Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен вече ми показва 325k, а е едва средата на първото денонощие. Ще имаме счупен рекорд за България, струва ми се. Най-малкото Азис сам вече надмина всичките feat-ове, в които беше участвал след "Хабиби".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този петък Гергана ще бъде в Бащино огнище.

Какво става с това момиче? Толкова ме е яд, че нищо не се случва с нея в музикално отношение... А каква истерия беше в първите години. И между другото като цяло Гергана има добра дискография. Почти не се сещам за откровени простотии от нея...

Но каквото и да е, дори и да се откаже от музиката, Гергана притежава един от най-добрите вечни хитове в поп-фолка, в лицето на "Губя те бавно"! Почти 14 години след пускането на песента, лично мен, продължава да ме радва при всяко слушане!

И ако Гергана няма вдъхновение за нови проекти, то нека вземе да реализира някоя от старите си песни. Има немалко такива, като например "Изгубен свят", за която веднага се сещам. И без това повечето ѝ песни нямат онова шлагерно звучене за съответното време. И днес биха звучали актуално, макар и да са различни от сегашните парчета.

 

За по-малките, ето, да чуят песента: :)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с това момиче? Толкова ме е яд, че нищо не се случва с нея в музикално отношение... А каква истерия беше в първите години. И между другото като цяло Гергана има добра дискография. Почти не се сещам за откровени простотии от нея...

Но каквото и да е, дори и да се откаже от музиката, Гергана притежава един от най-добрите вечни хитове в поп-фолка, в лицето на "Губя те бавно"! Почти 14 години след пускането на песента, лично мен, продължава да ме радва при всяко слушане!

И ако Гергана няма вдъхновение за нови проекти, то нека вземе да реализира някоя от старите си песни. Има немалко такива, като например "Изгубен свят", за която веднага се сещам. И без това повечето ѝ песни нямат онова шлагерно звучене за съответното време. И днес биха звучали актуално, макар и да са различни от сегашните парчета.

 

За по-малките, ето, да чуят песента: :)

 

Да, може да реализира и "Следвай ме", която е единствената й песен без никаква екранизация - дори на концерта-промоция на "Сладката страна на нещата" не я пя, а за мен е една от най-яките й и различни песни:

 

 

Говореше и за нова версия на "Без теб не мога"... Иска ми се поне тази и следващата година да пусне по нещо, каквото и да е - поне да направи 15 години кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен вече ми показва 325k, а е едва средата на първото денонощие. Ще имаме счупен рекорд за България, струва ми се. Най-малкото Азис сам вече надмина всичките feat-ове, в които беше участвал след "Хабиби".

 

На 20тия час - 423к :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер бърза стая има ли?! :cry2:

 

Нали тук е мотел за бързо влюбени.! :cry2:

 

За закуска не сервирайте храна..

ще закуся със моето чувство за вина..за вина. :cry2:

Фиклено потърси помощ! Нещо сбъркано има при теб :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диапазон останаха без Азис и Тони Стораро?

Не мисля..

Здравейте! Пиша ви от името на Диапазон Рекърдс. Моля да свалите клипа на „Мотел“ на Азис. Споделяйте линка от официалния му You Tube канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За малко не успя да мине Криско, и то защото не е в голям канал, иначе Базуката щеше да бъде отвята с поне 100k отгоре. И все пак Азис достигна рекорд за чалгата, който надали някой скоро ще счупи, честито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За малко не успя да мине Криско, и то защото не е в голям канал, иначе Базуката щеше да бъде отвята с поне 100k отгоре. И все пак Азис достигна рекорд за чалгата, който надали някой скоро ще счупи, честито.

 

504 977 показвания след актуализирането

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с това момиче? Толкова ме е яд, че нищо не се случва с нея в музикално отношение... А каква истерия беше в първите години. И между другото като цяло Гергана има добра дискография. Почти не се сещам за откровени простотии от нея...

Но каквото и да е, дори и да се откаже от музиката, Гергана притежава един от най-добрите вечни хитове в поп-фолка, в лицето на "Губя те бавно"! Почти 14 години след пускането на песента, лично мен, продължава да ме радва при всяко слушане!

И ако Гергана няма вдъхновение за нови проекти, то нека вземе да реализира някоя от старите си песни. Има немалко такива, като например "Изгубен свят", за която веднага се сещам. И без това повечето ѝ песни нямат онова шлагерно звучене за съответното време. И днес биха звучали актуално, макар и да са различни от сегашните парчета.

 

За по-малките, ето, да чуят песента: :)

 

Целият и първи албум е шедьовър. Уникални балади и денс парчета. Както викаш , надминали времето си в което са били правени. В момента звучат много адекватно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият и първи албум е шедьовър. Уникални балади и денс парчета. Както викаш , надминали времето си в което са били правени. В момента звучат много адекватно.

Аз не познавам приятел, който през далечната 2003г. да нямаше касетката на Гергана. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...