Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Хаха, в Пловдив, да не са им дали залата без пари? И без това и правеха реклама наскоро, че седи празна.

 

Иначе е интересно решение, но подозирам че освен ако не са по 5 лева билетите с безплатен литър бира, или не докарат целото Столипиново, Колодрума ще си остане с празна зала ...

Мисля, че трябва да ти благодарят за биреното предложение, тъй като вече се убедихме, че баничките не привличат посетители.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност от петте най-големи града в страната шансът да се съберат най-много хора на чалга концерт е именно Пловдив - най-чалгарският град в България. В София вече е много трудно заради пренасищането, но най-вече заради отлива на жанра като цяло. В Русе видяхме, че не става. Във Варна посред лято, когато градът с курортите е половин милион души, също не стана. Остана Филибето с неговата 500К агломерация (тоест колкото Варна през лятото), но и тук ще е трудно. Много реклама трябва и ниска цена на билетите, за да се получи сносен концерт.

 

Лепа Брена + Камелия + Рени напълниха залата наполовина пред няколко месеца на относително високи цени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Близо 7500 места гледам, че е капацитетът на тази зала, макар че лично аз не съм я чувал. Успех на Пайнер, според мен Пловдив е най-чалгарският град в България и мисля, че изборът концертът да е там е добър.

 

Значи според Планета и Пайнер ще я напълнят поне с 10 000 човека, помнете. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вместо рожден ден бяха направили ретро - концерт, щеше да има голям интерес към него и огромна публика.

Ама пусто, стойностното е забранено, младите трябва да бъдат развращавани със песни за секс, парички и шефове, да се показват курвенски визии и объркани мъже..........

И тъпите авторски права, заради които не могат да се изпълняват златните хитове.......Парите от тях не отиват в авторите на песните, а във фирми. В този си вид авторското право е машина за пари.

Всичко стана пари.......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вместо рожден ден бяха направили ретро - концерт, щеше да има голям интерес към него и огромна публика.

Ама пусто, стойностното е забранено, младите трябва да бъдат развращавани със песни за секс, парички и шефове, да се показват курвенски визии и объркани мъже..........

И тъпите авторски права, заради които не могат да се изпълняват златните хитове.......Парите от тях не отиват в авторите на песните, а във фирми. В този си вид авторското право е машина за пари.

Всичко стана пари.......

Ти си на 30 години и казваш "младите" .. себе си за възрастна ли се възприемаш? Даже баба ми е с по-модерно мислене и не се изказва така крайно, честно ... иди да те прегледат :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвайте се, че въобще обявиха концерт. Защото след провалите в последните години на всякакви фронтове, направо се затри тоя бизнес от много акъл. Едно време Пайнер драпаха от Димитровград към София, с цената на всичко. А днес бавно и полека по магистрала "Тракия", па после и по "Марица" и на изходна позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвайте се, че въобще обявиха концерт. Защото след провалите в последните години на всякакви фронтове, направо се затри тоя бизнес от много акъл. Едно време Пайнер драпаха от Димитровград към София, с цената на всичко. А днес бавно и полека по магистрала "Тракия", па после и по "Марица" и на изходна позиция.

 

Добре, че беше Бойко да построи магистралите с парите на данъкоплатците от Северозападна България. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че беше Бойко да построи магистралите с парите на данъкоплатците от Северозападна България. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, има такъв момент, но пък връщането на изходна позиция в случая ще стане далеч по-бързо, отколкото придвижването към София. В крайна сметка може би това е и логичният кръговрат на живота. Чалгата изникна някъде около битака в Димитровград и някак естествено се върна там, където и бе генезиса. Пловдив е само междинна спирка, на завръщането към корените. В София вече е обезпаразитено срещу чалга. Остават само мазетата в студентски град да се третират с..... "Райд - избива ги навсякъде, изтребва ги до крак".... и идилията Столична ще е пълна. Очаквам да сложат патрули на "Църна маца" и зададе ли се чалгар от юг, да се стреля на месо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност от петте най-големи града в страната шансът да се съберат най-много хора на чалга концерт е именно Пловдив - най-чалгарският град в България. В София вече е много трудно заради пренасищането, но най-вече заради отлива на жанра като цяло. В Русе видяхме, че не става. Във Варна посред лято, когато градът с курортите е половин милион души, също не стана. Остана Филибето с неговата 500К агломерация (тоест колкото Варна през лятото), но и тук ще е трудно. Много реклама трябва и ниска цена на билетите, за да се получи сносен концерт.

 

Лепа Брена + Камелия + Рени напълниха залата наполовина пред няколко месеца на относително високи цени.

Искаш да кажеш, че реално смяташ че в най-чалгарския град у Абсурдистан, в който едва ли не всеки ден мога да видя която си искам певачка на живо с/у пет лева (предполгам), ша напълнят залата с обичайния димитровградски панаирен керван, дето не предлага нищо ново вече 6та петилетка?

 

Ай да си говорим реалистично - ако билета е повече от 10 кинта, и то с някви други екстри, междудругото ако тая екстра е бира, имат шанса поне да привлечат градските алкохолици, ша има не повече от 2000 души със се поканите, колкото и в арената. Макс. (Едит) А може и доста по-малко, щото умниците димитровградски пак правят концерта в работен ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че реално смяташ че в най-чалгарския град у Абсурдистан, в който едва ли не всеки ден мога да видя която си искам певачка на живо с/у пет лева (предполгам), ша напълнят залата с обичайния димитровградски панаирен керван, дето не предлага нищо ново вече 6та петилетка?

 

Ай да си говорим реалистично - ако билета е повече от 10 кинта, и то с някви други екстри, междудругото ако тая екстра е бира, имат шанса поне да привлечат градските алкохолици, ша има не повече от 2000 души със се поканите, колкото и в арената. Макс. (Едит) А може и доста по-малко, щото умниците димитровградски пак правят концерта в работен ден.

 

Турдно ще е. Много реклама трябва. А ако билетът е над 10 лв, направо ще е невъзможно.

 

Единственият фактор в техен плюс е, че в града е нямало голям сборен концерт от над 3 години и ЕВЕНТУАЛНО хората са зажаднели до някаква степен.

 

Според мен цената на билета ще е решаваща.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имат добра реклама ще го напълнят повече,все пак рекламата им е най-големият виновник за ниската посещаемост.

 

Не трябва да се приемат мнениета на хората пишещи с 472774 грешки и на "ша" за меродавни.Такива хора сигурно чистят залите след Пайнерски концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябва да се приемат мнениета на хората пишещи с 472774 грешки и на "ша" за меродавни.Такива хора сигурно чистят залите след Пайнерски концерт.

 

:roll1: :roll1:

 

Той нарочно пише така.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех им желая - дано провеждането в град различен от София се окаже печеливш ход и се излъчва на живо. И дано Гуци е там също. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен вчера ми звъннаха да ми кажат за концерта, макар че знам от няколко дни... и като ми заговориха за покани и т.н. с едно такова въодушевление, направо се зачудих... все още ли има хора, които да намират подобни изяви за събитие? Няма да забравя истериите покрай пролетните партита в панаирните палати в Пловдив, покрай летните турнета. Чалгата, както всяко друго нещо, е отражение на промените в държавата. Криза на ценности, финансова криза, разклатена политика и демография, нездраво продуценство, кражби. За първи път не изпитвам никаква тръпка при споменаване за пайнерски концерт, особено след провалите в Арена и НДК - видях буквално края на жанра. Не знам защо все още броите гледания и правите залози. Да пробват в който щат град. И да напълнят залата с клизма, никога няма да си зададат въпросите, защо липсва онази истерия. Не знам на какво разчитат. Тя едва Брена със специалните си гости напълни залата... Според мен трябваше да анонсират един по-различен концерт, който да обедини всички. Тогава може би ще им се получи. Но не може 10 г. да си унищожавал и сега да искаш 2000-та да се върне. Има предостатъчно концерти за мен в София, на които ми предстои да се насладя. Тия дни даже цирк Балкански в Пловдив се провежда и ще го посетя, щото ми е по-интересен от Пайнер. Денис е написал много ценни неща тия дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че реално смяташ че в най-чалгарския град у Абсурдистан, в който едва ли не всеки ден мога да видя която си искам певачка на живо с/у пет лева (предполгам), ша напълнят залата с обичайния димитровградски панаирен керван, дето не предлага нищо ново вече 6та петилетка?

 

Ай да си говорим реалистично - ако билета е повече от 10 кинта, и то с някви други екстри, междудругото ако тая екстра е бира, имат шанса поне да привлечат градските алкохолици, ша има не повече от 2000 души със се поканите, колкото и в арената. Макс. (Едит) А може и доста по-малко, щото умниците димитровградски пак правят концерта в работен ден.

Някой дискотеки са със свободен вход дори когато има изпълнител. ;)

 

Срамно ще е ако в най-чалгарския град не могат да съберат 7 хиляди публика с билет 15-30лв.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой дискотеки са със свободен вход дори когато има изпълнител. ;)

 

Срамно ще е ако в най-чалгарския град не могат да съберат 7 хиляди публика с билет 15-30лв.

15-30? Ама и ти се бъзикаш просто. Още повече че са заели залата без пари. На 5-10 ша има хора, ма няма да е пълна, на безплатен може и да я напълнят. На повече от 10 ша е резилището от Баничарското парти от варненския стадион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой дискотеки са със свободен вход дори когато има изпълнител. ;)

 

Срамно ще е ако в най-чалгарския град не могат да съберат 7 хиляди публика с билет 15-30лв.

 

Пловдив е последната надежда. След това няма нищо. Този път съвсем няма да има. Не се бъзикам, както обикновено. Това не е добре за никой....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

15-30? Ама и ти се бъзикаш просто. Още повече че са заели залата без пари. На 5-10 ша има хора, ма няма да е пълна, на безплатен може и да я напълнят. На повече от 10 ша е резилището от Баничарското парти от варненския стадион.

Е, 15-30лв за концерт са нищо. Снощи дадох 20лв за Графа, за театър и разни постановки почти всяка седмица давам по 20лв... Изкуството струва пари, много повече от 20-30лв

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, 15-30лв за концерт са нищо. Снощи дадох 20лв за Графа, за театър и разни постановки почти всяка седмица давам по 20лв... Изкуството струва пари, много повече от 20-30лв

Чалгата само изкуство не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата само изкуство не е.

Говоря принципно. Нали претендират, че са... нещо там? И феновете им, а и самите те се изхвърлят все едно са на световно ниво. 7хиляди ли не могат да накарат да отделят по 15-20лв, за да ги видят и чуят на живо?

Оправданието, че българинът работи за по 500лв и не може да си позволи един концерт не важи. Кръчмите, кафетата, дискотеките, моловете са пълни. Концертните зали и театрите - също.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, 15-30лв за концерт са нищо. Снощи дадох 20лв за Графа, за театър и разни постановки почти всяка седмица давам по 20лв... Изкуството струва пари, много повече от 20-30лв

1 - чалгата отдавна не е изкуство

2 - в тия случаи знаеш за кво даваш 20 кината

3 - то и за панаира на кокошарника знаеш, ама знаеш и че плейбека на митьовите моми не струва повече от 10 кинта и то с тройка кебапчета с гарнитура, която порция ме съмнява да включат в билета за Колодрум, пък и нали разбиха барбекютата

4 - Графа и разните театрални постановки не се предлагат всяка вечер на цена от под 5 лева в кварталите кръчмата

5 - в тоя ред на мисли, чалгарски град може би, но кой ходи по тия дискотеки? Студентите за евтино забавление, щот толкоз им е бюджета. Като са ти ограничени доходите, ша дадеш ли 10 лв за цял курник или ша идеш 2 пъти на кръчмата на която най- добре разнася микрофона?

6 - болшинството от хората, извън горната графа, надали ше се дръпнат в делничен ден точно за Планета Плейбек

7- ако билета е 30 лв, тряя да включва и свирка от топ ешелона на кокошарника, по избор. Или две от треторазрядните за тройка

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - чалгата отдавна не е изкуство

2 - в тия случаи знаеш за кво даваш 20 кината

3 - то и за панаира на кокошарника знаеш, ама знаеш и че плейбека на митьовите моми не струва повече от 10 кинта и то с тройка кебапчета с гарнитура, която порция ме съмнява да включат в билета за Колодрум, пък и нали разбиха барбекютата

4 - Графа и разните театрални постановки не се предлагат всяка вечер на цена от под 5 лева в кварталите кръчмата

5 - в тоя ред на мисли, чалгарски град може би, но кой ходи по тия дискотеки? Студентите за евтино забавление, щот толкоз им е бюджета. Като са ти ограничени доходите, ша дадеш ли 10 лв за цял курник или ша идеш 2 пъти на кръчмата на която най- добре разнася микрофона?

6 - болшинството от хората, извън горната графа, надали ше се дръпнат в делничен ден точно за Планета Плейбек

7- ако билета е 30 лв, тряя да включва и свирка от топ ешелона на кокошарника, по избор. Или две от треторазрядните за тройка

На същото мнение съм. Както казах по-горе, на фона на претенциите, които имат и изпълнителите, и болните им фенчета, е срамота да не могат да продадат айде не 7, но поне 5 хиляди билета. Аз лично на пайнерски концерт не бих отишла, защото понасям 3-4 певици и от поне 2-3 години не слушам тази музика.

Въпреки всички негативи и факта, че концерта ще е провал, трябва да им признаем, че да пробват в Пловдив е добра идея.

Пс:Аз и за Глория дадох 15лв, между другото. А не е като да не съм била без вход на не едно и две нейни участия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

30 лв. за концерт на Пайнер? :roll1:

 

Хриси, струва ми се, че бъркаш Пловдив с Виена.

 

Няма луди, които да дадат толкова пари за нещо, което в предни години е било на вход свободен (турнетата). Още повече през 2017 - най-слабата откъм интерес година за чалгата, откакто тя съществува.

 

5 лв, хубавите места на 10 лв и може и да съберат 3-4 хилки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

30 лв. за концерт на Пайнер? :roll1:

 

Хриси, струва ми се, че бъркаш Пловдив с Виена.

 

Няма луди, които да дадат толкова пари за нещо, което в предни години е било на вход свободен (турнетата). Още повече през 2017 - най-слабата откъм интерес година за чалгата, откакто тя съществува.

 

5 лв, хубавите места на 10 лв и може и да съберат 3-4 хилки.

За последен път - концертите, постановките, спортните събития и прочие струват пари. Нормалните хора знаят това и ги дават. Чалгата има милиони гледания, нима няма 7к балъци, които да отделят по 15-20-30лв за концерт?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За последен път - концертите, постановките, спортните събития и прочие струват пари. Нормалните хора знаят това и ги дават. Чалгата има милиони гледания, нима няма 7к балъци, които да отделят по 15-20-30лв за концерт?

 

Да, бе, разбрах ти мисълта.

 

Ми няма.

 

Отдавна им се наситиха хората. И са свикнали да ги гледат за без пари. Това са причините според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...