нея. В "Дива нощ" имаше много кадри, на които може да се свери как Ни Ло иска да е Гло!😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Тука каква тупалка е, като излята.

Голям глас и голяма песен.

И онова представяне на Нов фолк с мидата, където пя "Изповед", "Майстора" и "Присъда", е зверско като пеене.

Колкото до визията - не знам кои са набедени за красавици и какви са критериите, но реално Глория си е естествено красива и май остана от малкото певици, дето не са се коригирали чак толкова - нищо, че нея я набеждават и до днес най-много. Жената си е със запазени черти и за годините си е екстра. Докато други си ремонтираха какво ли не до неузнаваемост, ама за тях никой нищо. Да не забравяме и начина на живот и лишенията.

Просто ми прави впечатление, че българинът обича тъпи, лесносмилаеми жени, да им се точи и да ги пощипва - и изведнъж, като мине Глория, и всичко замръзва, от там тръгват всякакви легенди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:84ceb38d?p=playlist&id=242714&order=date

2004 й беше мега силна - "Не сме безгрешни", "Присъда" - един от големите авторски хитове на годината, "Намери си майстора" също разбуни духовете, никой не го очакваше от нея. Беста се продаваше добре, на Турнето гърмеше... Мисля, че още си властваше тогава - е, с Ивана пак си бяха леко на кантар, тя към края на годината издаде "Нещо нетипично", отделно имаше "Като на 17". Просто силни години със силна конкуренция, не като сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Тука каква тупалка е, като излята.

Яка е тука, песента беше голям хит, но не остава много във времето. Средно популярна е, но Глория не успя да я наложи. Иначе добре си я е изпяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая зала толкова голяма изглежда по телевизията как снимат тия хора не ми е ясно  - в действителност е един по-голям хол.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , omline каза:

Тая зала толкова голяма изглежда по телевизията как снимат тия хора не ми е ясно  - в действителност е един по-голям хол.

Доста е мъничка наистина, но пък има дух в нея. Проблемът, че си плаче за ремонт с тези седалки и мокети от 80-те години. Поне за зала 1 говоря. От друга страна, и зала България е готина. Има и други, а ние все се забиваме в едни и същи. Специално Арена никога не ми е харесвала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Кога ще ги качи тези клипове - има едно 20-25 видеа, които не е качила. Или кариерата ѝ започва от 2000-та? 

Каналът, колкото и да го рекламира, е супер умрял, може ли Емилия да има по-добър???

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pacho каза:

 

Каналът, колкото и да го рекламира, е супер умрял, може ли Емилия да има по-добър???

Може.

Все пак е пресметлива Счетоводителка. Гло й измисли този прякор. Да я покани за администратор или поне акълоподавател. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То на Емилия е най-добрия канал изобщо, по-добър и от този на Планета чисто като концепция и content, няма срам от това как сме изглеждали преди 300 години, ще качи и мейкинг на Снежанка, ако имаше. Глория за съжаление това й е много отрицателна черта, все едно се срамува или пък просто не й се занимава, то велика легенда като Драгана ти иде да я фраснеш в муцуната като й видиш новия канал и качеството на клиповете изобщо, всичко, не можа да плати толкова на този, дето й ги затри старите. Ужасно ме дразнят как имат фенски маси, на които им се занимава, а на тях самите... Мързели, стиснали се, изобщоооо, дъвкали сме ги много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Born to Die каза:

То на Емилия е най-добрия канал изобщо, по-добър и от този на Планета чисто като концепция и content, няма срам от това как сме изглеждали преди 300 години, ще качи и мейкинг на Снежанка, ако имаше. Глория за съжаление това й е много отрицателна черта, все едно се срамува или пък просто не й се занимава, то велика легенда като Драгана ти иде да я фраснеш в муцуната като й видиш новия канал и качеството на клиповете изобщо, всичко, не можа да плати толкова на този, дето й ги затри старите. Ужасно ме дразнят как имат фенски маси, на които им се занимава, а на тях самите... Мързели, стиснали се, изобщоооо, дъвкали сме ги много.

Сега като влязох да видя на Драгана, ужас - защо е затрит старият канал, имаше доста последователи? Иначе си е качила доста стари неща пак, което е похвално. Но предишните клипове с многото гледания са изчезнали.

Гло може да си качи всички албуми от "Илюзия" назад. Иначе, примерно, "Скъпи, купи ми нещо" я има, но само нея - най-първите въобще ги няма, а си спомням, че покрай концерта в НДК 2009 Планета ги излъчваха с много добро качество - имам предвид "Оставете ме на мира", "За добро или зло". Приятелката дори я има качена в канала на Планета и отива към 1 млн.

Аз дори имах рип от видеокасетата и си направих ДВД - картината и звукът бяха супер. Хората много биха се радвали тези неща да ги има в канала, това е началото. Както и всички концерти в НДК, не само последните два, турнетата от едно време - сто на сто пази записи в архива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.09.2020 г. от 9:27, adorable каза:

Тая песен е много хубава, но неща не се открои, не знам защо.

Има доста възможни причини, но малоумният припев е най-вероятната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DenFevgo каза:

Има доста възможни причини, но малоумният припев е най-вероятната.

Не знам, то си е до усещане. Аз мисля, че тия песни трябва и да се промотират някъде все пак.

На "Утре ще е по-добре", например, не мисля, че нещо й липсва, както и на много други песни - просто като че ли хората искат да слушат "Щрак" и подобни песни. И под хората имам предвид 15-годишните, защото явно 25 плюс годишните не се вълнуват вече от този жанр, за което пък има напълно обективни причини. Глория може да хване този таргет, ако поиска, ако не - може да си се ограничи със своите си фенове.

Честно казано, не знам дали нямаше да се демотивирам, ако бях на нейно място в сегашната ситуация на жанра, на държавата и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@adorable

Ами честно казано тази песен аз я намирам за изключително скучна и заспала, какво остава за някого когото тепърва трябва да спечели с нея - не знам тя как я чува в нейната си глава. Големият губещ от сегашната ситуация според мен е новата версия на  "Скъпи, купи ми нещо", защото тя имаше потенциален хит в нейно лице - сега ем годината ялова,  ем тя я остави "у лево".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

@adorable

Ами честно казано тази песен аз я намирам за изключително скучна и заспала, какво остава за някого когото тепърва трябва да спечели с нея - не знам тя как я чува в нейната си глава. Големият губещ от сегашната ситуация според мен е новата версия на  "Скъпи, купи ми нещо", защото тя имаше потенциален хит в нейно лице - сега ем годината ялова,  ем тя я остави "у лево".

Не е късно и сега да реализира дуета с Устата, но като цяло не смятам, че какъвто и да е клип би дал тласък - ако диджеите са искали, да са я завъртели досега, поне в ретро блоковете... но част от тях, както знаем, са предубедени към Глория и са заети да въртят само "Луда по тебе", "Дар от съдбата" и такива разни. С това човек не може да се бори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, да ви питам, как ви се струва проект на Глория с продуцент Игор Марковски?

Който не знае, да провери в тубата последните песни на Марияна Попова, Орлин Горанов, Маргарита Хранова, Любо Киров, Миро. Жестоки са като цялостно усещане - песен, клип... Мисля, че нещо подобно ще й отива доста, а и малко разнообразие. https://www.youtube.com/user/Igormarkovski/videos

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.09.2020 г. от 19:49, adorable каза:

Btw, да ви питам, как ви се струва проект на Глория с продуцент Игор Марковски?

Който не знае, да провери в тубата последните песни на Марияна Попова, Орлин Горанов, Маргарита Хранова, Любо Киров, Миро. Жестоки са като цялостно усещане - песен, клип... Мисля, че нещо подобно ще й отива доста, а и малко разнообразие. https://www.youtube.com/user/Igormarkovski/videos

Абсурд, с Калин се работи най-добре, по чехли и халат в студиото, а и никой друг освен Мариета не може да усети тънката душевност на Глория, за да превърне "жокерите" й в текст.

И за да не съм изцяло саркастичен - "Утре ще е по-добре" заслужаваше един хубав и смислен клип, вместо който получихме "Инсомния". 

"Скандалът" с Мегз пък е поредното доказателство, че Глория живее в абсолютен розов балон, от който не иска да излезе. Няма как при това положение да очакваме от нея социални проекти и провокация на ниво обществено-значими проблеми. Роля, която много отдавна трябваше да заеме като лидер в тази музика, но тя реши да се прави на Барби с вяли песни и нацупени джуки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.09.2020 г. от 10:27, adorable каза:

Тая песен е много хубава, но неща не се открои, не знам защо.

Щото е боклук. Едно време пускаше песни като нека спра да те обичам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, DenFevgo каза:

 

.... провокация на ниво обществено-значими проблеми. Роля, която много отдавна трябваше да заеме като лидер в тази музика, но тя реши да се прави на Барби с вяли песни и нацупени джуки. 

Мисля че сме на години, на които може да си дадем адекватен отговор на този въпрос. Неведнъж са я вкарвали в такъв тип разговор, а тя ги е отклонявала с дежурното "моята пътечка, моята работа". За съжаление тези ѝ липси свалят от звездния ѝ статут. Тя е обществена личност, длъжна е да има мнение и позиция. Всички от нейния ранг имат, нейните идолки в Сърбия говорят доста свободно по някои теми, различни от музиката. Скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Мисля че сме на години, на които може да си дадем адекватен отговор на този въпрос. Неведнъж са я вкарвали в такъв тип разговор, а тя ги е отклонявала с дежурното "моята пътечка, моята работа". За съжаление тези ѝ липси свалят от звездния ѝ статут. Тя е обществена личност, длъжна е да има мнение и позиция. Всички от нейния ранг имат, нейните идолки в Сърбия говорят доста свободно по някои теми, различни от музиката. Скука.

Тя и днес доказа колко е назадничава. Цял живот мълчание, политическа коректност, цупене и премълчаване, изведнъж реши да се дърви на някаква си Мегз, която я изяде с парцалите за 5 мин. Срамота... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да говорим. Не е дори сянката на това, което беше. Кариерата ѝ отдавна е приключила. 2007-ма беше последната година на актуалност. Оттам нататък е стремително плъзгане надолу. Вината си е напълно нейна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...