Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Май не го бях гледал този лайв. Ема пръска тук. Тя е една от най-концертните изпълнителки - винаги ме изпълва на живо.

 

 

Страхотна е, направо ги разби с това изпълнение.

Емилия слаб лайв май няма.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тема за поп-фолк..каква работа има Гери - Никол тук? :mf_surrender:

 

Тази пък коя е? Не знаех, че е имала и такава певица в Пайнер..

Дебютира заедно с Биляна, Магда и Яница на Тракия Фолк. Имаше 3 песни, после отиде във Веселина като Ива-Бет, пусна още една и изчезна. :D Беше доста хейтванаот малкото забелязали я.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия винаги е била много музикална. Кефи ме как може да пее и плътно и лирично. Последните години ми беше една от най симпатичните Пайнерки. Разбира се говоря за музика и талант. Дори и визията е много женствена и красива. Но чуя ли го да се обяснява някъде, да разсъждава и да изказва мнение за неща....

Когато бебето е малко , не разбира кой го гледа

Готвила купички, защото гюведже и звучало селско

И черешкатана тортата. Какво мислите за Шакира в неудобен въпрос на НФ. И Ема се изцепва "Изглежда ми нехигиенична"

 

Просто понякога с Деса требва да ни спестят искреността си, че да не ги почна с тачката :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що се връщам от концерта на Лепа Брена, Камелия и Рени в Колудрума - Пловдив.

 

Днес е починал бащата на Камелия. Тя самата го сподели. Няма такъв професионалист! Нито за миг не даде да се разбере, че страда и й е тъжно. Дойде и взриви публиката, при все че това бяха фенове на Брена. Настроение на макс, раздаде се отвсякъде, беше супер стилна. Пя половин час, не изпълни нови песни. На първите две парчета гласът й звучеше супер добре, към края обаче се измори и почна да фалшивее. Но...все пак денят е един от най-лошите в живота й.

 

На Рени беше супер заспало. Никой не я отрази дори и на най-големите й хитове "Като птица" и "Плакала съм нощем дълго". Смее се неадекватно, фалшиво и дежурно след всяка втора реплика. Много слаб контакт с публиката. Абе.. въобщее.. Камелия си е Камелия.

 

Утре, ако някой вече не е качил, ще ъплоудна клипчета.

 

ПС: Видях DenFevgo на концерта да друса бицепси в зоната за правостоящи. :3fdb8960598fa63e: Напоследък много често го виждам из Пловдив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия също не работеше януари заради записи с Гласа на България.

Просто преувеличаваш, Деса прави по 13/14 участия, което е добре. Но е факт, че не са 20. Ти я изкара по-търсена от Галин.

Кама има 5 участия след 15 януари.

 

Деса март - 15 участия, 2 частни партита, 4 концерта на Капките

 

Аз ги наброявам 20. От 31 януари до края на февруари - 16 участия, 1 концерт на капките и 100 про и тук е имала некви частни, но не мога да ги докажа за разлика от двете МАРТ месец , от които имам снимков материал

 

 

Нормално е Деса да е по работеща в момента. както дълги год Кама беше докато бе в Пайнер.

 

Нема нужда да скачате все като Кама е след Деса. Деса има хитове, цяла бг гоеори за нея, тарифата и е опоменат черно на бяло.

 

 

Вие все скачате , но така и не доказахте хонорара, който си мислите, че взима Кама. Няма да се заяждам и да пиша, че е 2000, защото е недоказан като и този, който вие твърдите, че взима.

 

Деса изкарва по над 20 бона седмично и това са по справки на сайтоете и ежедневниците. На Ками само видинската счетоводителка и смята милиони. За толкова години аз веднъж не съм попадал на новина, в която Кама да е била сред най богатите или печелищите.А Деса и до 2008 я водеха еднаот най обезпечените финансово с апартаменти в Испания, Пловдив, най оборотната свАтба и т.н..

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишат, че искат нова песен - чакай, че ми стана неловко!

- Преслава

Кралица! :roll1: :roll1: :roll1:

Нова песен - през 2019.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що се връщам от концерта на Лепа Брена, Камелия и Рени в Колудрума - Пловдив.

 

Днес е починал бащата на Камелия. Тя самата го сподели. Няма такъв професионалист! Нито за миг не даде да се разбере, че страда и й е тъжно. Дойде и взриви публиката, при все че това бяха фенове на Брена. Настроение на макс, раздаде се отвсякъде, беше супер стилна. Пя половин час, не изпълни нови песни. На първите две парчета гласът й звучеше супер добре, към края обаче се измори и почна да фалшивее. Но...все пак денят е един от най-лошите в живота й.

 

На Рени беше супер заспало. Никой не я отрази дори и на най-големите й хитове "Като птица" и "Плакала съм нощем дълго". Смее се неадекватно, фалшиво и дежурно след всяка втора реплика. Много слаб контакт с публиката. Абе.. въобщее.. Камелия си е Камелия.

 

Утре, ако някой вече не е качил, ще ъплоудна клипчета.

 

ПС: Видях DenFevgo на концерта да друса бицепси в зоната за правостоящи. :3fdb8960598fa63e: Напоследък много често го виждам из Пловдив.

Милата. Май млад си е отишъл човекът, Бог да го прости. Евала й за издръжливостта. Браво, че се е появила и се е раздала максимално и заради станалото. Така или иначе после има време да скърби. Но това е ужасна новина, чак и на мен ми стана гадно, а не ми е никаква реално... Дано да са силни тя и семейството й. Бахти живота, майна.

 

Жалко за Рени, не знам защо така. "Влюбих се опасно" пя ли?

 

Казаха ми, че залата не е била пълна. Вярно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Преслава направи добре, че спря да пуска нови неща. За да успее да се завърне с гръм и трясък и трябва пауза от една година. Особено след всички удари, които пое последната година - нагласения сценарий да излезе от къщата на ББ, за да не номинира, което всъщност и изигра лоша шега и хората се чувстваха леко подведени... Историите с Гъмов и Фики също не и донесоха позитиви. Галена я отритна. Заради последните награди с които се нагълта стана масово хейтвана и от фенове, и от колеги. КАто 2 капки вода също взе много от нагласите, които хората имаха за Прес. Толкова колкото се хейтеше Преса в капките от зрителите, за 10 години толкова хейт не е видяла...

И всичко това доведе до детронирана от вечно първата към едва 4-5 позиция и то при положение, че пусна 4 проекта през 2016... Преди и с 1 проект, ко не първа, то беше поне втора...

 

 

Според мен Преси требва да промени всичко - програма по участия, повече живо пеене, малко по некомерсиална и хубава душевна музика, с която няакога наожи името си. Ако не вземе мерки, язък за името...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милата. Май млад си е отишъл човекът, Бог да го прости. Евала й за издръжливостта. Браво, че се е появила и се е раздала максимално и заради станалото. Така или иначе после има време да скърби. Но това е ужасна новина, чак и на мен ми стана гадно, а не ми е никаква реално... Дано да са силни тя и семейството й. Бахти живота, майна.

 

Жалко за Рени, не знам защо така. "Влюбих се опасно" пя ли?

 

Казаха ми, че залата не е била пълна. Вярно ли е?

 

Аз едвам се сдържах да не се разплача, текнаха ми сълзи, на майка ми също. Просто да видиш пред очите си толкова психически силен човек, който въпреки всичко се съвзема и дава максималното от себе си, за да радва хора - е нещо велико.

 

Рени пя "Като птица", "Плакала съм", "Влюбих се опасно", "Не се страхувам", "Джурджев дан", някаква сръбска песен, която не хванах, защото пуших отвън, и накрая изпя акапелно "Зора е" на Неда Украден, която се прие най-добре общо взето от нейните изпълнения.

 

В залата ми се струваше, че има между 2000-2500 човека на око. Сигурно някой сайт утре ще пише колко хора са били.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз едвам се сдържах да не се разплача, текнаха ми сълзи, на майка ми също. Просто да видиш пред очите си толкова психически силен човек, който въпреки всичко се съвзема и дава максималното от себе си, за да радва хора - е нещо велико.

 

Рени пя "Като птица", "Плакала съм", "Влюбих се опасно", "Не се страхувам", "Джурджев дан", някаква сръбска песен, която не хванах, защото пуших отвън, и накрая изпя акапелно "Зора е" на Неда Украден, която се прие най-добре общо взето от нейните изпълнения.

 

В залата ми се струваше, че има между 2000-2500 човека на око. Сигурно някой сайт утре ще пише колко хора са били.

Тя е и едно дете в семейството и... много е гадно да загубиш родител, и то млад. Ох... да не я продължаваме тая тема по-добре.

На мен ми споменаха нещо за 4000 души, ама пак са малко, след като залата е над 6000 места. Имаше зверска реклама иначе, чак досадна. Не знам. Брена и Драгана трябва да направят нови хитове - имат си нова продукция, просто не са случили на хит, за да напълнят нашите зали, както го правеха едно време. Жалко. Но пък като за първи път в Колодрума - бива. Аз щях да присъствам, ако не бях в София, въпреки че не съм фен на Брена, а и не мисля, че освен Луда за тобом, Ти си мой грех и още две-три останалите й от старите са знаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена какво пя и колко? Каква беше атмосферата?

 

Кофти за бащата на Камелия. :(

 

Ми Брена пя всичко. 36 песни общо - най-големите си ретро хитове, от по-новите: "Udji Slobodno", "Ljubav cuvam za kraj", "Zali Boje", имаше и такива, които никога не бях чувал. :1000 (29):

 

Най-голямо избухване на "Ти си мой грех", "Луда за тобом", "Sve mi dobro ide osim ljubavi", "Шейх", "Югославенка", "Бели бисери", "Робиня".

 

На "Бато, Бато" хората бяха в еуфория.

 

Атмосферата беше яка, хората й се кефеха стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама има 5 участия след 15 януари.

 

Деса март - 15 участия, 2 частни партита, 4 концерта на Капките

 

Аз ги наброявам 20. От 31 януари до края на февруари - 16 участия, 1 концерт на капките и 100 про и тук е имала некви частни, но не мога да ги докажа за разлика от двете МАРТ месец , от които имам снимков материал

Нормално е Деса да е по работеща в момента. както дълги год Кама беше докато бе в Пайнер.

 

Нема нужда да скачате все като Кама е след Деса. Деса има хитове, цяла бг гоеори за нея, тарифата и е опоменат черно на бяло.

Вие все скачате , но така и не доказахте хонорара, който си мислите, че взима Кама. Няма да се заяждам и да пиша, че е 2000, защото е недоказан като и този, който вие твърдите, че взима.

 

Деса изкарва по над 20 бона седмично и това са по справки на сайтоете и ежедневниците. На Ками само видинската счетоводителка и смята милиони. За толкова години аз веднъж не съм попадал на новина, в която Кама да е била сред най богатите или печелищите.А Деса и до 2008 я водеха еднаот най обезпечените финансово с апартаменти в Испания, Пловдив, най оборотната свАтба и т.н..

А ти броиш и концертите от капките и частите партита, добре, явно не съм разбрал. :1000 (29):

Камелия също прибира тлъст хонорар от предаването.

Какво значи не си видял, Камелия и пръскала винаги с участия, та до ден днешен, има имоти, а да не забравяме че тя е правила пари и от редица.реклами и предавания, със сигурност към днешна дата е по-богата от Десислава.

Деса е толкова богата, че сама каза че 2012/13 е била фалирала и много зле финансово. Айде спри се и ти, държиш на достоверност, а самия ти се изхвърляш стане ли дума за Деса.

Нищо лично към теб :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що се връщам от концерта на Лепа Брена, Камелия и Рени в Колудрума - Пловдив.

 

Днес е починал бащата на Камелия. Тя самата го сподели. Няма такъв професионалист! Нито за миг не даде да се разбере, че страда и й е тъжно. Дойде и взриви публиката, при все че това бяха фенове на Брена. Настроение на макс, раздаде се отвсякъде, беше супер стилна. Пя половин час, не изпълни нови песни. На първите две парчета гласът й звучеше супер добре, към края обаче се измори и почна да фалшивее. Но...все пак денят е един от най-лошите в живота й.

 

На Рени беше супер заспало. Никой не я отрази дори и на най-големите й хитове "Като птица" и "Плакала съм нощем дълго". Смее се неадекватно, фалшиво и дежурно след всяка втора реплика. Много слаб контакт с публиката. Абе.. въобщее.. Камелия си е Камелия.

 

Утре, ако някой вече не е качил, ще ъплоудна клипчета.

 

ПС: Видях DenFevgo на концерта да друса бицепси в зоната за правостоящи. :3fdb8960598fa63e: Напоследък много често го виждам из Пловдив.

Много тъжно, много! Еваларка, че е такъв професионалист и не е показала и грам от мъката и страданието си! Дано Господ я възнагради за тази загуба по някакъв начин, дай Боже, да успее да роди и да е щастлива още дълго с Цветин!!! Оф, много тъпо ми стана, много мразя погребения и показност. Знае ли се от какво е починал човека?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък млад .. Кама гони 50-те, поне на 70 е бил значи.

Оф, като почнеш със заядливите коментари, имай малко уважение поне - човекът е починал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...