Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Силно се съмнявам в това, но дори да е така, аз поне съм се показал. Всеки може да ме види кой съм, какво семейство имам, какви пристрастия имам и т.н. А ти анонимко съществуваща единствено заради хейта по Кама, си едно никче и нищо повече. Зад него не стои съдържание, а само страх и дълбоки комплекси.

 

И като си си показал лице,деца,роднини променя ли факта ,че те мислят за изкукал ???

 

Как показването на всичко това променя мнението ,което пишеш тук???Ако ти пратя снимки...какво променя това за мнението ми в тоя форум???

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хора, неразбиращи какво е ирония, са тъпанари. А такива, които не знаят къде да сложат една запетайка, са на ниво циганската махала в Меден Рудник. Ти май и в двете категории влизаш.

Хаха Кондоме ти ли ще ме учиш на пунктуация???

Я се застреляй с тъпите си затапки .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Кондоме ти ли ще ме учиш на пунктуация???

Я се застреляй с тъпите си затапки .

 

:roll1:

 

А твоите затапки, щот са много остри. Фънки бил казал, че който повтарял чужди думи, бил тъпанар. :1000 (10): :1000 (10): :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

А твоите затапки, щот са много остри. Фънки бил казал, че който повтарял чужди думи, бил тъпанар. :1000 (10): :1000 (10): :roll1:

Със сигурност е доста по -умен от теб..Кондоме.

Просто ще падна с тоя ник хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Кондоме ти ли ще ме учиш на пунктуация???

Я се застреляй с тъпите си затапки .

Ти нямаш ли си работа, ами сновеш по цял ден из форума и дразниш с присъствие!

 

Приятна 3-дневна почивка в Германия, Лухче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там ли си?

Исках да отида, но не съм. Един познат във фейсбук беше пуснал на живо преди малко. "Прах и пепел" пее в момента, но спря излъчването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти нямаш ли си работа, ами сновещ по цял ден из форума и дразниш с присъствие!

 

Приятна 3-дневна почивка в Германия, Лухче!

Тук съм за да не спиш спокойно.Хайде да видя за какво пак си се оплакал на модчетата.Типично поведение на такива с такава ориентация като тебе.Да се оплакват на учителките хааха

Ощу 20мин имам време и излизам..споко Дойо...до утре обаче хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като си си показал лице,деца,роднини променя ли факта ,че те мислят за изкукал ???

 

Как показването на всичко това променя мнението ,което пишеш тук???Ако ти пратя снимки...какво променя това за мнението ми в тоя форум???

 

Никой не ме мисли за изкукал, даже напротив, четат ме внимателно и формират мнение. Аз имам такова и аргументирано го представям. Ти имаш само омраза...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук съм за да не спиш спокойно.Хайде да видя за какво пак си се оплакал на модчетата.Типично поведение на такива с такава ориентация като тебе.Да се оплакват на учителките хааха

Ощу 20мин имам време и излизам..споко Дойо...до утре обаче хаха

Ооо нямам търпение! Утре почивам, ама за жалост ще си с бан

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ме мисли за изкукал, даже напротив, четат ме внимателно и формират мнение. Аз имам такова и аргументирано го представям. Ти имаш само омраза...

Хаха дали никой???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо нямам търпение! Утре почвам, ама за жалост ще си с бан

И да съм няма да станеш по малко злобна лелка..

Ама ми е интересно да видя за какво бан...мноооого ми е интересно

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти падаш...и то на колене...;)

 

Ти за простащина трябва да си изгонен от тук!!!

 

Щом пред мен падат, и аз ще падам. Така се прави. Важното е да му е яко на човек. ;)

 

Теб за простащина, омраза и циганска неграмотност трябва да те пратят в Белене. :1000 (29): Малко да поклякаш и ти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом пред мен падат, и аз ще падам. Така се прави. Важното е да му е яко на човек. ;)

 

Теб за простащина, омраза и циганска неграмотност трябва да те пратят в Белене. :1000 (29): Малко да поклякаш и ти.

Ти там ли се научи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом пред мен падат, и аз ще падам. Така се прави. Важното е да му е яко на човек. ;)

 

Теб за простащина, омраза и циганска неграмотност трябва да те пратят в Белене. :1000 (29): Малко да поклякаш и ти.

Той достатъчно клечи, както каза, след 20 минути пак заминава. Ех, палавника ми той

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В хейта на Лукас към Кама аз виждам единствено ответна реакция на помиите, които Фокси създава 10 години в интернет прострнството. И ако Лукас ползва 5 наизустени лафа от по 2-3 думи и дразни успешно Фокса, без да губи време в много обяснения. Вероятно дори не се сеща за Кама извън форума. Неговия хейт е последствие от пропагандата на Фокс. Докато Фокси отделя дълго време години наред , за да изкривява истината в плюс за Камелия, и да създава истории, които всеки път се разказват по нов начин. Аз за толкова години от този улегнал на пръв поглед господин веднъж не прочетох нещо хубаво за Деса или Преса, и всяко тяхно постижение се подминава, омаловажава... Дори и Лукас признава успеха на Дразни ме. Но от Фокси не съм видял да отбележе нещо подобно за друга освен Кама. А ако има все пак друга облагодетелствана, то пак ще е в контекста за Камелия... Тъй като утре е рожденник съм умерен в обръщенията си към него днес. При Фокси личи омраза към жени, подигравки за тегло, провали, удари на съдбатаи злостни случайности. Използва всичко като оръжие, за да смачка целта. Дори граничи с манията...

 

Не бих писал вече в този дух. Преди съм го правил, но као си чета помиите на другия ден, се запитвам за това каква вина има Кама, че някой е решил така агресивно да я котира до имена, чиито агитки са в пъти повече от агитката на Камелия. Хитреца знае, чие внимание да търси, за да създаде после еуфория в темата за новия и проект - Десови, Пресови, Кралските и Галошите.

Малцина сме тези като мен и Сашо, които излязоха от този псевдо конфликт с достойнство и често демонстрираме респект и симпатия към конкуренцията. Фокси, има какво да научиш и ти от по младите - търпение, толеранс, баланс. Айде наздраве и весело прекарване на празника

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...