Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преславови, вашата в момента и в топ 10 не е по хитовост. Подчертавам - по актуални хитове. Истински тотален хит тя не е имала от "На тебе не отказвам" насам, т.е. близо 2 години. Знам, че броите "Няма да ти пиша" за такъв, но не е. Нито гръмна толкова мощно, нито се слуша днес. Но даже и да го броим, горната ми констатация пак е вярна.

Та има ли нужда да изброявам кои имат поне по един по-голям хит от Преса в последната година и половина (от началото на 2016), а някои и по повече от един? Ето ги: Галена, Анелия, Емануела, Деси Слава, Джена, Алисия, Теди Александрова, Емилия, Галин, Фики, Константин. Отречете ако ви стиска. Та колко станаха - 11. После идва и Пресито. :) И Яница е някъде там. Двете най-прехвалени в тоя форум са в комплект в тази своеобразна класация. Ако искате и песните ще изброя на посочените, но мисля, че и сами се сещате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Десислава от първо слушане не ме грабна. Впоследствие ме зариби. Отдеве чух дуета на Анелия с младия грък и веднага песента ми хареса. Много ми се слушаше подобна такава. Поздравления! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък нещо песента на Анелия не успява да ме зариби, въпреки че е доста приятна. Може би повече ми допадат самостоятелните й парчета- там й е силата. От последните няколко дуета/feat-а единствено песента на Джулия ме зариби, а миналата година по това време и "В моя ум". За сметка на това "Гот ми е" и "Дай ми още" са ми сред ТОП фаворитите за 2016, може би директно след песните на Десислава.

 

Гледам, че Деската е направила 500k за 2 дни и половина, което е най-доброто от нея досега. Да продължава така и да поддържа едно ниво от 100-150k на ден, както беше с предните й големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но днес само Хаваната се слуша и пуска. Аз харесвах и на Джена. На Андреа не я помня.

И песента на Джена,и на Андреа са едни от най-гледаните в качените ги канали,следователно не се слуша и пуска само Хаваната.А и да не забравяме,че ако не беше Андреа да прилапа Кости в Пайнер,песни като Хаваната изобщо нямаше да съществуват

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песента на Джена,и на Андреа са едни от най-гледаните в качените ги канали,следователно не се слуша и пуска само Хаваната.А и да не забравяме,че ако не беше Андреа да прилапа Кости в Пайнер,песни като Хаваната изобщо нямаше да съществуват

Едното няма нищо общо с другото. Харесвам песните на Андреа с Кости, тая забравената песен беше боза и май не е негова, щом не я помня.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едното няма нищо общо с другото. Харесвам песните на Андреа с Кости, тая забравената песен беше боза и май не е негова, щом не я помня.

Ако беше боза,нямаше да е един от най-големите хитове на Андреа след Докрай и Пробвай се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше боза,нямаше да е един от най-големите хитове на Андреа след Докрай и Пробвай се.

Има много по-големи хитове тя, тази песен и тя не вярвам да си я помни!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато отидеш на нейно участие тогава можеш да кажеш дали я помни или не

 

 

Ясно е че Хаваната е хита на 2014, изглежда че се е забравила щото нв прави гледания а фики продължава да купува

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е че Хаваната е хита на 2014, изглежда че се е забравила щото нв прави гледания а фики продължава да купува

Хаваната е един от трите най-големи хита за 2014,но не и най-големия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма най-голям и трите изброени песни са най-големите хитове за 2014

Факт е, че и трите са топ. Обаче си спомняме турнето през 2014 година, нали? Хавана беше избрана и за Хит на годината в Сигнал, Най-поръчвана песен в ефера на радио Веселина, Дискотечен хит, Видео на годината. Галена като я пее по участия към настоящето пак се избухва на нея като за пръв път.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че и трите са топ. Обаче си спомняме турнето през 2014 година, нали? Хавана беше избрана и за Хит на годината в Сигнал, Най-поръчвана песен в ефера на радио Веселина, Дискотечен хит, Видео на годината. Галена като я пее по участия към настоящето пак се избухва на нея като за пръв път.

Аз не казвам,че песента е забравена или нещо такова,и Хаваната,и Най-добрата са все още актуални,може би само песента на Джена е повече в нафталина.Турнето си го спомняме и трите песни бяха с най-много скандирания,а относно награди на Сигнал,Планета и тн не смятам че са меродавни.

 

 

Бил съм на нейни участия, не помня такава песен.

Припомни си я тъкмо ще добавиш 1-2 гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най големите хитове от 2014 са Горде долу, С мене да вървиш и Моето слабо място, Не си ти. Първите две са емблеми на Фики и Галин - може би първите им гигахитове,които затвърдиха и позициите им. А и именно тези песни са първите, които стартираха с по над 100 к на ден и почти месец задържаха този трафик. До този момент не бях виждал над 3 милона за по малко от месец , а и вече 3-4 години се слушат и пускат. Моето слабо място е последния масов хит на Преслава, предизвикал истерия и гърмящ отвсякъде...Над 10 милиона без клип. Кво да говорим... Прецедент... А Не си ти беше сензация за целия жант с това, че за пръв път Планета и Фен заедно правят общи проекти и ги ротират едновременно в двата канала в тубата и по тв-то. А и това е песента, която промени целия жанр. Тук за пръв път чуме цигански вокали без да е цигания парчето, което после стана оразец за всеки хит.

 

Нито Галена, нито Джена, нито Андреа могат да имат претенците за топ хитовете за 2014. Тогава може да са изпъквали и да са обрали статуетки и признания, но все пак трите песни посочени от мен излизат края на 2014 и когато са се раздавали наградите тогава са били ощетени и заади това, че са млади и нови имена, и затова че тепърва са трупали фенове, а знаем на какъв принцип гласуваме чалга феновете - всеки за любимеца си, а и януари песните са били на 2-3 седмици, а не най гледаните в канала на Планета, каквито са днес С мене да вървиш и горе доли...

 

Ето защо преди 2 дни приех абсурдно идеята песен, която едва влиза в топ 5 на 2014, да бъде наредени до емблемите на чалгата след 2000 год. То и Дай ми още не взе статуетки за песен и излезе в края на 2016, но е по голям хит от фаворита на рама за 2016 - Пей сърце и от другия фаворит - Не ме заслужаваш

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...