Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Съжалявам много, но Фънки е много благосклонен към нея. Щади я, въпреки резилите ѝ. Сравнете само как се държеше с Преслава, която може да държи лекции на Деса с участието си в предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех - не следя напълно нито едно предаване в момента, но Йорданка е е прекалено нафталинен образ, част от номенклатурата и не знам защо е абонирана като съдия във всякакви предавания. Изглежда, че Деса прави всичко, което й е по силите, въпреки че на моменти избива в лиготии. Килограми трудно се свалят - дано успее, за да й е по-комфортно. А това, че я забиват в оценките, никак не ме учудва, колкото и да е тъпо. Нима не беше така и на Евровизия с на Енчев глупостите, нима не беше така и в Пей с мен с на Софка глупостите, нима не беше в брадъра 2007... И не знам каква е тая карма все да е втора по съзтезания или да се конкурира с Миро. Без да гледам, чувам и знам, че Миро идва леко прехвален. Гледах имитацията на Деса на Шакира - в "Регетон и малко чалга" я докарва по-добре. Има гласове и образи, които й лежат по-добре. Мисля обаче, че се притеснява доста, емоционална е и това й и влияе. Лично аз подкрепям тези качества, но когато имитираш в съзтезание, е по-трудно, особено ако насреща са ти изроди като Фънки. Между другото, поздравления за изненадата, която й направихте за рождения ден и за жеста, който тя ви върна. Може доста да съм я критикувал напоследък, но към феновете си винаги е имала добро отношение в този аспект. Отговаря на съобщения, оценява мнения и изненади и т.н. Браво на нея.

Не на всички, на мен примерно не ми отрази клипът към "Усещам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не на всички, на мен примерно не ми отрази клипът към "Усещам".

Еми не си имал късмет за съжаление, физически е трудно да се отговори на всяко едно съобщение, може и да се е разсеяла.

Аз знам, че отговаря. За разлика от други, които са си махнали и бутона за съобщения, че да не им досади случайно някой, видиш ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех - не следя напълно нито едно предаване в момента, но Йорданка е е прекалено нафталинен образ, част от номенклатурата и не знам защо е абонирана като съдия във всякакви предавания. Изглежда, че Деса прави всичко, което й е по силите, въпреки че на моменти избива в лиготии. Килограми трудно се свалят - дано успее, за да й е по-комфортно. А това, че я забиват в оценките, никак не ме учудва, колкото и да е тъпо. Нима не беше така и на Евровизия с на Енчев глупостите, нима не беше така и в Пей с мен с на Софка глупостите, нима не беше в брадъра 2007... И не знам каква е тая карма все да е втора по съзтезания или да се конкурира с Миро. Без да гледам, чувам и знам, че Миро идва леко прехвален. Гледах имитацията на Деса на Шакира - в "Регетон и малко чалга" я докарва по-добре. Има гласове и образи, които й лежат по-добре. Мисля обаче, че се притеснява доста, емоционална е и това й и влияе. Лично аз подкрепям тези качества, но когато имитираш в съзтезание, е по-трудно, особено ако насреща са ти изроди като Фънки. Между другото, поздравления за изненадата, която й направихте за рождения ден и за жеста, който тя ви върна. Може доста да съм я критикувал напоследък, но към феновете си винаги е имала добро отношение в този аспект. Отговаря на съобщения, оценява мнения и изненади и т.н. Браво на нея.

Какво е станало?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не си имал късмет за съжаление, физически е трудно да се отговори на всяко едно съобщение, може и да се е разсеяла.

Аз знам, че отговаря. За разлика от други, които са си махнали и бутона за съобщения, че да не им досади случайно някой, видиш ли.

Интересно Емилия как успява винаги, не е до късмет, а до желание и уважение, как 2 години и 3 месеца не й стигнаха да отговори като види 2 минутен клип?! Впрочем другата пача с поднос вместо глава - Андреа, на нея й писах в официалният, а 3 месеца по-лошо късно и на личният и кел файда, ала и без нея си направих 120К гледания на клипа! И после ще слушам коментари, както тези от днес, че Андреа била дебела като свиня и няма хората повече да й стъпят на участие, защото са възмутени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно Емилия как успява винаги, не е до късмет, а до желание и уважение, как 2 години и 3 месеца не й стигнаха да отговори като види 2 минутен клип?! Впрочем другата пача с поднос вместо глава - Андреа, на нея й писах в официалният, а 3 месеца по-лошо късно и на личният и кел файда, ала и без нея си направих 120К гледания на клипа! И после ще слушам коментари, както тези от днес, че Андреа била дебела като свиня и няма хората повече да й стъпят на участие, защото са възмутени.

Че те длъжни ли са да ни споделят "премиерките" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Пълен смях ..ако не правих аз тениските можех спокойно да повярвам.

 

Първо - тениските съвсем не изглеждат така.

Второ - цената няма нищо общо нито като производство, нито като краен продукт

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те длъжни ли са да ни споделят "премиерките" :1000 (29):

Никола, между твоето измислено фиит и моят клип, така де моите клипове е разлика - Небе-Земя. Не съм искал нищо да споделя, а просто да го види, щеше да го сподели, ако й беше харесал. Ама нека сега е 9-та дупка и никой не я отразява за 5 пари!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен смях ..ако не правих аз тениските можех спокойно да повярвам.

 

Първо - тениските съвсем не изглеждат така.

Второ - цената няма нищо общо нито като производство, нито като краен продукт

 

Вярвам ти. Но въпреки това ми изглежда смешно певиците да обикалят участията с торба тениски, които да пласират на феновете си за 10-20 или 30 лв с цел припчелване на някой лев. Емилия е милионерка, кому е нужно да продава конфекция за жълти стотинки. Всеки, който иска, може сам да си сложи щампа с лика й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола, между твоето измислено фиит и моят клип, така де моите клипове е разлика - Небе-Земя. Не съм искал нищо да споделя, а просто да го види, щеше да го сподели, ако й беше харесал. Ама нека сега е 9-та дупка и никой не я отразява за 5 пари!

Да ама имам 420 хиляди за месец на Галена и Азис, но Галена не е длъжна да го споделя, а и 100% го е видяла :D

Иначе да, така е :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярвам ти. Но въпреки това ми изглежда смешно певиците да обикалят участията с торба тениски, които да пласират на феновете си за 10-20 или 30 лв с цел припчелване на някой лев. Емилия е милионерка, кому е нужно да продава конфекция за жълти стотинки. Всеки, който иска, може сам да си сложи щампа с лика й.

 

Емилия не обикаля страната с торба тениски, които да продава.Мислете малко..

Направила е жест и е подарила няколко тениски, не си е купила нова кола.

 

Емилия е милионерка, кому е нужно да продава конфекция за жълти стотинки.

 

С това изречение би трябвало да си отговориш на въпроса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ама имам 420 хиляди за месец на Галена и Азис, но Галена не е длъжна да го споделя, а и 100% го е видяла :D

Иначе да, така е :whistling:

Обмислях клипът за Лорена да бъде в твоят канал, ама като видях какъв номер ми извъртя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обмислях клипът за Лорена да бъде в твоят канал, ама като видях какъв номер ми извъртя...

Номер? :1000 (29):

Галена не е пратила клипа на теб, а на мен, а и аз си решавам дали да го пратя предварително :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер? :1000 (29):

Галена не е пратила клипа на теб, а на мен, а и аз си решавам дали да го пратя предварително :1000 (30):

Никола, прозрачен си ми като найлоново пликче. От въпросната ситуация аз лично си извадих изводите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато и да е, изглежда много добре за 73-годишна. Деса на тези години не ми се мисли какво ще е.

Съжалявам много, но Фънки е много благосклонен към нея. Щади я, въпреки резилите ѝ. Сравнете само как се държеше с Преслава, която може да държи лекции на Деса с участието си в предаването.

Само, че Деса за разлика от Преслава и Азис, не вкарва чалга орнментика в пеенето си и нито веднъж не успяха да я захапят за нещо подобно, което беше проблем при другите двама. А дори като пее на измиления си английски хората, го докарва като акцент, а една Преслава в официалния релийз на песента си на английски напомняше валентина хасан и кен ли... За рокаджия като Фънки тези два фактора са от значение.

 

Деса е в четворката от самото начало, а Преса не съм сигурен дали е попадала в четворката в общото класиране, така че личното ти усещане се различава от масовата нагласа. а Преса има и повече фенове хем... може би искаше да кажеш, че преси се държа по мъжко и тежко след изпълненията си, а Деса на неколко пъти издразни дори и феновете си в желанието да изпроси некоя точка повече, а то и донесе точно обратното.

Нека да има критика. Но в случая не можем да говорим за такава. Критика само от Калев чуваме. Идеята на критиката е да те насочи какво не ти достига и върху кое трябва да се поработи. При Фънки всеки път критериите са различни. Критикувай, но отчети и малкото, което ти се е получило. Да критикува скованото и поведение,малкото подготовка, хленченето, но да не забележиш гласово близките ти имитации та дори и да не е през цялата песен и д твърдиш, че не си чул, когато дори обикновения зрител го чува е неуместно. Преслава дори и като Валя балканска беше себе си като глас. Почти всички доближават своите гласове и дори не хващат техниката на изпълненията, коио правят... Деса темброво и Шер направи, и Шакира, и Ваня Костова, та дори и Миро доближи, което мен ме втрещи. Хората и участници и стават на крака на некои изпълнения, а Данчето и Фънки отчитат всеки фалшив тон, при положение, че непрекъснато се коментира, че не е толкова важно 100про правилното пеене, защото не било такъв формат. За да не отчетат тембровата имитация, дори се изказаха, че и това не било толкова важно, а костюм и поведение. Ами напротив. Пеенето е 50 проента от представянето ти. Грима не е дело на участниците и съвсем тенденциозно се усеща как некои ги пускат като изтърсаци на сцената , докато за Люсата имам чувството , че работи целия екип. Само при нея и при Миро се усеща такова старание и блики до оригинала образи като грим. Което решение на продуцентите, за д ги изстрелва нагоре. Ако от певците се очаква повече, защо не се коментират фалшивите тонове, пеенето като себе си дори и при най добрите им имитации. А при Деса или не е чуто, или било фалшиво, а ако е перфектно, не било важно. Това си е абсолютна злоба.

Нека не забравяаме, че целта е шоу а не професионални актьорски имитации, а Деса е главния герой на почти всеки онцерт и около нея се завърта и концерта и статиите и коментарите на народа та дори и като я хейтят. Щом има реакция.

А и Деса за всяко нещо в движение сиизгражда стратегия и опипва почвата в процес. Видаме, че повечето неща, които много куцата при първите концерти, сега се поправят. на последните 2 концерта не мрънка, не се депресира, не изглежда смачкана и това се забелязва от публиката и затова е в челната четворка. При Шер и Риана беше сред последните по вот и си получи ниската оценка за образ и поведение. Но не можешш да се хващаш само за тях. Деса като прави мъже, не изтърват да и напомнят, че гласа и не бил станал мъжки... Ми нем как да стане, защото не е. Защо очакват от Десислава вълшебства. Люса да не го прави по добремъжки, или Миропо добре женски... Не, но дори не се споменава от журито. Отново доказатество, че се прави с цел манипулация на зрителите, които когато им липсва собствено мнение, повтарят тяхното. Използат се психологически похвати за контрол на мнението.

 

Да не говорим, че това са хора, успели в сферата си, не прохождащи и търсещи поле з изява. Не те търсят реализация в шоуто, а шоуто търси и кани тях за рейтинг и шоу. Деса им дава шоуто със сигурност. И като почнете с некви крайности като провали и резили сте ми крайно смешни. Това е предаване за забавление. Който не се подготви или се подготви зле получава слаба оценка и до следащия път. А вие започвате да го тълкувате сякаш не добре направения образ е по съществен от всичко направено за 20 години към музиката, жанра, феновете, бг народа...

 

Деса каквото успее да направи го прави в малкото свободни часове... Не ходи на репетициите им, защото пътува из цяала бг, за да изпълни много по отрано поети ангажименти. Има здравословни проблеми поради липса на почивка. Аз го знам от пр-ката и. Тя не иска да го изтъква, за да не излезе пак опрадвание пред зрителите. Мипък не е длъжна да дава най доброто от себе си. Взела ли е сумите. Взела ги е. Прави ли им рейтинга - прави го. От нищото нещо прави буквално. Който познава добре възможностите и вижда , че Шакира, Шер и Риана не са репетирани повече от час-два. Една песен се учи със седмици. Първо текст, после музика, после вокални тхники и орнаентики, а накрая завършване на фразите. Не говорим за неможене, а за липса на време, за да даде най доброто. Няма този проблем с бг естрадни балади , защото цял живот ги е пяла.

Деса не е онова финното младо девойче, което всички искахме да видим. Да я убием за това, че остарава, дебелее и реве ли. Тва са трите неща, за коитохейтърите се хващат. Това да са и греховете на живота. Чак е нелепо да се коментират... Сякаш майките ни не са на повече... И ние ще станем на тези гоини. Да ниизхвърлят от обществото ли... много повърхностна критика в случая... Или да я обесим щото е чувствителна... Ако такова нещо се контролираше... Но то е характер. Преслава реагираше със закачка когато я храниха,но тя цял жвот подминава истините за себе си и мнението на народа уж е шега. Особено като не и изнася. Докато Деса коментира проблема и е самокритична - дали за фалшиво пеене или за килограми...

 

Извода е, че предване което в повечето държави продължава около час и половина и има за цел да забавлява, тук е побългарено и показва най лошите бг черти - елементарно поднесени шеги, мачкане на хората, които ти пряавят 3 месеца шоуто, рейтинга и парите, използване на ефира за създаване на констатации и инсинуации. Дайте ми един клип от предването в други държави, в които участниците се раздават за журито вместо за публиката и колкото и лоша да е имитацията им се приема с усмивка. Дори не се коментира правилно ли се пее и има едно настроение, което при бг формата е по близко до напрежение. най лошото е, че българина умира от кеф когато некои счупи авторитета на некой по успял, което е страшно... Какво ли ги очакват децата ни.

 

 

Никой на 75 не изглежда добре. Говориш глупости. стареенето е процес на физиката ти. Ако на 75 Деса прилича на 100, това ще ти даде ли удолетворение... Пишеш го като нещо съществено и избираемо от нас самите. Не. нашия избор се свежда до това какво ще успеемда оставим след себе си на 75 какви хора останахме. Твоите родители, икони и кумири нема ли да станат на 75. Ще им размахваш ли пръст, че са негодни и ще броиш ли бръчките по лицата им, за да прецениш кой имал по благосклонен ген.

 

След 50те всеки требвада наблегне ина духовното израстване. Красотата не е вечна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можах да прочета всичко от Слави. Много дълго.

 

Само ще кажа, че миналата година участниците бяха много по-силни от сега. Преслава нямаше конкуренцията на Ваня, София, Башар и други. Миналата година Десислава щеше да е редовно една от последните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех - не следя напълно нито едно предаване в момента, но Йорданка е е прекалено нафталинен образ, част от номенклатурата и не знам защо е абонирана като съдия във всякакви предавания. Изглежда, че Деса прави всичко, което й е по силите, въпреки че на моменти избива в лиготии. Килограми трудно се свалят - дано успее, за да й е по-комфортно. А това, че я забиват в оценките, никак не ме учудва, колкото и да е тъпо. Нима не беше така и на Евровизия с на Енчев глупостите, нима не беше така и в Пей с мен с на Софка глупостите, нима не беше в брадъра 2007... И не знам каква е тая карма все да е втора по съзтезания или да се конкурира с Миро. Без да гледам, чувам и знам, че Миро идва леко прехвален. Гледах имитацията на Деса на Шакира - в "Регетон и малко чалга" я докарва по-добре. Има гласове и образи, които й лежат по-добре. Мисля обаче, че се притеснява доста, емоционална е и това й и влияе. Лично аз подкрепям тези качества, но когато имитираш в съзтезание, е по-трудно, особено ако насреща са ти изроди като Фънки. Между другото, поздравления за изненадата, която й направихте за рождения ден и за жеста, който тя ви върна. Може доста да съм я критикувал напоследък, но към феновете си винаги е имала добро отношение в този аспект. Отговаря на съобщения, оценява мнения и изненади и т.н. Браво на нея.

 

Днчето не пропуска възможност да прояви комплексите си буквално. То не беше вмятнияа, че Ваня Костова била ангелогласна, а Деса се напъвала. Ангелогласната за БГ масово е една. Да видим Ваня Костова да пее тракийско или Майната ти за да видим нема ли се напъва... Ами ще се напъваш като пееш не със своя си глас и техника, ами като друг. Деса като знае какви тънки подмятания и дребнави забележки я очаКВАТ, нормално е да изглежда депреирана и смачкана. Ква да бъде. Милата се чуди кво да направи, за да видят, че се старае. Чак се наложи да се мяата на дърти години като циркаджийка. Как не се пречука на последниа концрт... Рибите сме много сенсетивни към омразата. Усещаме като некой ни хейти още преди да го показал. Това не ни дава мира и отнема половината ни внимание. Много творци не могат да прояват муза италант точно в такива обтегнати ситуаЦИИ. А като добавим и това, че пеем нещо ново като мелодиа и не е добре асимилирано се чуди на текст ли да набегне, на имитация на глас ли, на правилна техника ли... А камо ли да се сети за сценичното си поведение. като И на всички като теб беше нова и я пя в арената, се получи същото. Повечето изпълнители в такъв момент може да се спекат, но Деса имитира , че вс е ок - променя музика, измисля нов английски, проявява пофесионализъм поне. Нормално е да изглежда смачкана като не знае какво прави. 20участия и идват в повече. Чудя се как вади такъв изобщо, а не е вечно пресипнала като колежките от жанра и. Почивката, храненето, стреса, цигарите, всичко има отношение към перфектната ти форма. Деса не е загубила гласа си, но се усеща лошата хигиена на гласа и. В пей с мен и мад сикрета имаше по 6 участия месечно, много свободно време, здравословен начин на живот и тогава не пушеше. Затова беше толкова добре подготвена. Сега излиза и пе неща, които не усеща, не харесва и е немала време да понаучи.

 

Критиката ти свързана със Силвия беше мноо нелепа. За други неща съм съгласен. За лиготиите и моленето едва ли не и тя се усети на 4тия концерт. Както казах и по рано винаги е опипвала почвата несигурно но след известно време е одстигала резултата който е търсила стъпка по стъпка. И за хитовете, и за предаванията, в които е взела участие. Еип брадър промени тотално Деса преди 10 години като манталитет и чалга култура, което я отдалечи и от топ позициите. Сега в Пайнер пак се размята и кифлее н моменти, което както дразни, така и привлича вниамнието, писането и обсъждането и.

 

Ние тълкуваме вторите места като нещо лошо като говорим за деса, но повечето чалгарки и в петицата не влизат никога особено сред конкуренция от всички муз жанрове, филантропи, актжори , и т.н.Мога да дам много примери като Райна, кали и Лияна, които отблъснаха и минаха към антиобрази. Гло в енсинг стАРС ТРЕТА ХВРЪКНА. Преса дето е най големата от към фенска маса нито в брадъра, нито в капките, нито в Гласът беше основен претендент. Та ако си припомним всички участия на Деса по формати, със сигурност е по добре от колежките си, дори не само в нейния жанр.

Вип Брадър 2 - тук беше голямото унижение не защото Деса не беше първа, а защото бе за СМЕТКА на човек, който нема место във формата. Но това второ място И ДАДЕ МНОГО ПОВЕЧЕ впоследствие. Масово се смяташе за нагласено и дори коментаторите тогАВА излязоха със становища. Беше се превърнало в дебат и се коментраше нело месеца. Осигури и 30 корици в рамките на 20 дни, единствения случай в който публикаТА СКОЧИ СЪС СКАНДИРАНИЯ ЗА мафия в национален ефир и такава победа се обезмисля, когато уж народния вот те избира, а те посрещат с подиграки и непризнание.... Къде поканиха победителката??? Какво спечели от формата... Имаше ли и 2 корици... Напълниха ли и графика за 3 месеца... не. Тогава разочарованието ни беше голямо, но сега разбирам, че не е. так или иначе мн хора помнят, че го била спечелила...

 

Пей с мен - ММиро и Дивна бяха фаворити от самото начало, защото нрода се размеква когато год дете изкара такъв глас. Там битката беше между Дивна и Мелинда, а не Миро и Деса. Нямаме претенции, че Деса е требвало да спечели, но този формат даде на ДесиСлава имиджа на универсална певица. След него дълги год никой не коментираше, че не можела да пее. Дори когато немаше хитове и мн реклама хората споменаваха 2 имена като най добри вокали в попфолка - деса и софка. Софка и Кали бяха след Деса, а двете имаха фирми зад гърба си.

Деса беше избрана от хората ДА БЪДЕ ПОКАНЕНА ЗА евровизия. не се е бутала тя. Постъпи супер професионално. Виждаше се градацията на 3те концерта и песента и беше по добра ЗА КОКНКУРСА, ТЪЙ КАТО сОФИ заложи на румъснкото денс звучене, което може да е ок за клуба и за нас, но не хит търсим на подобен форум... Деса и толет, и балет, и шоу беше подготвила на третия финал но заради първите две победи изобщо не предвиждаше, че без подготовка ще е топ, а толкоова подготвена, ще я резнат...

 

Но в Пей с мен и Евровизията да си на 2ро или 3то място е престиж, когато си срещи наЙ ОБИЧАНИТЕ ЕСТРАДНИ, ПОП И СОУЛ певци в бг. Не е ли комплимент, когаТО ТИ СИ ВТОРА ,А МАРГАИТА хРАНОВА 10, която 40 год е работила за името си.

 

Към деса са създадени едни нагласи, че ако не е първа, е провал или излагация... да си толов год на малкия екран и да не си писнал на зрителите, както мн други имена, епоредното доказателство за НАРОДНА любов.

 

Деса победи Мито в Гласа, така че това е реванша и за Пей с мен. После си взе реванша и в ББ. Не я приемамот 2014 като вечната втора, а като най толерираната от народа фолкпевица. Преса нито гласа спечели, нито брадъра щеше да спечели, заради което Митко Пайнера инсценира цирк, че отрочето му да не се депресира. нали свикнало все да е най в димитровградката му компания, а Капките показа че е вокално прехвалена и дори не може да изкара чалга извивките... Вече все по малко Преса се споменава като страхотен глас и невиждан талант и от медии и от фенове. До преди 2 год всички си мислехме, че е като Деса и Софка,ама така и не успя да ВПЕЧАТЛИ никъде с мега велик глас. Спука балона

 

Сега ако Деса запази место в четворката ще бъде и най добре представилата се от чалгата

 

Софка и в брадъра и в Пей с мен не беше фаворит за победител, но не говоримза провали. Кали и в брадъра и Пей с мен беше пълнеж. И пак никой не го коментира като провали...

 

Та едва сега виждам постижениет в позициите на ДесиСлава през годините и различното отношение на народа към нея.

 

Сега пак макар ив най лошия период е преди обичание актьори Башар и Калки. Но нема равни начала. Тоест немат еднакво време за трениране, различно и необективно отношение на жури към участници, н Миро и Люса грима им е топ, а Деса си я пускат както си искат,а грим е първото нещо което виждаМЕ ЗА ДА Е ОК ЕДНА имитация. Дори и вс друго да е ок, хората от там започват оценките и търсенето на приики. нема как да е бяла риана, шер с дърво вместо пера и шакира, с минижуп... Грим и трите пъти имаше но само вечерен, а не този който ти променя овала и който те бута напред. И въпреки тези фактори и изцепките и, фалшивото и пеене много често, мрънкането, тя пак е в топ 4...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можах да прочета всичко от Слави. Много дълго.

 

Само ще кажа, че миналата година участниците бяха много по-силни от сега. Преслава нямаше конкуренцията на Ваня, София, Башар и други. Миналата година Десислава щеше да е редовно една от последните.

 

 

Само, че това са догадки. Аз в същияа стил ще ти отговоря, че миналата год Деса немаше по 20 а по 12 участияа, миналата година Деса не беше свинкс... Миналата год гласа и беше в по добра форма. И ако беше миналата година и иамше късмета на Преса с бутона всички знаем, че Деса е ок като тина, балканска и Лили иванова. Дори и образа на риана щеше да е топ в балада без танци. Преса обаче не я виждам с образите, които Деса требваше да прави. резила щешеда е още по голем.. Много е важно не само кой изпълнител а и коя песен ще имитираш.

 

И Пайнер бяха зад Песа и в брадъра и в капките, а не са сега зад Деса и вбрадъра не бяха. Нито веднъж по плаНЕТА НЕ ОТЧЕТОХА ПОБЕДАТА НА ДЕСА В бб алстарс, а Пресли 3 месеца говори за нейното учатие по аввтиграф и, звездно и тн

 

Пайнер не са дали един лев за Деса от както е там. Самомправата на Две сърца за добре дошла и оправиха. Не си мислете, че е любимка на шефа. Каквото е постигналае благодарение на себе си. Да дуетите помогната, но тя сама е заслужила уважението и желанието на гаин и галена да пея с нея. не е решение на Пайнер. Дори на 2 пъти са я преебали, но нема ДА я правя жертва в лицата ви. Писна ми да е жертва. Харесвам я борбена и независима

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...