Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Щом се разбра, че и Цурето ще ражда, веднага следва заключението, че от този секстет само Преси не е раждала - кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да ти го мушне, няма смисъл да се бориш да го защитаваш :D

 

Първо се научи да се обръщаш с уважение към по-възрастните, тогава ме цитирай! Фики е моят идол, нямам особено желание да ми мушка кой каквото и да е!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова зле. Евтино изглежда, но при оная немотия пак е съчетала добре двата парцала.

Нека погледнем това животно на какво прилича през същия период.

 

Clipboard(1).jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека погледнем това животно на какво прилича през същия период.

 

Clipboard(1).jpg

Тя може на животно да прилича, но отвя всичко живо, вкл. ГИК, а оная лапаше по ваните в същото време ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се разбра, че и Цурето ще ражда, веднага следва заключението, че от този секстет само Преси не е раждала - кралица! :3fdb8960598fa63e:

Преди да стане певица циганка и е предрекла, че мъж с мустак ще и промени живота,ще бъде на сцена и на 35год. ще роди момче.

Така, че след три години и Пете ще се отчете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали пуска след малко новата..

 

Кой изобщо се вълнува от феКали и нейните изпражнения в творчески, мисловен и устен вид?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Преслава-0.jpg

 

Иконата ! Да треперят! :1000 (29):

Мамина, сладка, циганорка..

Galena много повече прилича на мангалка на оная снимка, отколкото Преси на тези, даже е сладичка, такава пухкавичка си я спомням :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди да стане певица циганка и е предрекла, че мъж с мустак ще и промени живота,ще бъде на сцена и на 35год. ще роди момче.

Така, че след три години и Пете ще се отчете. :3fdb8960598fa63e:

Циганка? Сигурно е била някоя от родата и.

Забелязвам, че винаги е била обградена от мангали - Илиян, Стораровци, Софка. Не може де си го скрие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Galena много повече прилича на мангалка на оная снимка, отколкото Преси на тези, даже е сладичка, такава пухкавичка си я спомням :3fdb8960598fa63e:

Модната икона, вижте я:

 

Preslava-6.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганка? Сигурно е била някоя от родата и.

Забелязвам, че винаги е била обградена от мангали - Илиян, Стораровци, Софка. Не може де си го скрие.

 

Стораровци и особено Бог Фики са турци, тя Галена също беше покрай Преси толкова години, следователно и тя е Манго!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганка? Сигурно е била някоя от родата и.

Забелязвам, че винаги е била обградена от мангали - Илиян, Стораровци, Софка. Не може де си го скрие.

Някаква циганка на улицата я помолила да и купи бонбони и в замяна щяла да и предскаже бъдещето. Не помня в кое предаване го беше разказвала.

Не мисля, че е циганка. Много пъти са показвали родата и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е с 5 слоя грим, смятай какво ще е ако си измие лицето.

 

Тя не се е мила от 2012. Целия този грим сега е втвърден като камък и стои като маската на Тутанкамон. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали яко е закъсала за участия, щом пуска нова песен само месец и половина след предната си боза. Явно и за психоанализа няма клиенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали яко е закъсала за участия, щом пуска нова песен само месец и половина след предната си боза. Явно и за психоанализа няма клиенти.

 

Гледането на боб не е психоанализа 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...