Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Общестото ни е по пропаднало дори от колкото ние си мислим... Не виждате ли, че масата народ дори не може да пише и не говорим за нормални граматически или правописни грешки. Те не могат да изградят изречение, което д има и смисъл... Не знам как завършват първии втори клас и няма ли кой да им каЖЕ, ЧЕ НЕ ЗНАЯТ БГ ЕЗИК...

 

А факта , че сме издигнали в култ пропаднали курви, лъжливи мангали и дебели тийнейджърки и се кефим каК ВЪЗПЯВАТ дупари е отвртителен. А това, че сме пасивно агресивни и поемаме като мед клипове, песни с физическа и психическа агресия съвсем ме кара да си тегля бесилото.

 

Една ДесиСлава какви красиви текстове не я върнаха в топа, е изумена как се котира агресията и отмъщението...

 

До толкова свикнахме на изпълнители без капка музикалност в тях, че дори често ги предпочитаме като посочваме за причина скъпи клипове или хубава визия. А в случая не е важно кой и защо ги плаща и не е важно, че визията е дело н Енчев, а не на потдръжка от наша страна....

 

По риалитита също се кефим на оргнизираните от сценаристите сривания на авторитети и психологически атаки.

 

Дори все по рядко разбираме смисъла на половинка. Днес основно се свързва с това кой те тъпче, а взаимоотношенията са по скоро породени от взаимен интерес и егоистичи подбуди, отколкото на любов в смисъла на да постаиш другия пред себе си.

 

Във всеки аспект на ежедневието ни личи тоталната двградация и липса на интереси на хората в бг

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, Слави, как извърташ нещата - не е истина. Преслава до последните два концерта беше в Топ 4 и съвсем малко не й стигна да отиде на финал и то баш заради последният концерт. Но.на финал, заедно с дуета пък се представи блестящо. Когато Деса има по 250+ участия 10 години последователно тогава ще си говорим кой е по-гласовит. Преслава е най-хитрата и умна чалгарка - за 10 дни в Брадъра прибра 200 000 лева, а след като се върна цяла България говореше за нея и уби конкуренцията с Гамео и Пресиета. Тя щеше да е в топ 3 поне на Брадъра, ако беше останала за целият сезон. Деса имаше както в ББ 2014, така и в Капките далеч по-слаба конкуренция. И това, че се упражнява час-два за даден образ за похвала ли е или е немарливост и мързел. Като има толкова много участия, да не е поемала ангажимена към Капките, и Пресиета беше с по 20 участия и то повече от на Деса, но никога не е мрънкала и не се е опрадвала и имаше блестящи образи, пред които дори и Фънки мълчеше. Нима не извади късата клечка с Гага, Криско и Фреди Меркюри?! Искам да видя Деса в кожата на Гага или Гери Никол и тогава ще си говорим!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не чувам лоша дума за Бог Фики!!!

Не че нещо, но адски противно ми стана от него когато наскоро се озовахме в тоалетната на едно кино и когато той излезе, без да си измие ръцете, а после почна да яде пуканки ... типично по селски.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но адски противно ми стана от него когато наскоро се озовахме в тоалетната на едно кино и когато той излезе, без да си измие ръцете, а после почна да яде пуканки ... типично по селски.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Той неговият е от чисто злато, няма с какво да се нацапа като си го пипне :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но адски противно ми стана от него когато наскоро се озовахме в тоалетната на едно кино и когато той излезе, без да си измие ръцете, а после почна да яде пуканки ... типично по селски.

ми защо да измие след като не е пипнал **** си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярвам ти. Но въпреки това ми изглежда смешно певиците да обикалят участията с торба тениски, които да пласират на феновете си за 10-20 или 30 лв с цел припчелване на някой лев. Емилия е милионерка, кому е нужно да продава конфекция за жълти стотинки. Всеки, който иска, може сам да си сложи щампа с лика й.

 

По същата логика трябва да се запиташ защо световните звезди продават артикули с лика или името си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснала съм го!Какво е казала за нея?

Говореше там за случката със самолета дето я снимали и един до нея вика: Ама като на Галена няма друга и Преси каза: Ахаха, Галка, даа. И И Анелия вика стига бе лайв е, и Преслава: Е няма лошо :1000 (29):

 

На 4:35

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говореше там за случката със самолета дето я снимали и един до нея вика: Ама като на Галена няма друга и Преси каза: Ахаха, Галка, даа. И И Анелия вика стига бе лайв е, и Преслава: Е няма лошо :1000 (29):

 

На 4:35

И какво искаше да каже "Ама като Галена няма" не можах да схвана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охо, пак ли се харесват тия двете? Преслава да не би този път да си е изиграла картите? :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Ох, Анелия е много яка. Бахти шемета. Искам я във ВИП Брадър. :3fdb8960598fa63e:

 

Ана: Луната ми е в Скорпион. Имам много Близнаци, 3 пъти Близнаци.

Преса: Имаш Венера в Лъв. Това е много силна позиция.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Ох, Анелия е много яка. Бахти шемета. Искам я във ВИП Брадър. :3fdb8960598fa63e:

 

Ана: Луната ми е в Скорпион. Имам много Близнаци, 3 пъти Близнаци.

Преса: Имаш Венера в Лъв. Това е много силна позиция.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

"Преси: Да съобщя на всички, че съм много напълняла дори..

Анелия: ВиЙ искатИ да пълнеЙм, пък ниЙ мислим да заслабнИм"

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...