Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Съжалявам, но Джена гръмна в началото но сега прави същите гледания като Кали.

Това, че пусна по-силна песен от предните няколко не я прави хита на годината. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но Джена гръмна в началото но сега прави същите гледания като Кали.

Това, че пусна по-силна песен от предните няколко не я прави хита на годината. ;)

Коментирай факта, че падналата зад борда от найлонови чували звезда има 3,2 млн. гледания с песен-провал :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, Джена се завърна подобаващо, но е далеч от това, което се изкарва тук. Реално чалгата никаква я няма. Не очаквах чак така да е, но вече седмица съм си в България и чувам само Деспасито, латино бози, Криско, Тита, Дара, СкандаУ и ко. Ще видим какво ще е положението, като отида на чалготека, но засега прогнозите за гибелта на този жанр се сбъдват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че падналата зад борда от найлонови чували звезда има 3,2 млн. гледания с песен-провал :3fdb8960598fa63e:

Преси си е класа и сила!

И все пак се надявам най-после да пусне нещо ново и по-добро.

Ти очакваш ли нов хит на кралицата ?

Вчера слушахме с @Putin ''Мога и сама'' на Райна - коментирай този сингъл!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси си е класа и сила!

И все пак се надявам най-после да пусне нещо ново и по-добро.

Ти очакваш ли нов хит на кралицата ?

Вчера слушахме с @Putin ''Мога и сама'' на Райна - коментирай този сингъл!

Невероятна песен! Клипът е сниман на улицата, по която отивам към мол Сердика - почувствах се феноменално, правейки това откритие :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна песен! Клипът е сниман на улицата, по която отивам към мол Сердика - почувствах се феноменално, правейки това откритие :3fdb8960598fa63e:

Верно ли ?

Аз си мислех, че е сниман в Сандански!

Коментирай, че после Галена я изкопира в ''За последно''!

Очакваш ли Преслава с хит от ранга на ''Деспасито'' ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли ?

Аз си мислех, че е сниман в Сандански!

Коментирай, че после Галена я изкопира в ''За последно''!

Очакваш ли Преслава с хит от ранга на ''Деспасито'' ? :3fdb8960598fa63e:

В София е скъпа, поне онази част, в която ходи по улицата под дъжда.

Както винаги свинарката е била без индивидуалност, не се учудвам на поредното копи-пейст представление!

Дай Боже 1/2 от този хит! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В София е скъпа, поне онази част, в която ходи по улицата под дъжда.

Както винаги свинарката е била без индивидуалност, не се учудвам на поредното копи-пейст представление!

Дай Боже 1/2 от този хит! :3fdb8960598fa63e:

Обаче дори ''Принцеса'' звучи по-силно от ''Пада звезда''. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дори ''Принцеса'' звучи по-силно от ''Пада звезда''. :3fdb8960598fa63e:

Но има два пъти по-малко гледания :ae:

 

Коментирай интереса към новия хит на Исмигюл Дуран!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано са ми малко съмнителни нейните гледания. Като лайкове е малко над Джена, а има с близо 2 млн. гледания повече. А и като че ли не гръмна хич в началото и по дискотеките не се избухва така мощно на нея. Не знам, може и да бъркам.

https://www.facebook.com/KDTBGofficial/vide...70102773150885/

 

Разбира се, това е клипче от преди месец, сега не мога да кажа какво и как е, но смятам, че песента е хит и то стабилен. Ще се види и на концерта дали греша в преценката си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма мъка е Яница в ОМ... да не говорим, че не може да се изразява, ами и за нея има само "където"... няма която, които, когото, чиито и тн.

 

Забила е и тя като Анелия с "трябва да усещам", "трябва да сме различни", "да влизаме в роли"...

 

Едно и също тъпче 2-3 години вече. :mf_surrender:

 

А да се смея ли, че нямала никакви интервенции... ако сравня джуките й сега и през 2008ма... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му паднала в попнейБъла под И на всички като теб.

 

Мечтите на някои че била хита на годината рухнaха. Обичам когато всичко което прави една песен мегахит работи в полза на моите прогнози от преди седмици. Пак сте поставени на мястото си и това няма да ви е за последно. ЕманУелка , Деса и Анелия са с по 3 песни преди нея. Митовете за лидер в поп фолка са развенчани :naked:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Когато за първи път се заслушвам в текста... :1000 (10): :1000 (10):

 

 

А Морому още като излезе споделих, че не ми звучи като нещо трайно.

Забелязвам, че повечето певици определят Жалка като най-голямата в момента, което значи, че скоро и тя ще отпадне в играта на актуалните. Така навремето бяха Гло, Ванча, Преса... и всяка една от тях отпадна от надпреварата.

 

От друга страна, Преса също мина по същата пътека, но се задържа 1-2 години. Чак през 2017 отслабна като име. И категорично е под Жалка. Та въпросът е колко точно ще властва Галеница? Според мен ще си проличи от следващите й проекти. Но доколкото разбрах, че ще прави някакъв дует... явно не й стиска да се завърне със самостоятелен проект.

 

ПП... сега видях, че Моро му вече не е в топ 40. Е, 4 месеца... не е крайно зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Анелия е най-хитовата, Преслава най-обичаната а Галена е някъде по-средата. Явно и е писано да бъде втора или трета.

Fast,пак броиш на обратно ... :1000 (29):

Галена,Анелия и Преслава! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast,пак броиш на обратно ... :1000 (29):

Галена,Анелия и Преслава! :1000 (30):

Преслава от 1 година не е в топ 3, ако трябва да сме честни. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Анелия е най-хитовата, Преслава най-обичаната а Галена е някъде по-средата. Явно и е писано да бъде втора или трета.

Преслава от 2015 загуби статут на най хитовете, а от 2016 не е и най обичаната. Последната година Преслава се радва на любов само от най верните си фенове. Народа я лин чува за представянията и в капките и брадъра. От две години никой около мен не е бил зарибен по песен на Преслава. Преслава е с най много фенове все още, но и това най ще и избяга ако продължава да движи живота и кариерата си като последните 5 години.

За Анелия съм съгласен. За Галена също. Галена и миналата година не е властвала категорично. Беше сред 4те най но далеч от лидер. Само туказ в рамата Галена от 6 год била лидер. Иначе хорат слушаха в онези години Андреа, Алисия , Джена. А накрая Преса и Галена се скубят за желязото.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лидери в момента. Има няколко силни имена- Галена, Анелия, Десислава, Емануела, Джена- но никоя не е водеща пред другите. Но всяка има потенциала да бъде на даден етап. Преслава малко вече ми идва извън уравнението, за последната година наистина тотално се сринаха нещата при нея. А като си спомня как в началото на Капките все още имаше интерес към нея като към уж най-голямата чалга звезда...

 

На мен Яница ми допадна в интервюто за Сигнал. Не съм очаквал да говори толкова добре. :1000 (29): Харесва ми също така, че има реална преценка за кариерата си и ин-директно си намекна, че до един момент е била в трета глуха, но в последните 2-3 години е с много по-силни позиции. Харесва ми, че е готова да разнообразява проектите си, дано да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...