Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Азис със 100k за 5 часа в канал с 0 абоната. :o Чалгата официално отново е на линия.

Никъде не се вижда колко абонати има. Само на един приятел на телефона се вижда и пише, че има 12 млн. абонати, което е абсолютно невъзможно и са купени със сигурност. Явно той е скрил колко абонати има, но тук явно се бъгнало...

IMG_219622dasdasdas.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не се вижда колко абонати има. Само на един приятел на телефона се вижда и пише, че има 12 млн. абонати, което е абсолютно невъзможно и са купени със сигурност. Явно той е скрил колко абонати има, но тук явно се бъгнало...

IMG_219622dasdasdas.jpg

Навярно и двете са бъгове- и това за 0 абоната, и това за 12 милиона. :D При всяко положение каналът не е известен, то дори няма други официални клипове в него. Гледанията са си забележителни, не искам да си представям какво ще стане през нощта, когато са най-големите цифри...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли някой би зачел Азис за толкова тъп, че да си купи 12 милиона абоната и да си мисли, че някой ще повярва в тях? :mf_surrender:

 

При мен са 16k

IMG_20170626_185824.png

Ето това вече е реалното, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли някой би зачел Азис за толкова тъп, че да си купи 12 милиона абоната и да си мисли, че някой ще повярва в тях? :mf_surrender:

Ето това вече е реалното, според мен.

Остави, все големите разбирачи, а си мислят, че Азис ще си купи 12 милиона на канала :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави, все големите разбирачи, а си мислят, че Азис ще си купи 12 милиона на канала :roll1:

 

Няма да си купува 12 милиона, а само за малко ще се закачи за такъв канал. И това вече си има цена в нета.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не сте ли чували за кеш, който остава и понякога абонатите на предните канали, потърсени от вас, се появяват на мястото на този, в който сте за момента. Същото може да стане и с облика на канала, лайковете, дислайковете и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг дали ще прави 400 к??

Даже половин милион ги виждам. Който си го може, си го може. Макар че ще ми е интересно да видя колко от тези гледания са от България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...