Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дори и когато Камелия загуби баща си, злобата на някои хора не стихва. Без коментар!!! И все пак има Господ и всеки си плаща... преди всичко трябва да сме хора и да запазим хуманното и човешкото в себе си, а след това фенове.

Ти ли ми говориш за хуманност ма, Смито?

Дето заливаш със злоба Деса и още много други :gun_bandana:

 

Никой не злобее ,а коментираме пеенето и в Бтв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро интервю от Ивана в Комбина, само че тия журналистки посредствени като Щърбата ми идва да ги разфасовам... Как може едни и същи въпроси, клишета и комерсиално-елементарни формулировки с тъпи обобщения в тях... Чалгата това, чалгата онова. Ивана малко се омота на тоя въпрос, не можа много да се аргументира особено. Не ми хареса и отговорът за ГЕРБ. Как може открито да ги защитава и да си заявява пристрастрията - отново без доводи... Тъпо. Иначе всичко останало беше на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ми говориш за хуманност ма, Смито?

Дето заливаш със злоба Деса и още много други :gun_bandana:

 

Никой не злобее ,а коментираме пеенето и в Бтв.

 

Първо. за разлика от теб-аз не се обръщам към останалите с такива ирочно-просташки обръщения, завършващи на О, А и така нататък. Второ - аз, з аразлика от теб - Камелия, харесвам Десислава и дори ми е в топ 3 на цялата чалга, а всичкото това, излято от мен към нея беше един експеримент тук, във форума, и не го смятам за нещо лошо. Тествах ви и вие не издържахте теста, не видяхте злобното си отношение към Камелия, което беше отражение на това ми към Десислава. Следващият път ще приложа този тест на примати, сигурен съм, че ще го издържат!!! А и хубаво си се открил в поста ми, баш за теб беше :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двадесет и седем години по-късно - след грандиозния концерт, който Лепа Брена изнесе в Пловдив през 1990, тя отново взриви пловдивчани, до толкова запомнящо се, че да устои в съзнанието на публиката за още 30 г. напред във времето.

 

Рени, която дълги години е била посланик на сръбската музика у нас, бе тази, която откри концерта с най-емблематичните си хитове, които и до ден днешен са любими на меломаните, а те от своя страна дълго я викаха на бис, в отговор на който тя акапелно изпълни "Зора е".

 

Минути преди да излезе на сцената, Рени подари на Лепа Брена много ценен подарък - ръката на Фатима или също известна като "Хамса" - мощен символ за защита, който предпазва от уроки, магии, клетви.

 

"Тя е благословия за притежателя си и отклонява лошите очи. Археологическите проучвания сочат, че Хамса-та се е използвала за защитен амулет още преди векове. Много евреи смятат, че петте пръста на Hamsa напомнят на пътника да използва петте си сетива, когато пътува, за да слави Бог", обясни нашенката на сръбската си колежка.

 

Изпълнителката на "Влюбих се опасно" носила този дар още от пребиваването си в Израел и дълго избирала, на кого да го подари.

 

Буквално часове след като предала микрофона на Лепа Брена, Рени се отправила към следващото си предизвикателство - нов риалити проект, в който скоро ще я видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда, Фики, сега само Роксана остана да завърши бляскавата циганска поредица. :wacko:

 

Е, Руженце, Фики е далеч по-добре от остналите!!! Иначе - да те зарадвам - и Рокса е снимала клип 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Руженце, Фики е далеч по-добре от остналите!!! Иначе - да те зарадвам - и Рокса е снимала клип 1000%20(29).gif

 

Ама какво разправяш. Не се съмнявам, че е снимала... :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разправяш. Не се съмнявам, че е снимала... :mf_surrender:

Роксана записа дует с млад талант, снима клип

В началото на месец април гласовитата Роксана ще заснеме видео към най-новата си песен.

 

Въпреки напредналата си бременност, тя ще застане пред камерата, за да подари на феновете си своята поредна чувствена песен, която ще е в колаборация, но не с певец от "Пайнер". Дуетната й половинка е прохождаш изпълнител от друга фирма, загатва певицата за Signal.bg.

 

Именно младият талант е автор на музиката и текста, а аранжиментът е поверен на Мартин Биолчев. Изненади ще има по отношение на визията на певицата, издават от екипа й.

 

Вижте какво разказа Роксана в "Открит микрофон" за предстоящите си проекти.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с хит на седмицата

http://signal.bg/view_article.php?article_id=96

 

"Усещане за мъж" се въртяла по клубовете, защо никой не отбелязва този факт?! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо. за разлика от теб-аз не се обръщам към останалите с такива ирочно-просташки обръщения, завършващи на О, А и така нататък. Второ - аз, з аразлика от теб - Камелия, харесвам Десислава и дори ми е в топ 3 на цялата чалга, а всичкото това, излято от мен към нея беше един експеримент тук, във форума, и не го смятам за нещо лошо. Тествах ви и вие не издържахте теста, не видяхте злобното си отношение към Камелия, което беше отражение на това ми към Десислава. Следващият път ще приложа този тест на примати, сигурен съм, че ще го издържат!!! А и хубаво си се открил в поста ми, баш за теб беше :)

 

Смито,не се прави на много голяма философка .Нищо не си изпробвал.Просто си фурнаджийска лопата и с биполярно разстройство,което се опитваш да ни пробуташ за някакъв тест за отношение и реакции.Не вървиш.Всички те разбраха и ти го казват нон стоп.

Обръщението ми към теб е напълно подходящо след признанието ти за твоята възбуда от моята агресия.Болен си ,ходи се лекувай :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галин и Емануела си върнаха първото място

 

 

photo_verybig_48576.jpg

 

Галин и Емануела отново стъпиха на върха в "50-те Най...". Дуетната им песен "5, 6, 7, 8" получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и си върна първото място.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48576

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смито,не се прави на много голяма философка .Нищо не си изпробвал.Просто си фурнаджийска лопата и с биполярно разстройство,което се опитваш да ни пробуташ за някакъв тест за отношение и реакции.Не вървиш.Всички те разбраха и ти го казват нон стоп.

Обръщението ми към теб е напълно подходящо след признанието ти за твоята възбуда от моята агресия.Болен си ,ходи се лекувай :gun_bandana:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Съжалявам, но от трибуквеници без личен живот и цел - да плюят някого, не се засягам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Себе си ли описа,дето дремеш цял ден в тоя форум и спиш в него :lol: :lol:

То ми е ясно,че няма да се засегнеш,ти се възбуждаш от постове с агресия ,особено от мъжката част във форума :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

мммм, как искам агресивно да ме шляпаш по сладкото дупенце и други неща да ми правиш, но мисля, че темата за чалга не е подходяща за тази цел...

Дори Андреа е пяла на стадиони, дори тя има повече хитове в последните 10 години от Ангелският глас :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

мммм, как искам агресивно да ме шляпаш по сладкото дупенце и други неща да ми правиш, но мисля, че темата за чалга не е подходяща за тази цел...

Дори Андреа е пяла на стадиони, дори тя има повече хитове в последните 10 години от Ангелският глас :3fdb8960598fa63e:

Дъното си. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...