Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти от метафора разбираш ли ?

Каква метафора? Ако не се беше изпуснал за чекиите, нямаше да я бъзикаме :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има пеещи сръбкини и над 60. Не виждам повод за притеснение ;)

Поводът за притеснение е, че живеем в държава със странни разбирания и само тук възрастта е фактор за такива неща. Коя голяма звезда в Сърбия е под 30 години? У нас с увеличаване броя на годините пропорционалността става обратна - уважението намалява и подигравките зачестяват. Изключение прави единствено Лили Иванова, към която също сме неблагодарни. Признаваме някого истински едва след като почине - преди това го неглижираме. Грозно.

 

По повод Емилия - страшно много хора знаят и все още слушат и харесват "Смелите си имат всичко" и "Да бях от гадните". Тая жена направи невероятен фурор с тези песни точно сред всякакви групи народ с оглед на посланията в тях. Може никога да не са й давали големите призове, но като цяло в последните години е супер последователна, рядко прави тъпотии - има разкошна дискография, а и като визия, изказ и поведение доста дръпна в сравнение със самото си начало. Да не говорим пък за пеенето. Мога само да уважавам Емилия - и заради отношението й към феновете.

 

"Обичай ме" и "Кой ще му каже" също бяха страхотни хитове. Въобще, няма слабо при Ема освен напоследък. Не може винаги да си в топ форма и да бълваш тупалки всеки път. Скоро пак ще избухне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Август месец има юбилей,-20-години на сцена, надявам се Сашка да организира един фен клуб за да се види колко много сме.

Сашка одеве ми писа , че Кама ще е във Vision на 12.07 ! Чакам я с нетърпение

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЩЕ ме изкефи днес Галена да промотира новата си песен, в чест на Преслава хаахаах

Джена вика взе участие в "невероятен формат" - за кой става въпрос?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте нахейтили жанра, а не е честно, защото лятото започва силно. Отдавна месец юни не е могъл да се похвали с толкова хубави песни. А сега като и Азис смаже Криско, Дриско и всякакви подобни твари, надявам се да го признаете. И "Коя", и "Кажи ми", и "Гледай да не бъркаш" правят фурор по клубовете, навсякъде се чуват. Така че по-леко с отписването. При другите не се сещам и за две по-успешни, нито при Дара, нито при Михаелите се получи, Атанас... Гери няма ново парче, а Тита добре че е радиото да я въртят, колко подигравки отнесе иначе... Ако има една истина, то е, че латиносите превзеха целия свят. Много се подигравахте на Таня, но сега чичо ви Енрике, Рики, Луис Фонси и Шакира са топа, следвани от още знайни и незнайни с мегахитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво стана с Кама - нали песен щеше да пуска по време на формата...? Че тя тотално изчезна :mf_surrender:

 

Нищо друго не те задържа тук, нали? Без Кама нямаш мотивация дори да цъкнеш Рамания. :1000 (29): Почива си жената бре, обикаля курортите, а ще го прави и есента, зимата, когато направи един тур в карибския регион. И за какво да създава някакви излишни новини, около себе си? Тя да не е държанка на мафията, като Преслава? :hahaha:

 

 

Това е да се чукаш с подземен бос! Вижте как и с кого пазарува Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо друго не те задържа тук, нали? Без Кама нямаш мотивация дори да цъкнеш Рамания. :1000 (29): Почива си жената бре, обикаля курортите, а ще го прави и есента, зимата, когато направи един тур в карибския регион. И за какво да създава някакви излишни новини, около себе си? Тя да не е държанка на мафията, като Преслава? :hahaha:

Това е да се чукаш с подземен бос! Вижте как и с кого пазарува Преслава

Не може да пропуснеш да споменеш Преслава с жълта статия. Толкова си предсказуем.

:mf_surrender:

 

 

:ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да пропуснеш да споменеш Преслава с жълта статия. Толкова си предсказуем.

:mf_surrender:

 

:ba:

 

То нищо друго няма за чалгата в нета. Само на Преслава мутреенето и дрогите. Какво да я правим сега, че е известна само с простотиите си вече?

 

Азис със 100k за 5 часа в канал с 0 абоната. :o Чалгата официално отново е на линия.

 

На стадиона във Варна ще видим кой е на линия и кой не. В интернет всеки с 300$ може да стане световна звезда.... по български...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То нищо друго няма за чалгата в нета. Само на Преслава мутреенето и дрогите. Какво да я правим сега, че е известна само с простотиите си вече?

На стадиона във Варна ще видим кой е на линия и кой не. В интернет всеки с 300$ може да стане световна звезда.... по български...

Точно пък за Азис няма никакви основания да се говори за 300 и тем подобни. Достатъчно ясно е, че той вече не е само българска звезда и известен процент от тези гледания не са наши.

А и него няма да го видим във Варна- там ще са други твои любимки... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...