Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ама аз като казвам, че Десови последни научават новите, с Каспи сме от 1 година п..я...ч..а :3fdb8960598fa63e:

Та да попитам пак, на Деса концертът обявен за февруари 2016-та, кога ще се състои???? :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз съм си спокоен,не ми дреме ни за бан ни за нищо,форума не ми е жизненоважен като за вас с половинката ти.НЯма ли да признаете скоро връзката си :ae:

Айде друг път ще ти кажа, между другото как е в дебелариума? Надявам да те угоят добре, че сега ще мине годината и хоп Коледа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде друг път ще ти кажа, между другото как е в дебелариума? Надявам да те угоят добре, че сега ще мине годината и хоп Коледа

В дебелариума отслабваш, не дебелееш. а и ти не си като да немаш паласки и сланинки. Добре си угоено и ще минеш още за Великден :3fdb8960598fa63e:

 

 

Иначе Камата се представи добре в песента. Аз мисля, че е на живо. Поли дори фалшивееше и викаше

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркаш ме с някой друг,може би със себе си.Аз проблем с килцата нямам,явно на теб ти са комплекс!

Силно се съмнявам. Потвърдиха ми от 3 места ама както и да е. Да не обсъждаме лойта ти все пак сме в тема за Поп фолк!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дебелариума отслабваш, не дебелееш. а и ти не си като да немаш паласки и сланинки. Добре си угоено и ще минеш още за Великден :3fdb8960598fa63e:

 

 

Иначе Камата се представи добре в песента. Аз мисля, че е на живо. Поли дори фалшивееше и викаше

 

Усети ли Графа как се напъва да го изпее? Кама го изпя с лекота, според мен, върви й и на нея рока, жалко, че чак сега го откриваме :) )

В норма си е Каспи, няма какво да говорим по този въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дебелариума отслабваш, не дебелееш. а и ти не си като да немаш паласки и сланинки. Добре си угоено и ще минеш още за Великден :3fdb8960598fa63e:

Иначе Камата се представи добре в песента. Аз мисля, че е на живо. Поли дори фалшивееше и викаше

Славчо ти ходи лъжи хората за екскурзий и им вземай парите. Никой не те пита! Цялата рода сте мафия. Срам и Резил

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усети ли Графа как се напъва да го изпее? Кама го изпя с лекота, според мен, върви й и на нея рока, жалко, че чак сега го откриваме :) )

В норма си е Каспи, няма какво да говорим по този въпрос.

В оригинала на песента вокала на ФСБ се напъва. така се пее рок по дяволите. Това не ти е поп за да го пееш мелъди. Кама дори не може да си помисли да пее в тази висока тонлност. не се изхвърляй чак толкова. Чувал ли си Данчо Караджов или Наско как пеят рок? Дийп Пъпръл или Рейнбоу??? Рок не е ЛЪжа ли е или Феномен :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Напъвал се бил. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В оригинала на песента вокала на ФСБ се напъва. така се пее рок по дяволите. Това не ти е поп за да го пееш мелъди. Кама дори не може да си помисли да пее в тази висока тонлност. не се изхвърляй чак толкова. Чувал ли си Данчо Караджов или Наско как пеят рок? Дийп Пъпръл или Рейнбоу??? Рок не е ЛЪжа ли е или Феномен :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Напъвал се бил. :1000 (29):

 

Добре, мен ме кефи как Кама го пее, а не Графа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, мен ме кефи как Кама го пее, а не Графа. :3fdb8960598fa63e:

Ок няма лошо. И мен ми харесва Кама ккак го пее за попфолк певица, но Графа ме изпълва, кактои подобни напъващи изпълнения. Ти слушаш основно попфолк и затова намираш този лек начин на изпяване за най подходящ. Дори и в подобни изпълнения търсиш попфолка просто, защото си мислиш, че това е начина и други няма :cheers:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

13:18

 

Какво изящество, с каква царственост се появява на сцената! Останалите нямат тази осанка :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

13:18

 

Какво изящество, с каква царственост се появява на сцената! Останалите нямат тази осанка :3fdb8960598fa63e:

 

 

Паметен момент за всички нас! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...