Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тя пък и "Калифорния" щот е една перла в дискографията й... общо взето след баладата с Борис Дали, за мен все едно нищо не е пускала.

 

То ако зависи от твоя вкус Емилия никога няма да има хит.

Забелязал съм те, че всичките й успешни хитови бързи песни биват отричани от теб, понеже били евтини и неособено открояващи се.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми направи приятно впечатление. Преди беше по-тъпа. Основното предимство бе, че бе откровена и отворена за критика.

Тя каза, че няма пластични операции, не интервенции по принцип :D

 

И за гледанията беше смешно. Правеше се, че нищо не разбира.

 

Практически никак не рекламира последните си 5-10 проекта във ФБ... :whistling: А пък да не знае - шанс никакъв!

 

Това интервю... нещо не беше в кондиция... правеше лапсуси, усети се диалекта й...

За първи път й гледам толкова "трудно поносимо" интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 юни 2017 | 12:05 | Попфолк

Емилия подготвя три нови песни

Емилия набляга на соловите си парчета, но напоследък се оказа доста желана за колаборации от своите колеги. Вече е факт първата песен, която е с Коста Марков.

 

“Споменавала съм няколко пъти, с риск да обидя някого, че повече обичам и уважавам по-старите изпълнители – колегите, които бяха вече популярни и тези, с които започнахме в музикална компания “Пайнер”. Имам някакъв афинитет към всички стари изпълнители, а той е от колегите, които познавам от самото ми начало. Дори се сещам, че той изпя вокалите и се включи с нещо като сегашните фючъринги в една от най-ранните ми записани песни “Снежанка”. Този път той ми писа във Фейсбук. Предложи ми да направим нещо заедно и с много голямо удоволствие приех веднага щом чух парчето” - споделя тя в “Автограф” .

 

След завръщането си в България Коста Марков гостува първо в “Звездно”, където сподели радостта си да работи в дует с Емилия:

“Честно казано не очаквах да се съгласи. Имах някакви резерви. Все пак не ми е длъжна с нищо, но тя се съгласи веднага щом чу песента. Много съм благодарен и доволен от професионализма и отношението. Пратих парчето и след почти месец ми върнаха вече записано и направено всичко от нейната част”.

Освен “Мъж в сянка” с Коста Марков, предстои да се появят още 2 песни - едната с Борис Дали, а другата с изпълнител, който певицата пази в пълна тайна.

 

“На Борката няма как да му откажа. Той е човек който усещам като мой много близък колега и се съгласих без да се замисля, даже без да чувам песента”.

 

В момента Емилия е една от най-ангажираните изпълнителки на музикална компания “Пайнер”. Освен отговорностите си като родител, редовните участия и подготовката за концерта във Варна, певицата е в процес на работа по 3 нови проекта, които предстои да се появят много скоро, съобщават от Планета ТВ.

 

 

 

Автора е за уволнение. Бахти противоречивата статия.Уж наблягала на самостоятелните, а от две години само дуети и фт. Сега тези трите новите, които били в процес, също са фт. С Коста и с Борис излезнаха. Още нещо ще има със сигурност до края на лятото...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако зависи от твоя вкус Емилия никога няма да има хит.

Забелязал съм те, че всичките й успешни хитови бързи песни биват отричани от теб, понеже били евтини и неособено открояващи се.

 

Много си наблюдателен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно какво ще стане с дъртите чалгарки в близките години, защото една не малка от част стигнаха 50-те и едва ли ще продължават в същия стил - като Малина, Ивана, Тони Дачева и др. .. Глория и Камелия след няколко години също :1000 (29): Вероятно част от тях ще се преориентират към фолклора или окончателно ще спрат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Ивана пее ли още или се пенсионира? Колко време ни вест, ни кост, ни песен?

 

Коя е Ивана? :1000 (10):

 

Някой каза, че е снимала клип.

 

Дали ще удари някоя чекия или балада, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно какво ще стане с дъртите чалгарки в близките години, защото една не малка от част стигнаха 50-те и едва ли ще продължават в същия стил - като Малина, Ивана, Тони Дачева и др. .. Глория и Камелия след няколко години също :1000 (29): Вероятно част от тях ще се преориентират към фолклора или окончателно ще спрат.

Глория и Камелия към фолклора? Нищо общо, старите чанти имат здрави дръжки, щото така си ги плетоха 20 години.

Мислете по-скоро тези, дето уж са постоянно ТОП, защото при тях взе да става плачевно, чак почнаха да рапират от безсилие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Камелия към фолклора? Нищо общо, старите чанти имат здрави дръжки, щото така си ги плетоха 20 години.

Мислете по-скоро тези, дето уж са постоянно ТОП, защото при тях взе да става плачевно, чак почнаха да рапират от безсилие.

Ти как си представяш Камелия на 60 години да продължава да се снима гола и да пее за секс? Аз някак не го виждам, освен ако не иска да става за посмешище на дърти години. Не знам какви дръжки имат, но хит от 10 години нямат - факт!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се позапази, що да не. Шер е на 70 години и излиза полугола на концертите си.

За хитовете, в очите на младите никога няма да има, в очите на верните им фенове, които си купуват албуми, билети и т.н. - да.

Матрицата не е само една. А като гледам и хитовете в последните години... всичко е от ден до пладне, дето се вика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се позапази, що да не. Шер е на 70 години и излиза полугола на концертите си.

За хитовете, в очите на младите никога няма да има, в очите на верните им фенове, които си купуват албуми, билети и т.н. - да.

Матрицата не е само една. А като гледам и хитовете в последните години... всичко е от ден до пладне, дето се вика.

Нито Камелия е Мадона или Шер, нито България е САЩ.

 

На кой, освен на Фокси и наборите, ще му хареса да гледа гола 60-годишна, било то и запазена? Тийнейджърите, които са масовите консуматори на тази музика, със сигурност няма да са във възторг от жена на възрастта на баба им да драпа за еротика с последни сили.

 

Ето при такива като Кама и Мала проблема - те основно на голотия и кючеци са залагали. Докато другите могат да се ориентират към фолклор или някакви шлагерни песни, при тях перспективата за това увисва.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми да си го мислят те тогава, какво искаш да ти кажат хората. :1000 (29):

Важното е, че Глория добре си я подреди, прави си концертчета, съборчета, фолклор си пее, естрада им пее. Тя и Нелина са 6-ти номер, от старата генерация нямат равни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми да си го мислят те тогава, какво искаш да ти кажат хората. :1000 (29):

Важното е, че Глория добре си я подреди, прави си концертчета, съборчета, фолклор си пее, естрада им пее. Тя и Нелина са 6-ти номер, от старата генерация нямат равни.

Аз искам Ванча да продължава да скандализира с чекии за златни чепове :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, Джена се завърна подобаващо, но е далеч от това, което се изкарва тук. Реално чалгата никаква я няма. Не очаквах чак така да е, но вече седмица съм си в България и чувам само Деспасито, латино бози, Криско, Тита, Дара, СкандаУ и ко. Ще видим какво ще е положението, като отида на чалготека, но засега прогнозите за гибелта на този жанр се сбъдват.

 

Ситуацията в момента е абсурдна, просто няма хитове. Джена има нещо подобно на хит и "Моро моу" все още се върти и това е ... на 25 юни.

 

Или до средата на юли ще гръмнат поне 5 големи хита и до края на лятото още 5, или ситуацията започва да излиза извън контрол.

 

Чалготеките все още са пълни по инерция, в един момент и това ще секне ... щом Галин и Фики пуснаха песни, които само те си слушат, има основание да се задейства кризисен план ... това е много, много слабо лято за чалгата и ще удари есента.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам Ванча да продължава да скандализира с чекии за златни чепове :3fdb8960598fa63e:

''Златен'' си стана голям хит.

Имаше скандален прием на концерта в София - дори Ивана не го очакваше. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия беше набрала голяма скорост през 2015, но заради големия период отсъствие, тотално се загуби от топ 3/5. Всъщност #Напусни се беше засилила много, но за 3 месеца се сгромоляса, вече никой не я помни. Точно сега й трябва силна песен, за да си върне позициите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

На кой, освен на Фокси и наборите, ще му хареса да гледа гола 60-годишна, било то и запазена? Тийнейджърите, които са масовите консуматори на тази музика, със сигурност няма да са във възторг от жена на възрастта на баба им да драпа за еротика с последни сили.

 

Ето при такива като Кама и Мала проблема - те основно на голотия и кючеци са залагали. Докато другите могат да се ориентират към фолклор или някакви шлагерни песни, при тях перспективата за това увисва.

 

Кама има достъчно фенове, които я подкрепят и ценят продукцията.

Миналата година в Горна Оряховица я зарадвахмв, като се втурнахме, кой от Русе, Монтана, Варна ,Стара Загораи други градове бяхме там и я аплодирахме. Беше много яко... Е тва е жестта от наша страна, а тя си остана много чарована и доволна, получи се много непринудено

Не да драскаш тука, да влизаш в спорове с хора които дори и не са я виждали на живо.

За мен лично тя е голям пич..

 

Август месец има юбилей,-20-години на сцена, надявам се Сашка да организира един фен клуб за да се види колко много сме.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно какво ще стане с дъртите чалгарки в близките години, защото една не малка от част стигнаха 50-те и едва ли ще продължават в същия стил - като Малина, Ивана, Тони Дачева и др. .. Глория и Камелия след няколко години също :1000 (29): Вероятно част от тях ще се преориентират към фолклора или окончателно ще спрат.

Има пеещи сръбкини и над 60. Не виждам повод за притеснение ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...