Jump to content



Препоръчани коментари

Историята за Сърбия не мисля, че остана човек, който да не я знае наизуст. Може ли всеки път да се задават едни и същи въпроси? Досадно е. Това е изпълнител, пълен с истории, има толкова неразказани неща, дори в книгата да се бяха поразровили редакторите на предаването и да доразвият някои случки в ефир. Варианти много има, за да му е интересно на зрителя, за да види една готина Глория, каквато може да бъде, а и беше на кеф жената. "Облаче ле бяло" също идва в повече вече. Не е като да си няма 200 песни. "Носталгия" да бе изпяла. Като изключим тия неща, всичко супер. А Цитиридис има нужда от освежаване и интересни игри и идеи, за да не изпадне в творческо безсилие скоро. В стендъп комеди клуб е супер, но вечерно шоу е голяма хапка, за която се иска ценз, включително житейски експириънс. Слави, в каквото и да се беше превърнал накрая, си беше Слави. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Разчекнаха се по медиите да преписват как работила в пандемия и как не искала внучето да й вика бабо... Простотия след простотия. Навремето така я изкараха с 5000 пластики. Ама народът е прост и вярва на всичко. Коментарите под статиите за потресаващи. Мисля, че ще трябва да минат няколко поколения, за да се промени поне малко тоя манталитет, доколкото изобщо е възможно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 25-ти декември бях на въпросното участие в Марково. Нямам думи да ви опиша колко добре си изкарахме. Бил съм на много участия, но това ще го запомня цял живот. Разбира се, имаше си причини за това. Дългото време на изолация за всички, празникът в случая, и още много, много фактори. Глория беше в уникално настроение. Хората се забавляваха. Честно казано, за първи път не обръщам внимание на песните и пеенето... За една година съм претърпял фундаментална промяна и изобщо вече не ми е до това какво ще пее, колко ще пее. Просто исках да я видя, и то на Коледа. В моето семейство всички изкарахме Ковид, аз бях абсолютно сам в София, но за празниците си дойдох и изрично ги попитах имат ли нещо против да отида в хотела, защото все пак ситуацията е деликатна. Знам какъв ад е.

Толкова щастлив не съм бил. Имах чувството, че сме в някаква паралелна вселена и е като сън. След участието с Глория си говорихме много, но подробностите ще ги запазя за себе си. Как и къде се е заразила нямам идея, може и да не е там. Човек и в магазина може да го хване.  Не знам защо медиите я погнаха.

Личеше й обаче, че искаше това участие, чувстваше се добре. Аз през цялото време почти си стоях на масата, станах само за едно хоро. Въпреки че наскоро съм изкарал вируса и не се притеснявах, че мога да заразя някого, според мен от хотела не трябваше да позволяват тази близост. Те й се качиха на главата. Но на нея й беше приятно. Нямаш право да съдиш човек в такъв момент. Така е трябвало да стане. Тя беше там заради емоцията. Явно и на нея й е паднало пердето. То човек се пази, пази, внимава, ама... писва. Не се направи на егоист да се скатае от хората както го правят други изпълнители. Беше наистина празник, хора. Не знам, никой не знае в тая ситуация какво е правилно и какво не. Сърцето ти иска едно, разумът друго.

Пожелавам й само да е здрава, аз й написах няколко неща относно вируса и как да се пази, не очаквах да се стигне до болница чак - но се надявам добрите специалисти да й помогнат. Глория е адски добър човек, който в каквото и ще да я обвинява. Очите й сияеха на тая жена, цялата тази емоция й липсваше. Не трябваше да плаща такава цена за това, но се надявам, че силният дух и годините на природосъобразен живот ще й помогнат в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

В случая е заслужено. 

Аре бе, кое по-точно? Ние, останалите хора не работим ли? След като заведението не е отменило участието, не виждам причина Глория да не отиде. В закона се казва, че заведения към хотели могат да работят. Или Глория е някакво извънземно, на което парите й падат от космоса и няма нужда да отиде на работа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DenFevgo каза:

Аре бе, кое по-точно? Ние, останалите хора не работим ли? След като заведението не е отменило участието, не виждам причина Глория да не отиде. В закона се казва, че заведения към хотели могат да работят. Или Глория е някакво извънземно, на което парите й падат от космоса и няма нужда да отиде на работа?

Участието си беше абсолютно регламентирано. На 24-ти РЗИ са правили проверка. Това не е било скрито-покрито частно парти, каквито са правили Ивана, Рени и т.н. Глория и без това учатие можеше да мине, нямаше да обеднее без него, но го искаше заради емоцията. Аз си знаех, че много хубаво не е на хубаво и предусетих, че ще стане нещо.  Доколкото разбрах, ще има проверки от утре и на гостите. Ние бяхме отишли само за вечерта, не съм бил гост на хотела, но очаквам да ме проверят. Всичко очаквам вече от тая държава, защото, докато бях под карантина сам в София, полицаите и РЗИ ми спукаха телефона от заплахи, че ако изляза пред блока, ще ме съдят. И аз ги попитах как по-точно помагат на хората, освен че ги заплашват... Отговорих не получих, а само мънкане. Имам право дори аз да ги съдя. Като цяло никоя институция не знае какво прави в момента. Някакви хора получават нареждане да звънят по телефони, за да симулират дейност, но няма никаква полза от тях.

В същото време по улиците се разкарват безпризорни хора с откровени симптоми и заразяват другите, без да си правят тестове... в Пловдив вчера целият град се изсипа на центъра, всеки ти диша във врата. Това ако са мерки... това ако е държава... Или затваряш всичко, или нищо. Та ние през пролетта бяхме тотално блокирани, когато нямаше толкова случаи. А сега двойни стандарти - тоя ще работи, оня няма да работи.

Мен дори, като си качих клипче от участието, един във фейсбук ми каза, че сме безотговорни и ме блокира - аз, дето цял живот спазват режими и какво ли не. Ами и на мен ми писна пък. И сега какво - Глория е виновна и е на топа на медиите, а някакви там злорадстват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скорошно оздравяване на Глория и от мен! Стана ми много кофти за една от моите любими певици. За съжаление не сме застраховани, но вярвам, че тя ще справи и с това!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е приета в момента в болница , те ми разтягат локуми медиите кой бил виновен и какво що .Това е много тъпо при положение ,че жената в момента не се чувства добре и се бори да оздравее . Дано скоро се възстанови! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Участието си беше абсолютно регламентирано. На 24-ти РЗИ са правили проверка. Това не е било скрито-покрито частно парти, каквито са правили Ивана, Рени и т.н. Глория и без това учатие можеше да мине, нямаше да обеднее без него, но го искаше заради емоцията. Аз си знаех, че много хубаво не е на хубаво и предусетих, че ще стане нещо.  Доколкото разбрах, ще има проверки от утре и на гостите. Ние бяхме отишли само за вечерта, не съм бил гост на хотела, но очаквам да ме проверят. Всичко очаквам вече от тая държава, защото, докато бях под карантина сам в София, полицаите и РЗИ ми спукаха телефона от заплахи, че ако изляза пред блока, ще ме съдят. И аз ги попитах как по-точно помагат на хората, освен че ги заплашват... Отговорих не получих, а само мънкане. Имам право дори аз да ги съдя. Като цяло никоя институция не знае какво прави в момента. Някакви хора получават нареждане да звънят по телефони, за да симулират дейност, но няма никаква полза от тях.

В същото време по улиците се разкарват безпризорни хора с откровени симптоми и заразяват другите, без да си правят тестове... в Пловдив вчера целият град се изсипа на центъра, всеки ти диша във врата. Това ако са мерки... това ако е държава... Или затваряш всичко, или нищо. Та ние през пролетта бяхме тотално блокирани, когато нямаше толкова случаи. А сега двойни стандарти - тоя ще работи, оня няма да работи.

Мен дори, като си качих клипче от участието, един във фейсбук ми каза, че сме безотговорни и ме блокира - аз, дето цял живот спазват режими и какво ли не. Ами и на мен ми писна пък. И сега какво - Глория е виновна и е на топа на медиите, а някакви там злорадстват.

Какво означава това ако е държава? Че не е, е точно така, но как никой не спазва мерките е повече от очевидно. Все пак е Булгаристан е страната на "Не е важно на мен да ми е добре, важното е на Вуте да му е зле". 

Ти как точно я виждаш държавата да те накара да спазваш мерките, тяхната работа са я свършили - пуснали са ти списък със мерки. Понатък се предполага да ги спазваш, а не да ходиш по ресторанти на участия. Държавата ти казва ресторантите към хотелите да са отворени само за гостите на хотела, но било регламентирано, РЗИ били правили проверка, но държавата ти е виновна, нали? 

На Баба ни мога да и пожелая скорошно оздравяване и да го изкара леко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Какво означава това ако е държава? Че не е, е точно така, но как никой не спазва мерките е повече от очевидно. Все пак е Булгаристан е страната на "Не е важно на мен да ми е добре, важното е на Вуте да му е зле". 

Ти как точно я виждаш държавата да те накара да спазваш мерките, тяхната работа са я свършили - пуснали са ти списък със мерки. Понатък се предполага да ги спазваш, а не да ходиш по ресторанти на участия. Държавата ти казва ресторантите към хотелите да са отворени само за гостите на хотела, но било регламентирано, РЗИ били правили проверка, но държавата ти е виновна, нали? 

На Баба ни мога да и пожелая скорошно оздравяване и да го изкара леко. 

Аз написах, че съм изкарал коронавируса, карантината ми приключи през ноември и съм спокоен, че няма да заразя някого. В заведението съм си стоял основно на стола. Когато седнахме, ни се съобщи, че ще си бъдем по масите и тя ще пее, след което ще си тръгне. Очаквах на дансинга да се ходи с маски. Впоследствие се получи съвсем друга ситуация. Какво трябваше да направя според теб? Да обвиня собственика или Глория? И плюс това не сме сигурни, че го е хванала от там, тя още преди Коледа съобщи, че има оплаквания и сърдечни прескачания.

Аз смятам, че съм един от малкото отговорни хора в тая държава по принцип. Просто ми писна. Държавата не ми е виновна за нищо на мен лично - виновна е за това, че мерките са противоречиви. Вчера на центъра в Пловдив беше по бетер и от ресторант, гъз до гъз - и до гъза пак гъз. Ледени пързалки, хора без маски, един километър опашки пред магазини. В живота си повече хора не бях виждал на този център. Това според теб нормално ли е? Или солидните партита на Нова година в домашни условия, те какво - изключения ли трябва да бъдат?

Постига се точно обратният ефект. Ами лятото помниш ли как беше? На мен, моля, не ми опявай - от мен каквото трябваше съм го свършил, бил съм и под карантина и съм си изтърпял всичко сам, докато половин България върви нарочно болна навън и не си прави тестове. Държавата е виновна за това, че когато човек, в случая аз, е болен и е сам, не му предоставя помощ, а го заплашва по телефона, без да си актуализира информацията в системата за населеното място дори.

Мисля, че ми писна да съм добър самарянин. Няма да тръгна да правя зулуми от утре, но няма и смисъл да треперя и да се чувствам виновен, че съм отишъл някъде на Коледа. Стоял съм достатъчно затворен, спазвал съм мерки и съм отразявал тъпи брифинги на западналата ни власт. Толкова от мен, живи и здрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Какво означава това ако е държава? Че не е, е точно така, но как никой не спазва мерките е повече от очевидно. Все пак е Булгаристан е страната на "Не е важно на мен да ми е добре, важното е на Вуте да му е зле". 

Ти как точно я виждаш държавата да те накара да спазваш мерките, тяхната работа са я свършили - пуснали са ти списък със мерки. Понатък се предполага да ги спазваш, а не да ходиш по ресторанти на участия. Държавата ти казва ресторантите към хотелите да са отворени само за гостите на хотела, но било регламентирано, РЗИ били правили проверка, но държавата ти е виновна, нали? 

На Баба ни мога да и пожелая скорошно оздравяване и да го изкара леко. 

Принципно е така, но не можем да виним само Глория. Държавата е разрешила участието, което е нейната вина. Глория просто си го е поела, защото времената са такива и сега е изтеглила късата клечка.

Виждаме какво се случва във фантастико, Джъмбом, Била и т.н. Нещата трябва да стават с регулация, буквална такава: да се пускат определен брой хора, да няма средно положение, ма за тия може, за другите не. Тогава може да говорим за принципи. В случая Глория няма вина, че правителството е разрешило такова събитие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Принципно е така, но не можем да виним само Глория. Държавата е разрешила участието, което е нейната вина. Глория просто си го е поела, защото времената са такива и сега е изтеглила късата клечка.

Виждаме какво се случва във фантастико, Джъмбом, Била и т.н. Нещата трябва да стават с регулация, буквална такава: да се пускат определен брой хора, да няма средно положение, ма за тия може, за другите не. Тогава може да говорим за принципи. В случая Глория няма вина, че правителството е разрешило такова събитие. 

И аз въобще не се чувствам виновен, че съм отишъл. Напротив, даже се радвам - това ми беше един от малкото щастливи моменти в края на годината. Каквото е станало, всеки си понася последствията. Просто медиите раздуват нещата до неузнаваемост. А тези социални мрежи се използват като оръжие - споделяш нещо и то е срещу теб. Има хора, които не спят и само чакат да стане скандал.

Като гледам, Ивана е пяла някъде на Нова година, Рени, Райна, кой знае още кой - ма за тях, никой нищо? На Глория й беше кеф, пак ви казвам, не е отишла там за пари, не е знаела какво ще стане, всички подцениха ситуацията малко, по-точно и от хотела... но пак казвам, тя може да се е заразила и от преди това. И да, мерките са малоумни. Мерките бяха адекватни през пролетта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вина имат много хора за провеждането на участието и организацията му. 

Мерките (доколкото съм наясно) са същите като пролетта, просто никой не ги спазва. И за това ли е виновно правителството как масово хората не желаят да проявят здрав разум като елементарни неща като дистанция и да носят маска? 

@adorable Радвам се че сте си изкарали хубаво с Глория. Не сте прави и двамата да сте отишли, дори да не е било против правилата. Както и не си прав да скачаш колко са половинчати мерките, щом самия ти не ги спазваш, колкото и да са неадекватни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Вина имат много хора за провеждането на участието и организацията му. 

Мерките (доколкото съм наясно) са същите като пролетта, просто никой не ги спазва. И за това ли е виновно правителството как масово хората не желаят да проявят здрав разум като елементарни неща като дистанция и да носят маска? 

@adorable Радвам се че сте си изкарали хубаво с Глория. Не сте прави и двамата да сте отишли, дори да не е било против правилата. Както и не си прав да скачаш колко са половинчати мерките, щом самия ти не ги спазваш, колкото и да са неадекватни. 

Аз пак ти казвам, че цяла година съм носил маски, спазвал, в момента съм здрав - даже забележи, че не съм се притеснил за себе си, а ти казах, че се радвам, че няма аз да заразя някого, стоял съм си на стола. Значи по тая логика и на центъра вчера не трябваше да излизам, ама на - имах работа. И видях нещо много по-страшно от ресторанта, повярвай ми. Просто някак трябва да се оцелява в тая джунгла и самият аз не съм съвсем сигурен как точно трябва да стане това. Иначе относно мерките - локдаунът сега е частичен, пролетта бяха затворени и градовете, и магазините, нищо не функционираше. Видя в Швеция какво стана. Не казвам, че те са мерило. Но понеже цяла година работата ми беше да пиша за икономическите мерки на правителствата на отделните държави - та да ти кажа, че у нас и в това отношение си провалихме, а ние не сме Германия, та да си позволим тотални блокажи на бизнеса при наличието на мизерни обезщетения.

Но ти приемам забележката. Може и да си прав. Човек се учи и в движение, хора сме, грешим. Времето ще покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, adorable каза:

Като гледам, Ивана е пяла някъде на Нова година, Рени, Райна, кой знае още кой - ма за тях, никой нищо? На Глория й беше кеф, пак ви казвам, не е отишла там за пари, не е знаела какво ще стане, всички подцениха ситуацията малко, по-точно и от хотела... но пак казвам, тя може да се е заразила и от преди това. И да, мерките са малоумни. Мерките бяха адекватни през пролетта.

Питай я сега дали ѝ е кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...