Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Губя те бавно" беше супер хит в училище тогава. Като цяло Гергана беше супер хит! Спомням си как в актовата зала, където имаше някакви стойки, наподобяващи такива за микрофон, в часа по физкултура, момичетата имитираха движенията ѝ от клипа "Както преди". Една съученичка пък правеше номера със стола, както Гергана в клипа "Някой ден, може би"... Хубави времена бяха! :Vishenka_05:

И съм убеден, че дебютният ѝ албум е златен по продажби! Ивана също трябва да има поне един албум с такъв статут. По нея също имаше голяма истерия...

Потвърждавам думите ти! При нас в училище класната имаше диска на Гергана и нямахме търпение да имаме музика, за да ни го пусне. Всички имитираха движенията й с микрофона на стойка и се кефеха много.Никой не я приемаше за типична поп фолк певица. Няма да забравя и когато стана рекламно лице на някаква фирма и подаряваха диск на "Сладката страна на нещата" и всичките ми приятели молеха родителите си им намерят диска. Адска истерия имаше по Гергана. Силно се надявам да се завърне заредена и с хъс да създаде нова ера в кариерата си.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от PlanetaOfficial та*ак ли си правят :mf_surrender: Вместо да пуснат Галена ми пускат УстЪтЪ ...

Тази седмица би трябвало да излезе. Клипът забавя нещата. Тя вече пее малки части от песента на участията си.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте заблуждавали хората :mf_surrender:

За кое точно? В Планета Пайнер в Сл. бряг е казала, че излиза до края на тази седмица заради забавяне, което не зависи от нея. Изпяла е и друга част от песента, а не тази, която я има в нета вече - нещо за "часовник PP" .

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рут Колева поздравила Азис за "Мотел" :blink:

 

Да, тя и Нона Йотова са му писали на стената. :D Иначе в момента гледанията минават 840 к. Второто денонощия май може да му е по-силно и от първото. Азо май вече изобщо не трябва да го слагаме в разни класации и сравнения, друга бира се оказа той. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...