Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Стига да дойдеш и пуканки ще ти купя !

Една-две бутилки вино по-добре да си вкараме, за да понесем циганията...

 

89 билета са продадени до сега :1000 (29):

Е, аз като казах 69 онзи ден, не се шегувах. Толкова бяха заетите места според интерактивната схема на залата в Ивентим. :1000 (29):

Ще се подаряват пак билети и покани, иначе и 1000 човека няма да има. Жалка история.

Че тя Глория в селските читалища събира повече. Казвам го от позицията на човек, който е посетил неин концерт. :1000 (19):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Една-две бутилки вино по-добре да си вкараме, за да понесем циганията...

Е, аз като казах 69 онзи ден, не се шегувах. Толкова бяха заетите места според интерактивната схема на залата в Ивентим. :1000 (29):

Ще се подаряват пак билети и покани, иначе и 1000 човека няма да има. Жалка история.

Че тя Глория в селските читалища събира повече. Казвам го от позицията на човек, който е посетил неин концерт. :1000 (19):

 

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Ами Брена рекламира в брадъра... Весел. Маринов миналата година обиколи що реалитита имаше... Пайнер мислят, че могат да напълнят зала без реклама. Няма как. Те не стига, че хитове нямат... не стига, че изпълнителите в А група са по майчинство... абе... той Галин им го каза в последното интервю. С тея преварени мозъци, няма как да има прогрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от Пловдив няма ли да ходи? Имаше доста във форума от града.

Ще ходя.. ако не го отменят :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ирония гледам в клипчетата на Fast. Емануела - кадър на ФЕН ТВ. Фики - кадър на ФЕН ТВ. Джордан - кадър на ФЕН ТВ. А концерта на ТВ Планета.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Фики какъв кадър на Фен е, той има една песен там (първата) с баща си само, от там насетне - не.

Иначе Джордан и Емануела са техни, да. Изпуснаха ги обаче, за голямо съжаление на Касъмови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Фики какъв кадър на Фен е, той има една песен там (първата) с баща си само, от там насетне - не.

Иначе Джордан и Емануела са техни, да. Изпуснаха ги обаче, за голямо съжаление на Касъмови.

 

Фики има 1 песен във ФЕН ТВ и тя ще му бъде най-големият хит в кариерата до нейният край след 50 години. Защо съжалявате Касъмовите, а не Пайнер? Да не би Касъмовите да бяха тези, които имаха лого в пропагандата, че Пайнер е голяма компания, защото може сама да произвежда звезди? Какво стана накрая? Взеха тези на конкуренцията и след тях нищо младо не са изкарали. Ама като казвам нищо, направо си е съвсем нищо...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Фики какъв кадър на Фен е, той има една песен там (първата) с баща си само, от там насетне - не.

Иначе Джордан и Емануела са техни, да. Изпуснаха ги обаче, за голямо съжаление на Касъмови.

Касъмовите не са прибирали изхвърлените от набедения за монополист димитровградски курник. А сватбата на мангала не знам по кой канал я въртят, ма не беше Планета ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е може да му въртят сватбата, но Касъмови са близки с Тони , нормално е. То вече си е направо на приятелска основа, а сина на техен изпълнител се жени - какво пречи, било то във друга фирма изпълнител. Там приятелската основа играе роля.

 

А иначе не Касъмови да са прибирали изпълнители от Пайнер, те сами си изритаха собствените. Пълни малоумници, имаха мега силните имена и композитори. Изключение прави само Кости, който сам си вдигна цената до 5 цифри и се отдели от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да направим нещо да им пишем или някаква тема да направим пък може и да я видят!?

 

Аз също не съм фен на Валя, но не мога да крия че тя направи последно време мн добро песни!

Не мога да крия, че има хитове през годините, както й че е добра певица с добър глас и пее на живо!

Да, не съм и фен като на Пресито, но и аз бих се обединил с вас за подписка.

Не желая да слушам някакви македонски женици, които никой не ги знае, или Джордан... егати.

Татяна е за резил и смях, защо изобщо канят това психо същество?

 

Хайде с вас съм за Валя, само и само да не ми канят някакви отрепки уж певици....

Поне Валя зная, че ще пее на живо... гледах в Арена Армеец на концерта на Миле Китич и пя изцяло на живо пред 16 000 души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не съм фен на Валя, но не мога да крия че тя направи последно време мн добро песни!

Не мога да крия, че има хитове през годините, както й че е добра певица с добър глас и пее на живо!

Да, не съм и фен като на Пресито, но и аз бих се обединил с вас за подписка.

Не желая да слушам някакви македонски женици, които никой не ги знае, или Джордан... егати.

Татяна е за резил и смях, защо изобщо канят това психо същество?

 

Хайде с вас съм за Валя, само и само да не ми канят някакви отрепки уж певици....

Поне Валя зная, че ще пее на живо... гледах в Арена Армеец на концерта на Миле Китич и пя изцяло на живо пред 16 000 души.

 

Да изцяло на живо е пяла и то пред публика , която Пайнер никога няма да събере. Дайте да отворим страница ако искате , за да я видят тези тъпни от Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново съм потресена. Защо не канят Валя? Това изобщо не е честно!!! Има глас, хитове, сценично поведение, знае как да се облича, а канят някакви деветоразрядници. Без думи съм отново! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново съм потресена. Защо не канят Валя? Това изобщо не е честно!!! Има глас, хитове, сценично поведение, знае как да се облича, а канят някакви деветоразрядници. Без думи съм отново! :gun_bandana:

 

Питам се аз Елена Велевска и Милко с какво толкова са заслужили. Много ми е чудно тези хора искат успешен концерт , а не мислят изобщо( не казвам,че Валя ще им напълни залата, но си е заслужила мястото там, но.... :/ )

Link to comment
Сподели в други сайтове

236 билета на трибуните има продадени. Като за НУЛЕВА реклама, бройката хич не е зле.

 

Ако отворите главната страница на ивентим, никъде, никъде, ама никъде няма помен, че съществува такъв концерт, а сигурно има една 100 събития и всичките там рубрики и категории. Концертът няма дори постер. После защо нямало продажби? Ами как да има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

236 билета на трибуните има продадени. Като за НУЛЕВА реклама, бройката хич не е зле.

 

Ако отворите главната страница на ивентим, никъде, никъде, ама никъде няма помен, че съществува такъв концерт, а сигурно има една 100 събития и всичките там рубрики и категории. Концертът няма дори постер. После защо нямало продажби? Ами как да има?

 

Факт е ,че поп-фолка е игнориран навсякъде по всички медии, но като се напият по чалготеките се спукват от кеф... жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е ,че поп-фолка е игнориран навсякъде по всички медии, но като се напият по чалготеките се спукват от кеф... жалко!

Тук не става въпрос за игнор. Ако Пайнер отделят малко пари за реклама, може най-отгоре, като се влезе в сайта, да излиза постера за концерта. Така всеки, който влиза, ще го види и ще реши дали иска да отиде или не. Ама то дори постер няма за концерта, камо ли реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново съм потресена. Защо не канят Валя? Това изобщо не е честно!!! Има глас, хитове, сценично поведение, знае как да се облича, а канят някакви деветоразрядници. Без думи съм отново! :gun_bandana:

Ти може ли да ме се изкажеш! На всяка манджа меродия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е ,че поп-фолка е игнориран навсякъде по всички медии, но като се напият по чалготеките се спукват от кеф... жалко!

Не е до игнор, а до заплащане на реклама. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя има актуална песен, масово одобрена при това. Не се наложи като мега хит, но е с добър прием, добър клип и изобщо - наистина добър проект.

 

Не разбирам защо не е поканена, отново...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя има актуална песен, масово одобрена при това. Не се наложи като мега хит, но е с добър прием, добър клип и изобщо - наистина добър проект.

 

Не разбирам защо не е поканена, отново...

 

Защото от 15 години Валя не е приоритет. Тя има само 1 истински хит, който е на 16 години ("Ще горя"). Какво одобряват някакви фенчета и какво показва брояча в тубата не е важно. За Пайнера съществуват само машините за пари и дебютантите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...