Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ивана сигурно може да изпълни нещо микс, но да не залага на нова песен...

иначе и Глория, Тони Дачева и Валя трябваше да бъдат...излишни са ми тези новите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато Ивана, Глория и Тони Дачева какво могат да изпълнят? Нямат никакви песни през 2017? Глория има 1-2, ама само тя си ги знае. И да участват, пак ще слушаме песни от миналия век.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато Ивана, Глория и Тони Дачева какво могат да изпълнят? Нямат никакви песни през 2017? Глория има 1-2, ама само тя си ги знае. И да участват, пак ще слушаме песни от миналия век.

Песента на Гло е с над 1 милион гледания.

Ивана и Тони не са издавали нищо от година и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато Ивана, Глория и Тони Дачева какво могат да изпълнят? Нямат никакви песни през 2017? Глория има 1-2, ама само тя си ги знае. И да участват, пак ще слушаме песни от миналия век.

Имат хитове, които могат да срутят залата, е това имат. Какво имат другите ми е въпросът. Но знаем политиката на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат песни, емблеми за целия жанр. Тия новите имат песни, които ако ви опънат половина от сън да ги изброите отпреди две години няма да можете, щото няма да се сетите даже за заглавията. Глория, Дачева, Ивана (ако ще и троянски кон, магаре, муле и каквото там ще да е), Камелия са все имена, които могат да не издават нищо и винаги има какво да изпеят. В случая най-вече на Глория и Камелия - едната е посещавана стабилно а концертната сцена, а другата е най-добрата в клубната и единствената, която "Луда по тебе" може да я пее на всеки концерт, и всеки път публиката да скача все едно и е за пръв път.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат хитове, които могат да срутят залата, е това имат. Какво имат другите ми е въпросът. Но знаем политиката на Пайнер.

Които ги пеят хиляди пъти и са втръснали до болка ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Които ги пеят хиляди пъти и са втръснали до болка ..

Съгласен съм, но това е техен проблем и не променя факта, че имат и други хитове. Но не забравяй, че не решават самосиндикално какво да пеят. Не се минава без намесата на Оня, който не е особено в час... как е развил тоя бизнес, не знам. Всъщност знам и ви казах веднъж 1. Късмет 2. Мутри 3. Мария Димитрова 4. Добри съветници в началото. Сега е късно да налага промени, твърде възрастен е и не експериментира. Залага на сигурно, щото жанрът и без това е с разклатени позиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Които ги пеят хиляди пъти и са втръснали до болка ..

По добре до болка втръснали песньовки на леля Диванче и Гло, отколкото причиняващите физическа болка умопомрачения на никому неизвестните.

 

И го казваш все едно скелета също не облажва със изтърканите си омръзнали песни, добре че зася уцели нещо кат хит да та не слушаме пак рециклаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По добре до болка втръснали песньовки на леля Диванче и Гло, отколкото причиняващите физическа болка умопомрачения на никому неизвестните.

 

И го казваш все едно скелета също не облажва със изтърканите си омръзнали песни, добре че зася уцели нещо кат хит да та не слушаме пак рециклаж.

 

Пайнер си е Пайнер може да са всякакви, но са силни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер си е Пайнер може да са всякакви, но са силни!

Курника е толкоз силен, че ми е интересно за чий кокошките не са дигнали гълъбите още, а тоя концерт е поредния, обявен за прощален ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Курника е толкоз силен, че ми е интересно за чий кокошките не са дигнали гълъбите още, а тоя концерт е поредния, обявен за прощален ....

 

Не бъди сигурна лелче :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си пърдял?

Ах ти, искаш да ме пращаш на курорт, ти си почина от форума, викаш сега е мой ред ;)

 

Иначе по въпроса - да, току що, могъщно, ама и това не оправи миризмата на крави наоколо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах ти, искаш да ме пращаш на курорт, ти си почина от форума, викаш сега е мой ред ;)

 

Иначе по въпроса - да, току що, могъщно, ама и това не оправи миризмата на крави наоколо ...

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

 

Междудругото една минута след, като си написах поста, се сетих, че става въпроса за Ненуж. Много бавно загрявам днес.

 

Лельо, обичам ти душата и интелекта.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Междудругото една минута след, като си написах поста, се сетих, че става въпроса за Ненуж. Много бавно загрявам днес.

 

Лельо, обичам ти душата и интелекта.

 

;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че билетите на терена уж са свършили? Дали просто са пуснали малко или наистина са се изкупили?

 

едит: Виждаме, че вече отново има. Интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желая да коментираме, че макар всичкия негативизъм, за 5 дни без проблем са се продали 224 билета на трибуните. С това темпо до 28-ми ще останат 85 непродадени. Отделно на деня на концерта ще се продават билети и на място. Не очаквах такъв интерес - да, цената е ниска, но макар нулевата реклама и слабата година, Пайнер без проблем ще съберат едно 3к публика, както преди години в НДК. Изглежда смяната на града беше добро решение.

 

Също много ме радва, че засега онази бутафорщина, наречена "бенд", няма да я има този път, или поне не е казано (а си мисля, че ако щеше, щяха да кажат). Сега остана и да излъчват на живо и всичко ще е, както в яките години до 2014.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желая да коментираме, че макар всичкия негативизъм, за 5 дни без проблем са се продали 224 билета на трибуните. С това темпо до 28-ми ще останат 85 непродадени. Отделно на деня на концерта ще се продават билети и на място. Не очаквах такъв интерес

 

Браво! Пловдив винаги държи фланга щом опира до чалга. Столицата на попфолка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да си пуснат реклама в фейсбук и инстаграм?

Аз го правя на мойта страница, а на тях май не им се занимава .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Независимо дали в силна или слаба година за жанра, винаги ретро песните са ме радвали най-много на концерт. Стоят свежо и носталгично на фона на втръсналите нови песни, които са ни надували главите цяла година. Естествено, добре е да има разнообразие, а не да пеят един и същ златен хит всеки път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...