Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оф, като почнеш със заядливите коментари, имай малко уважение поне - човекът е починал!

Казва го този, който кълнеше на смърт Галена .... ;)

Нищо лошо не съм казал, просто отбелязвам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъжно, много! Еваларка, че е такъв професионалист и не е показала и грам от мъката и страданието си! Дано Господ я възнагради за тази загуба по някакъв начин, дай Боже, да успее да роди и да е щастлива още дълго с Цветин!!! Оф, много тъпо ми стана, много мразя погребения и показност. Знае ли се от какво е починал човека?

 

Е, оставаше и подробности да каже и направо щеше да сгомняса цялото настроение. Спомена го точно преди да изпее "Залеза и зората". Каза нещо от сорта на "Това е една много специална песен за мен и искам да я посветя на един много специален човек за мен, който днес загубих завинаги! Татко, обичам те и знам, че винаги ще си с мен". :bye2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казва го този, който кълнеше на смърт Галена .... ;)

Нищо лошо не съм казал, просто отбелязвам.

С тази разлика, че аз никого вече не кълна, а ти се заяждаш за човек, който още не е изтинал, дето се казва! И още веднъж - евала на Кама, че е толкова силна и борбена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти броиш и концертите от капките и частите партита, добре, явно не съм разбрал. :1000 (29):

Камелия също прибира тлъст хонорар от предаването.

Какво значи не си видял, Камелия и пръскала винаги с участия, та до ден днешен, има имоти, а да не забравяме че тя е правила пари и от редица.реклами и предавания, със сигурност към днешна дата е по-богата от Десислава.

Деса е толкова богата, че сама каза че 2012/13 е била фалирала и много зле финансово. Айде спри се и ти, държиш на достоверност, а самия ти се изхвърляш стане ли дума за Деса.

Нищо лично към теб :)

Това, че е фалирала е така и не противоречи на новините от 2008, че беше сред най богатите и се за апартаментите и в чужбина писаха. Нито противоречи на новината от миналия месец, че Деса прибира седмично 20 000.

Сякаш държиш просто да напомниш, че е имало и период, в който е била финансово нестабилна. Но ние всички знаем за този период. Нали затова се върна в Пайнер. Не казвам, че Кама е бедна или, че не е оборотна. Дори за 20те си години е изкарала адски многоо пари, при все, че винаги е имала дълги паузи без клипове и нови песни,а участията не са били повлияни от това, че няма нов проект. Но никга никъде не са я свързвали с милион на година или топ богаташка или пък сред най спечелилите годишно.

 

Никой не омаловажава фактора Кама, И не се изхвърлям за Деса , а цитирам сайтове по спомен, но за да не говоря по спомен ти ги предоставям. Дори в статиите се изхвърлят повече от мен. :Р

 

Деси Слава най богата във фолк бранша - 2011

http://hotnews.bg/n/desi-slava-najbogatata...nsha.41607.html

Вече е само с 2... И дори фалирала, апартаментите в СФ и ПЛД си имат виаги стойност като недвижими имоти.

 

 

ДесиСлава с рекордни приходи от 20 бона за седмица, певицата се накъсва от участия

http://hotarena.net/desislava-s-rekordni-p...va-ot-uchastiia

 

И от 2008 имаше, когато таман се беше разделила с Галин Вафлата , а там се граби с шепи :3fdb8960598fa63e: - коли, злата. В този период той и плащаше страхотни клипове, промоции и албуми. А Деса печелеще и къташе.

 

 

Все се палиш, но ето, че аз отново предоставям реална и достоверна информация, а при теб е повече лично мнение и слухове.

 

Знаеш, че уважението ни е взаимно. Деса и Кама ги насираме, ма за толкова години винаги сме успели да прекратим взародиш личните престрелки. Странно как толкова се разбираме, въпреки всичкото напрежение на двата лагера и още по странно е че с повечето потребители и двамата често се конфронтираме :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази разлика, че аз никого вече не кълна, а ти се заяждаш за човек, който още не е изтинал, дето се казва! И още веднъж - евала на Кама, че е толкова силна и борбена!

Според мен ти се заяждаш с Кали-то.

 

Той просто отбеляза истината, че не е млад, защото неколко форумски овчици започнаха една след друга да пишатколко млад си е отишъл, а да доживееш 70 за България е повече от добре. Нашите поколения я стигнем 50, я не...

 

Не се е заяждал с никой и не е проявил неуважение към кончината му. Мир на праха му. Поживял си е човечеца. В живота това е неизменна част.

Някои така се завайкаха , сякаш е трагедия и са заколени децата в Чипровци. Кама е достатъчно духовноизрастнала, за да осъзнава това като нещо, което рано или късно предстои.

 

 

 

Абе Кама как ходи на концерт на лепа Брена, като преди 10 год я обяви за умрела на наградите на НФ. Помните ли. Брената дали знае изцепката и

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма глупост изрече без никакво основание :mf_surrender:

Средната продължителност на живота наистина е намаляла значително, особено в България. Комплексни са факторите, но ако някой се страхува, че начинът на живот, който води, да не изпадам в подробности, ще го докара до 50 максимум, то други живеят така, че максимално да избегнат тоя риск. А кой колко ще живее всъщност си е и Божа работа. :)

Въобще не виждам смисъл да отговарям на тоя пост на Слави - най-малко пък от него съм очаквал да ме постави в кюпа на "овчиците", след като просто съм казал, че Камелия губи млада баща си, който също не е на някаква крайно преклонна възраст, след като има живи 80-90-годишни хора. Моите баби също са по на +/-70, и след като още са жизнени, не са с бастуните и са с акъла си и могат сами да се облужват, значи имат още път пред себе си. Каква злоба се изля тук, след като изразихме алтруистична съпричастност към паметта на един човек, когото не познаваме. Аз знам какво е да изгубиш близък човек. Поне 5 пъти ми се е случвало, така че много моля Слави да си пише за Десислава там и за Капките и ако няма какво смислено да каже по други теми, да не се заяжда, щото не му отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма глупост изрече без никакво основание :mf_surrender:

Средната продължителност на живота наистина е намаляла значително, особено в България. Комплексни са факторите, но ако някой се страхува, че начинът на живот, който води, да не изпадам в подробности, ще го докара до 50 максимум, то други живеят така, че максимално да избегнат тоя риск. А кой колко ще живее всъщност си е и Божа работа. :)

Въобще не виждам смисъл да отговарям на тоя пост на Слави - най-малко пък от него съм очаквал да ме постави в кюпа на "овчиците", след като просто съм казал, че Камелия губи млада баща си, който също не е на някаква крайно преклонна възраст, след като има живи 80-90-годишни хора. Моите баби също са по на +/-70, и след като още са жизнени, не са с бастуните и са с акъла си и могат сами да се облужват, значи имат още път пред себе си. Каква злоба се изля тук, след като изразихме алтруистична съпричастност към паметта на един човек, когото не познаваме. Аз знам какво е да изгубиш близък човек. Поне 5 пъти ми се е случвало, така че много моля Слави да си пише за Десислава там и за Капките и ако няма какво смислено да каже по други теми, да не се заяжда, щото не му отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Средната продължителност на живота наистина е намаляла значително, особено в България. Комплексни са факторите, но ако някой се страхува, че начинът на живот, който води, да не изпадам в подробности, ще го докара до 50 максимум, то други живеят така, че максимално да избегнат тоя риск. А кой колко ще живее всъщност си е и Божа работа. :)

Въобще не виждам смисъл да отговарям на тоя пост на Слави - най-малко пък от него съм очаквал да ме постави в кюпа на "овчиците", след като просто съм казал, че Камелия губи млада баща си, който също не е на някаква крайно преклонна възраст, след като има живи 80-90-годишни хора. Моите баби също са по на +/-70, и след като още са жизнени, не са с бастуните и са с акъла си и могат сами да се облужват, значи имат още път пред себе си. Каква злоба се изля тук, след като изразихме алтруистична съпричастност към паметта на един човек, когото не познаваме. Аз знам какво е да изгубиш близък човек. Поне 5 пъти ми се е случвало, така че много моля Слави да си пише за Десислава там и за Капките и ако няма какво смислено да каже по други теми, да не се заяжда, щото не му отива.

 

Дори не бях забелязал, че си сред така описаните от мен.

 

И аз знам какво е да изгубиш близък човек.

 

Не съм целял да обидя някой. Никой не казва да не почетете с 'Мир на праха му' кончината му. Ама ми стна смешно как пък го видяхте млад. Моите баби и дядовци около тази възраст си отидоха. То има и 100летници, но това не прави 70год по млади. Няма нужда да се завихря спорове на подобна тема и около такава ситуация. Всеки ден умират хора и то и много по млади. Затова използвах иронията за стадната реакция по форумите. Абсурдно е да си мислиш, че съм целял да те засегна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не бях забелязал, че си сред така описаните от мен.

 

И аз знам какво е да изгубиш близък човек.

 

Не съм целял да обидя някой. Никой не казва да не почетете с 'Мир на праха му' кончината му. Ама ми стна смешно как пък го видяхте млад. Моите баби и дядовци около тази възраст си отидоха. То има и 100летници, но това не прави 70год по млади. Няма нужда да се завихря спорове на подобна тема и около такава ситуация. Всеки ден умират хора и то и много по млади. Затова използвах иронията за стадната реакция по форумите. Абсурдно е да си мислиш, че съм целял да те засегна

 

На мен единият ми дядо след 7 месеца ще направи 90, а до преди 2 години работеше, как да е, жив и здрав да е! А другият след 2 месеца - 82-3, не съм много сигурен колко ...А баби нямам, едната е починала, когато баща ми е бил на 9 години, а другата, когато аз съм бил на 6 месеца. Та да не отклоняваме темата. Мисълта на Стеф беше, че не трябва да сме толкова жестоки - да загубиш близък - майка, баща, дете - да не дава Господ, е най-големият ад за един човек. Камелия е била най-силна в периода, когато е била и най-слаба! И въпреки загубата е излязла и пяла, това е достойно за уважение!!!

Закллючението ти за това, че няма да доживеем(доживеете?) повече от 50 години си е лично твое мнение и аз съм далеч от него. Всеки сам, както си го направи, ако поддържаш тялото и духа си правилно, и се грижиш за тях - ти ще си дълголетник, това е в най-общият случай, разбира се има и други фактори като ген, местожителство, но това е друга тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Средната продължителност на живота наистина е намаляла значително, особено в България.

 

Една поправка, понеже съм запален статистик. :3fdb8960598fa63e:

 

Средната продължителност на живота се учеличава навсякъде в развитите страни в това число и в България. Качеството на живот може да се влошава, но медицината напредва и го компенсира.

 

Средна продължителност на живота в България по години:

 

1960: 69,25 години

 

1970: 71,26 години

 

1990: 71,64 години

 

2005: 71,56 години

 

2010: 73,51 години

 

2012: 74,32 години

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една поправка, понеже съм запален статистик. :3fdb8960598fa63e:

 

Средната продължителност на живота се учеличава навсякъде в развитите страни в това число и в България. Качеството на живот може да се влошава, но медицината напредва и го компенсира.

 

Средна продължителност на живота в България по години:

 

1960: 69,25 години

 

1970: 71,26 години

 

1990: 71,64 години

 

2005: 71,56 години

 

2010: 73,51 години

 

2012: 74,32 години

Сега ще ни направят забележка, че това не е за тоя раздел, ама аз да си отговоря - вярвам ти, че е така и не оспорвам проучванията, все пак ти се интересуваш в детайли. Но ти сам написа - развитите страни. Да, България не е от Третия свят и не е чак толкова зле, но реално с оглед на стандарта малко хора могат да си позволят качествено лечение, операции. Здравеопазването е много под въпрос тук. За този, който може да си позволи и в България, и в страните извън нея скъпи и ефективни медицински услуги, продължителността на живота вероятно се увеличава въпреки влошаване качеството на живота.

Сега например се извършват чернодробни трансплантации, а 2002, когато дядо ми почина, за хора като него все още не се случваха - или ставаше срещу огромна сума пари, докато разни партийни лидери и не знам какви още по време на комунизма са се лекували в чужбина. И въобще нека после ми кажат, че едни не са с привилегия пред други, но както и да е - задълбахме в тегави теми.

 

Поздрав с тая песен на Кама. Винаги ми е харесвала много като ритъм и клип. Но остана бая незабелязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

само Преса и Галин останаха хаа

По-добре неженен, отколкото за неподходящ човек - от личен опит. И спрете да се присмивате на Преслава, че нямала мъж и дете и на Камелия, че нямала дете, защото нищо чудно вас да ви стигне! Калин също с голяма насмешка се отнася, което хич не е редно и морално!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По последни слухове, Мария и Гущеров са се развели заради натискът от страна на неговото семейство да си имат собствено дете. Подлагала се е на ин витро в Истанбул, но неуспешно. Марая също била зачената ин витро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почти перфектен" е минала мегахитът "И на всички като тебе".. интересно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден Фикрет и тая годеница ли е, каква му е, не спряха да се мляскат. 40 минути чакане на гейта нон стоп, братче. През останалото време си говореха на някаква смесица от турски и български. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почти перфектен" е минала мегахитът "И на всички като тебе".. интересно.

Защото е вторият по-големина хит на Емануела в Пайнер след дуета с Кацьо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е вторият по-големина хит на Емануела в Пайнер след дуета с Кацьо.

 

Факт, но просто тук се изкарваше слабичка, а на Деса - хитът на зимата. Уви.. истината е друга.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...