Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Билети?

http://www.eventim.bg/bg/bileti/16-godini-...erformance.html

 

Седящо място - трибуни

5,00 BGN

 

Седящо място - терен

10,00 BGN

Нормални цени. Доволен съм. Дано се съберат хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.eventim.bg/bg/bileti/16-godini-...erformance.html

Нормални цени. Доволен съм. Дано се съберат хора.

 

 

Супер, защо не мога да избера от 10 лв :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми дава. Трябва да избереш бройката.

Ама не може да си избираш, място а само бройка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетът от 10 е със свободно допускане.

 

o4CRNuD.png

Оха ще е мазало :D :D и защо така тъпо са пляснали сцената .. :D

 

10,000 на ден е наема на залата .. :D :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lelqtian, от Пайнер ни четат. Направо да ни взимат за мениджъри викам аз.

Четат те, ма по разваления грамофон, щото дека ми е бирата с/у билет от 10 лв? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не обявяват имената на изпълнителите, че още не се знае кой ще ги бойкотира тоя път :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не обявяват имената на изпълнителите, че още не се знае кой ще ги бойкотира тоя път :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

да кажем, че Анелия, Галин и Фики ще са най-популярните които ще са там :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси няма да пее?

Няма как без нея.

Галена сигурно е под въпрос заради Щатите.

А завръщането на Янева предполагам ще е на този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешни цени. Ако и сега не напълнят залата ще е голям резил.

 

Кити, ти си изгубено поколение. На 30 си, а живееш в миналото и не си мръднала като развитие нито в личен, нито в професионален план от 10-годишна. Спри да обиждаш хора, които не познаваш. Почти всички тук учат, работят, имат мечти, цели и се развиват като личности. И стига с това ретро. Много правилно се опитват да модернизират поп фолка хората. Проблемът им е в липсата на ниви композитори, текстописци и най-вече - нови свежи и талантливи изпълнители.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А завръщането на Янева предполагам ще е на този концерт.

Не вярвам. По-скоро на Веселината.

 

забравих я

май ще открива

Преси да открива на Пайнерски концерт? Що за виц? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам. По-скоро на Веселината.

Преси да открива на Пайнерски концерт? Що за виц? :1000 (29):

Е нали откри резила във Варна, може да и е харесало да не чака целия керван ;)

 

Смешни цени. Ако и сега не напълнят залата ще е голям резил.

 

Кити, ти си изгубено поколение. На 30 си, а живееш в миналото и не си мръднала като развитие нито в личен, нито в професионален план от 10-годишна. Спри да обиждаш хора, които не познаваш. Почти всички тук учат, работят, имат мечти, цели и се развиват като личности. И стига с това ретро. Много правилно се опитват да модернизират поп фолка хората. Проблемът им е в липсата на ниви композитори, текстописци и най-вече - нови свежи и талантливи изпълнители.

Реалистични да кажем. И да, пак няма да я напълнят, 2-3 хиляди души.

 

А с кити нема сми, тя май нещо клинично не е в час ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешни цени. Ако и сега не напълнят залата ще е голям резил.

 

Кити, ти си изгубено поколение. На 30 си, а живееш в миналото и не си мръднала като развитие нито в личен, нито в професионален план от 10-годишна. Спри да обиждаш хора, които не познаваш. Почти всички тук учат, работят, имат мечти, цели и се развиват като личности. И стига с това ретро. Много правилно се опитват да модернизират поп фолка хората. Проблемът им е в липсата на ниви композитори, текстописци и най-вече - нови свежи и талантливи изпълнители.

 

 

Дребс, моето е достатъчно интелигентно, че да разбере тестовете на "тъпи" според вас песни като "Пепел от рози" и "Завинаги". Вие разбирате нещата само буквално, не знаете какво е това преносно значение! Вие се кефите на тъпи песни за секс, пари, коли, бившата, на песни със тъпи заглавия като "Гадна порода", "Бау- мяу", "Обичам те, гадино", "Джале, джале", кефите се на гърди и дупета, на просташи видеоклипове без грам мисъл и на геюове стилисти и гримьори, дето от злоба загрозяват певиците, и си веят личния живот във фейса и демонстрират показност!

Аз съм отвратена, че на Анелия не и пука Ивон как я вижда по телевизията! Чудесен родителски пример, няма що!

 

Вие нито разбирате от музика и литература, нито нищо! Нямате право да се обаждате, защото сте тотално неграмотни на тема музика и литература! Не стоя в миналото, а държа на морала и качеството!

 

И това с вашето "мачкане" хич не го разбирам. Вие се изразявате и държите като лигльовци!

 

Музиката трябва не само да забавлява, но и да образова! Щом не можете да разберете текста на "Пепел от рози", значи нямате право да давате мнение!

 

Казва ви го човек, който пише поезия! :mf_surrender:

 

А за личния живот, вече обясних. Жалко, че ми изтриха поста!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Дребс, моето е достатъчно интелигентно, че да разбере тестовете на "тъпи" според вас песни като "Пепел от рози" и "Завинаги". Вие разбирате нещата само буквално, не знаете какво е това преносно значение! Вие се кефите на тъпи песни за секс, пари, коли, бившата, на песни със тъпи заглавия като "Гадна порода", "Бау- мяу", "Обичам те, гадино", "Джале, джале", кефите се на гърди и дупета, на просташи видеоклипове без грам мисъл и на геюове стилисти и гримьори, дето от злоба загрозяват певиците, и си веят личния живот във фейса и демонстрират показност!

Аз съм отвратена, че на Анелия не и пука Ивон как я вижда по телевизията! Чудесен родителски пример, няма що!

 

Вие нито разбирате от музика и литература, нито нищо! Нямате право да се обаждате, защото сте тотално неграмотни на тема музика и литература! Не стоя в миналото, а държа на морала и качеството!

 

И това с вашето "мачкане" хич не го разбирам. Вие се изразявате и държите като лигльовци!

 

Музиката трябва не само да забавлява, но и да образова! Щом не можете да разберете текста на "Пепел от рози", значи нямате право да давате мнение!

 

Казва ви го човек, който пише поезия! :mf_surrender:

 

А за личния живот, вече обясних. Жалко, че ми изтриха поста!

Шшшт, ало, дребс ще викаш на някой друг! Хващаш ме в кофти период и ше ти шибна един бан! С две висше образования съм, с един вагон книги пред теб съм (Фокс, сори, че те копирам) и изобщо не можеш на малкия пръст да ми стъпиш. Чалга не слушам, не можеш да ме засегнеш като плюеш по жанра, песните, клиповете и текстовете на изпълнителите. Не съм от хората, които се изтъкват, но ако започна, повярвай, ще се почувстваш много малка (емоционално, интелектуално, социално). Не си ми на нивото просто. Благодаря за километричния пост, но нямаше нужда. Отдавам го на факта, че не ме познаваш и го подминавам този път. Предупреждавам те за последно обаче, че ако не спреш да обиждаш съфорумците, ще ти огранича достъпа за няколко дни! Лека нощ!

 

Пс: Пише се 'гейове' от 'гей', грамотната ни тя...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...