Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много жалко за бащата на Камелия. На никого не пожелавам да загуби родител. Тя си знае какво и е, но е силна жена и ще се справи, защото трябва, животът е такъв.

Ивана в Комбина след малко. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, но просто тук се изкарваше слабичка, а на Деса - хитът на зимата. Уви.. истината е друга.

Доста е различна песента като мелодия, затова, иначе Емица си е сила, щом от толкова различна песен направи такъв хит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че на Деса е по-голям хит.

А да твърдите, че "Почти перфектен" е по-голям хит от "Като теб" няма да го коментирам. :1000 (10):

 

Да. Емануела извади късмета да се предлага автоматично и след на Деса и след на Анелия Дай ми още... А И на всички като теб има почти 1 милион от фенски видеа

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма идиотка е Галена , тя е виновничката Фики и Преслава да се разделят, тя е показала Гюлджан на Фики преди малко гледах интервюто на Тони Стораро той каза това. Още повече ми пада от очите смядовския боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма идиотка е Галена , тя е виновничката Фики и Преслава да се разделят, тя е показала Гюлджан на Фики преди малко гледах интервюто на Тони Стораро той каза това. Още повече ми пада от очите смядовския боклук.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

ХАПЧЕТАТАААААА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, кога минаха?

Това обаче съм забелязала, че е много любима песен на много хора, а в същото време не беше някакъв мегахит.

 

Абе стабилно си избухна на турнето с нея, време й за такава тежка песен отново, че от "Стига ти" не е имала, и тя е любима на много хора, ама Пепи не я клипира!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, кога минаха?

Това обаче съм забелязала, че е много любима песен на много хора, а в същото време не беше някакъв мегахит.

 

Една от най-най-яките песни на Преслава, обожавам я. Как може "Моето слабо място" да стане хит, а този шедьовър не...не го проумявам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://glasat.btv.bg/video/videos/trenyori...ta-s-pesen.html

 

КАМЕЛИЯ БИЛА БЕЗДАРНА?! Пее брутално жената, брутално! Мнението на анонимки-лизачи не важи пред фактите!!!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен или теб?В сравнение с Поли и Графа,Камелия грачи.Всички чуха хахах

 

Грачи на леля ти масата!!! :gun_bandana:

 

Камелия го изпя перфектно, а Графа се напъва и от толкова напъване ще напълни гащите ми се струва. С такава лекота и плам го изпя Камито, много е яка. :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и когато Камелия загуби баща си, злобата на някои хора не стихва. Без коментар!!! И все пак има Господ и всеки си плаща... преди всичко трябва да сме хора и да запазим хуманното и човешкото в себе си, а след това фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почти перфектен" е минала мегахитът "И на всички като тебе".. интересно.

Да, само дето на ДесиСлава песента преди да я качат официално я имаше в много канали, защото излезе в някоя компилация преди това, ако не се лъжа.

Един от тях даже беше натрупал над милион гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, само дето на ДесиСлава песента преди да я качат официално я имаше в много канали, защото излезе в някоя компилация преди това, ако не се лъжа.

Един от тях даже беше натрупал над милион гледания.

 

Най-гледаният от фен калан е на Гомезката с над 700К :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...