Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Вагона книги сигурно е 100 книги на лавица. Аз съм прочела цяла секция, че и отгоре. Висше може и да нямам. Но морал - да.

И бях писала поста набързо, правописен шериф такъв!

 

Може и да нямам 100 приятели, ама знам какво е да са ти приятели само заради материални неща и какво е да лицемерничат пред теб.

 

Абе, отпишете го концерта, няма да го бъде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вагона книги сигурно е 100 книги на лавица. Аз съм прочела цяла секция, че и отгоре. Висше може и да нямам. Но морал - да.

И бях писала поста набързо, правописен шериф такъв!

 

Може и да нямам 100 приятели, ама знам какво е да са ти приятели само заради материални неща и какво е да лицемерничат пред теб.

 

Абе, отпишете го концерта, няма да го бъде!

:1000 (29): Съжалявам те, ти си ужасно заблудена и ограничена. Изобщо нямаш реална преценка за себе си, за другите, за света. Няма да споря повече с теб. Направо ще те наказвам ако обидиш някого!

 

А щом си толкова начетена, заповядай в темата за книги да споделиш някое мнение или да препоръчаш нещо. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кито, аре запри са ма, мозъчния инвалид пак се обажда. Умря ти у 2004-та и не си мръднала от там.

 

Аз па искам да се е*ат на сцената и да го излъчват лайв, ама ейтака, да ти е гадно. И спонсора да е любимия ти ГЕРБ.

 

"Върнах ти го" пък химн да стане, Яница - премиер. Толкоз. Кеф ти на душата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В спота участват:

Фики

Кали

Анелия

Галин

Устата

Джулия

Мария

Преслава

Емануела

Джена

Емилия

Яница

Ваня

Елена Велевска

Галена

Теди Александрова

Борис Дали

Ивана

Илиян

Райна

Татяна

Константин

Джордан

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти това сериозно ли? :scratch:

26 е точната бройка, поне от трибуните, където може да се види кои са продадени. От терена не се знае колко са, но както са 2 пъти по-скъпи, не вярвам бройката да е впечатляваща и там.

 

Не аз не очаквам чудеса, няма как да стане с реклама - монтаж от клипове и глас, казващ кога, къде и как. Като влезеш в сайта на ивентим, никъде на първа страница не се показва обява за концерта. Освен две клипчета в ютуб и 2 статии в сайта на Планета, няма никъде другаде индикатор, че ще има концерт. Как се очаква хората да разберат, че концерт ще има? Глупава история, Планета ако имаха желание, щяха да намерят един второкурсник по маркетинг на доброволни начала дори да им направи една стратегия, 100 пъти по-успешна от тяхната (ако изобщо може да се нарече стратегия тяхното).

Link to comment
Сподели в други сайтове

26 е точната бройка, поне от трибуните, където може да се види кои са продадени. От терена не се знае колко са, но както са 2 пъти по-скъпи, не вярвам бройката да е впечатляваща и там.

 

Не аз не очаквам чудеса, няма как да стане с реклама - монтаж от клипове и глас, казващ кога, къде и как. Като влезеш в сайта на ивентим, никъде на първа страница не се показва обява за концерта. Освен две клипчета в ютуб и 2 статии в сайта на Планета, няма никъде другаде индикатор, че ще има концерт. Как се очаква хората да разберат, че концерт ще има? Глупава история, Планета ако имаха желание, щяха да намерят един второкурсник по маркетинг на доброволни начала дори да им направи една стратегия, 100 пъти по-успешна от тяхната (ако изобщо може да се нарече стратегия тяхното).

2рокурсник, дюд, капе от 1ви клас ша им напраи по-сериозна рекламна кампания. 15 билета даже звучи много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, това е техният концерт. Видно няма да правят награди и все още могат да вложат повече в реклама поне за РД. Не ги разбирам, но то и не зависи от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, това е техният концерт. Видно няма да правят награди и все още могат да вложат повече в реклама поне за РД. Не ги разбирам, но то и не зависи от тях.

То даже няма да им струва кой знае колко. Айде за билборди и плакати из Пловдив, да, ама да пуснеш реклама във Фейсбук сигурно и 100 лв не струва. А да пуснеш реклама преди видеата в канала си едва ли ще е и то много скъпо. Кой изобщо се занимава с тези неща? Хари Янакиев не може ли да си намери някое амбициозно педалче от факултета по икономика да му даде някой друг съвет?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:cv:A Глори що я няма? :cv:

 

Важното е, че Татяна е там. Тъкмо ще може да напълни един автобус със своите роднини от Съединение и да напълнят залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама са поканили Ивана, сигурно и тя е била поканена, но е отказала. Може да подготвя самостоятелен концерт там. :1000 (29):

Естествено, че Троянския кон ще потвърди присъствие. Може ли да пропусне да изнесе рецитал и да пее кавърите на Индира... Аман от Маман. Нелина я няма, гледам. Тони Дачева и нея. С какво те са по-малко заслужили? С какво една Ваня е по-заслужила от Валя?

Глория е ясна. Дали е отказала, или не са я поканили от инат - тя си е тя и има къде да се изявява. Доказано е, че въпреки някои страхотни приеми по сборни концерти в последните години - поради подбора на подходящи песни, все пак сборната публика не е нейната публика.1000%20(19).gif Тя има много повече и много по-вярна и нормална аудитория от всичката тая сган накуп.

Дано Емилия се представи добре. Другите нещо не са ми интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината са отврат.Кому е нужна Елена Велевска?Защо един път не заложат на изпълнителите, които са изградили телевизията им?!?! :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината са отврат.Кому е нужна Елена Велевска?Защо един път не заложат на изпълнителите, които са изградили телевизията им?!?! :mf_surrender:

 

Аааааааааа, не така егоистично! Когато Камелия му каза, че иска 3 неща:

 

1. Два пъти на вечер между 21:00 и 24:00 часа новите и песни

2. Между 12 и 15 минути време, на концерт

3. Участията, които сама си договори да не ги отчита на фирмата, а което те уредят, да минават през касата....

 

..... дъртия пенсионер отговори, че виж Десито нямала такива претенции. Е, щом Деси е съгласна на нищо, значи никой не трябва да има претенции. Затова сега ще гледаме всякакъв набутан камуфлаж, който има нулев принос към финансите на компанията. Щото когато този въпрос можеше да се уреди едни много съгласни с дъртия, само казваха мазно: - Да, шефе! - Разбира се, шефе! - Ти си невероятен шефе! А да, даже имаше една много наперена, която взе микрофона на един концерт след Кама, да прави полегнала критика в ефир, че "чипровската" била по халат. И да, Андреа беше, мазнеше се брутално на същият пенсионер. Затова днес без оплаквания моля! Всичко е нормално, точно, коректно и няма недоволни. В Пайнер всички са винаги доволни.... :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина се надявах този път да видя Валя на този концерт , но май и този път ще е без нея, та нали Елена Велевска е там тя е по заслужила от Валя. Аман вече от тия хора идиоти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ни четат, да направим подписка - Искаме ВАЛЯ на концерта!!! :Vishenka_05:

 

Преди години така сложиха Сиана.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена Валевска очевидно им е по-важна....

Екстра Нина, Есил Дюран и Валя имат по-актуални песни или поне може да им помогнат да ги популяризират, пък канят Елена... сигурно и оня Лазар пак ще викнат. :mf_surrender:

То всъщност може би печеливши ще са тези, които не отидат. Галена последно в Америка ли ще е по това време?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...