Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А защо Пайнер не са обявявали колко златни албуми са имали на времето?

Помня, че се дигна шум само около "Не съм ангел".

"Губя те бавно", май имаше близо 100 000 продадени копия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана беше страхотна, и на мен ми липсва присъствието ѝ на музикалната сцена, но трябва всички да се примирим, че тя най-вероятно няма да се завърне. Радвам се, че края на кариерата ѝ поне беше поставен с проект като "Огън в дъжда"- песен и клип на високо ниво, припомнящи ни коя е Гергана и защо сме я харесвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Пайнер не са обявявали колко златни албуми са имали на времето?

Помня, че се дигна шум само около "Не съм ангел".

 

E как защо, заради данъците, разбира се. ;) Нали не мислите, че за две десетилетия история фирмата има само 4 златни албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият поп фолк албум който купих беше на Гергана. :Vishenka_05:

 

Аз бях луднала тогава по първия й албум като видях рекламата по Планета. И беше 19:30 вечерта, бях с една приятелка у нас и викам отивам да го купя. То беше голяма истерия по този албум. И в 19:30 отидох до нас магазина на "Велека" и го купих на касетка, после и на диск. Голяма радост беше. Даже имам и от нея автографи и Нов Фолк с Гергана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E как защо, заради данъците, разбира се. ;) Нали не мислите, че за две десетилетия история фирмата има само 4 златни албума?

 

Те 2 от тях дори не са златни (на Деса и Преса), но побързаха да ги обявят за такива, защото имаха нужда от правилен мениджмънт и двете.

 

Броят се дискове, а не касети. Това е проблема. Винаги е било ясно, че агитките на Глория и Кама харчат яко за тях, а на другите не.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Губя те бавно" беше супер хит в училище тогава. Като цяло Гергана беше супер хит! Спомням си как в актовата зала, където имаше някакви стойки, наподобяващи такива за микрофон, в часа по физкултура, момичетата имитираха движенията ѝ от клипа "Както преди". Една съученичка пък правеше номера със стола, както Гергана в клипа "Някой ден, може би"... Хубави времена бяха! :Vishenka_05:

И съм убеден, че дебютният ѝ албум е златен по продажби! Ивана също трябва да има поне един албум с такъв статут. По нея също имаше голяма истерия...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показаха се абонатите на Азис - 13К. Голям хит пак налапа - заслужено!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна е снимала новия си клип е Дубай

Кой се вълнува от нея? Откакто се разведе и Бидито-балеринката спря да влиза, изпадна в забвение :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна стана като всички-ползва мъжете за пари. Кога се разведе, намери нов , че и снимала в Дубай.Много фалшива излезе, а я харесвах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...