Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Или сте глухи , или ужасно злобни :1000 (10):

няма как да я изпее: 1) текста е супер наблъскан и няма къде да си поеме въздух; 2) от куплетите директно влиза в припев; 3) дори на листа който @FAST е пуснал ясно си пише PB

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма как да я изпее: 1) текста е супер наблъскан и няма къде да си поеме въздух; 2) от куплетите директно влиза в припев; 3) дори на листа който @FAST е пуснал ясно си пише PB

То и за Емилия и Тони Стораро пишеше , че ще са на плейбек , но не бяха.

Факт е , че песента е трудна за изпълнение , защото няма време да се поеме въздух,но тя се справи много добре.И това , че си мислиш , че е била

на лайв запис доказва колко перфектно си е изпълнила песента.Това,че любимката ти си пуска плейбека на всяка песен,която не може да изпее не значи , че и другите го правят.Заслепена работа-да се отрича очевидното :mf_surrender:

17:51 се чува как си поема въздух,49:04 тотално праща смешната ти конспирация във въздуха,а когато даде на публиката да пее дръпнаха песента преди Преси да почне да пее и се чу самата мелодия,а не гласа и -50:38.Смешно ми е дори да обяснявам толкова прости и очевидни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и за Емилия и Тони Стораро пишеше , че ще са на плейбек , но не бяха.

Факт е , че песента е трудна за изпълнение , защото няма време да се поеме въздух,но тя се справи много добре.И това , че си мислиш , че е била

на лайв запис доказва колко перфектно си е изпълнила песента.Това,че любимката ти си пуска плейбека на всяка песен,която не може да изпее не значи , че и другите го правят.Заслепена работа-да се отрича очевидното :mf_surrender:

17:51 се чува как си поема въздух,49:04 тотално праща смешната ти конспирация във въздуха,а когато даде на публиката да пее дръпнаха песента преди Преси да почне да пее и се чу самата мелодия,а не гласа и -50:38.Смешно ми е дори да обяснявам толкова прости и очевидни неща.

 

 

Точно така е , но Емилия доказа че е голям професионалист. Хареса ми дуетната песен " Как да изстрезнея " мисля ,че даже много добре бяха като присъствие на сцената съвместно с Тони Стораро !

Link to comment
Сподели в други сайтове

17:51 се чува как си поема въздух,49:04 тотално праща смешната ти конспирация във въздуха,а когато даде на публиката да пее дръпнаха песента преди Преси да почне да пее и се чу самата мелодия,а не гласа и -50:38.Смешно ми е дори да обяснявам толкова прости и очевидни неща.

нали за това се нарича лайф запис :1000 (29): Симулация на живо пеене. СБ/ПБ означава да им пуснат синбека под плейбека така като го намалят за публиката се чува само инструментала. На Емилия по погрешка са й пуснали директно СБ.

 

Внимавай какво си пожелаваш да не вземат да почнат да се появяват и стари лайфове със живо пеене, че даже и с бисове (всички помним резила на турнето, нали :1000 (29): )

Link to comment
Сподели в други сайтове

нали за това се нарича лайф запис :1000 (29): Симулация на живо пеене. СБ/ПБ означава да им пуснат синбека под плейбека така като го намалят за публиката се чува само инструментала. На Емилия по погрешка са й пуснали директно СБ.

 

Внимавай какво си пожелаваш да не вземат да почнат да се появяват и стари лайфове със живо пеене, че даже и с бисове (всички помним резила на турнето, нали :1000 (29): )

Единственото нещо , което си пожелавам е да си отвориш очите и ушите.

Прекрасно ясно се вижда и чува, че тя пее на живо.Не ми се занимава да ти обяснявам след като тезата ти е очевидно невярна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма как да я изпее: 1) текста е супер наблъскан и няма къде да си поеме въздух; 2) от куплетите директно влиза в припев; 3) дори на листа който @FAST е пуснал ясно си пише PB

 

Абе мило, тази разкрачената зелена жаба от подписа ли ви кара да пишете такива небивалици?

То не бе на всяко перфектно изпълнение, че е лайф, то не бяха предварително записани овации "Преслава", на турнето в Бургас, а бях там и се уверих в спротивното, публиката мощно гръмна когато се появи....

Слушахме и включванята от хора в салата за време на концерта и трябва да си глух да твърдиш че не е пяла на живо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

2014 на турнето в Бургас мога да потвърдя, че на Преслава имаше мега мощно избухване, не мога да си кривя душата - бях там, видях го, най-силно приетата беше тя.

Сега което си е така , си е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които са гледали стрийма в ютуб знаят за какво говоря - когато микрофоните в публиката не са включени няма как да се чуе каквото и да е от там, защото звука беше директно от мониторите на сцената заради вятъра

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, веднъж в годината пее на живо... браво. Поздрави за плейбекслава. Едно време мечтаеше за пералня, сега изрежда мафиоти , и с дава и гъза за награди. Публиката - е*и и майната, ще си мърдам устните там, тя даже и това не прави като хората. Нали съм обичана я, викали ми , че съм харизматична, оти ша пеем?

 

Много си повярва Преславка. Страхотен глас, но литна в небесата по ужасен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целогодишния плейбек на Преслава не е нещо ново. Чат пат на награди или концерт се прежалва да пее на живо, ама тая година гледам пак е минала метър, колкото и лудата и фенка по-горе да се опитва да ни убеди в обратното. Все пак ние имаме уши, за разлика от нея, и явно сме гледали директното излъчване, а не се опираме на монтирания концерт от канала на кокошарника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целогодишния плейбек на Преслава не е нещо ново. Чат пат на награди или концерт се прежалва да пее на живо, ама тая година гледам пак е минала метър, колкото и лудата и фенка по-горе да се опитва да ни убеди в обратното. Все пак ние имаме уши, за разлика от нея, и явно сме гледали директното излъчване, а не се опираме на монтирания концерт от канала на кокошарника.

 

Ама кой лъжете бе? Самите вас си лъжете никой друг ,всеки който е бил на концерта може да потвърди невероятното живо пеене на Преслава , макар че след монтажа лепнаха плейбека на “Тук жена му пази”. От злоба сте заблудени вече ,това е зашито любимките ви стават само за ч****е за нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кой лъжете бе? Самите вас си лъжете никой друг ,всеки който е бил на концерта може да потвърди невероятното живо пеене на Преслава , макар че след монтажа лепнаха плейбека на “Тук жена му пази”. От злоба сте заблудени вече ,това е зашито любимките ви стават само за ч****е за нищо друго.

Най ви обичам истеричните.

 

Когато една Татяна я минава по живо пеене, а Яница по прием, за Мената и Шушана изобщо няма да отварям тема, за какво може да си говорим при Наркоманката, освен за раздути балони?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си пуснах някои клипчета, че не знаех въобще за кво иде реч.

Най-добър прием имат Галин и Фики. Нормално, в тая зала са само пубери и цигани. :1000 (29):

Галена ми е много смешна. Тя сто пъти подава на публиката, направо й изпяха песента. Много ясно че на клипчето ще изглежда с най-добър прием.

Преса...няма такава харизма! Много яко си изпя песента, но наистина приема изглежда зле.

Анелия като я гледам ми става жал, много я изцедиха последните 5-6 години. Загубила е всякакъв живец.

Джена имаше добър прием, но нито тя, нито публиката успяваха да изпеят толкова бърза песен. :1000 (29):

Яни е топ! Много се старае и си личи, че не е напразно. Обаче много грозна изглежда. При близък кадър чак плаши.

Джулката е мачкала брутално. Тя е човека който ще даде малко живот на чалгата и ще ни спести вече драмата на Преси-Галя.

Емилия и Стораро с една дума са класа. Много са готини - на живо, хората им се кефят, пасват си гласовете, имаше и онова истинското в тях. Най-много ми харесаха. Така трябва да звучи и изглежда чалгата - силни текстове, типична чалга музика и добри гласове като техните. Жалко че не го осъзнаха нито чалгарките, нито Пайнера.

Само тези видях и даже ми е в повече.

 

А за самия концерт - дъно.

Първо сцената е смотана и микроскопична, нямаше никакви ефекти..пълен минус.

Второ тоя набутан нарочно плейбек при всеки, даже при тея дето практика им е живото пеене, беше копаене под дъното. Половината ги гледах как се опитваха да си изпеят песента и крещят над плейбека. :1000 (29):

Трето нямаше никакво шоу, никакви идеи, нищо различно и оригинално. Нормално, няма ги Андреа, Камелия и Малина.

Четвърто трябва да сменят тотално стратегията за концертите, или да не се хабят напразно.

 

Много слабо. Трябва да си луд, да кажеш че тоя неадекватен плейбек концерт е високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...