Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деси, Кали и Есил пуснаха много яки песни тези дни и са все изпълнителки от едно време... Да видим сега и другата такава- Анелия- какво ще предложи. Тя е едно от имената, които от край време очаквам с голям интерес.

Анелия винаги е на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Slavi ви го каза. Коментарите са му изключително точни. Румяна беше по-масово одобрявана през 99та. Имаше тотален хит - Две очи разплакани. Издадоха и преиздадоха сума ти дискове след смъртта й. Направиха страшен бизнес.

 

Гло се харесваше, даже до 2003ра имаше тежест на най-голямата звезда във фолка. Но както Слави е казал - във фолка. Извън него не беше така масово одобрявана, както Десислава, Ивана, Преслава. Особено след 2003та, когато се заговори за връзката й с подземен бос. Георги Илиев.

 

Азис не мога да го сложа в този кюп, защото никога не е бил масово одобряван, но беше скришом слушан. Кати също беше страшен бум, но за 3-4 години и отмина всичко. Не се срина изведнъж, но тя се оттегли сама.

 

Едно нещо не съм съгласен със Slavi. Мишо Шамара беше къде, къде по-успешен през 1999-2002ра, а Планета го бяха номинирали, заради рейтинга и демонстрация на жанрово разнообразие. А Планета въртеше поп и рап, само защото през 2001-2002ра нямаха достатъчно продукция за 24 часово излъчване. И то качествена. Затова и след 2002ра забелязваме как бавно, но сигурно намалиха чуждата продукция. Те самите започнаха да уеднаквяват програмата си и затова стигнаха до днес - с този нисък рейтинг. Освен, че не се гледа ТВ, жанрово са много ограничени и еднообразни.

 

Също така, през 2002ра бясно налагаха Деса. Никога няма да забравя как на всеки 40 минути пускаха Птица.скитница. По-въртяна от нея нямаше. После и Мистерия и тн. А пък през 2003та започна бясното залагане на Ивана, която въртяха на 40 минути с Къв си ти.

 

А когато дойде Преслава и нея я въртяха така с Дяволско желание.

 

Но и при трите масово се харесваха. И както каза Слави, жанрът отпреди 2002ра и след 2008ма, няма нищо общо с интервалът между тях. Тогава дори антифенове слушаха чалга. Ако питаш днес хора, които не слушат фолк, всички които знаят са в този период - и песни, и изпълнители.

 

Кама имаше точно 1 силна година, в която имаше голям пик и това бе 2002ра. Там почти се докосна до върха. Но и не съвсем. После рязко намали продукцията. И си държеше едно ниво. И накрая - след 2010та тотално я няма никъде. Като, че ли тв кариерата й я погълна и рязко загуби наклона на модерното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде по дяволите е темата за гледаният на фолк парчетата... Ако е изтрита, да му изсъхнат ръцете на мода, който я е изтрил.

 

Искам да спонсорирам форума за хост за отдел архив, в който никога и по никакви причини нищо не се трие...

Изобщо аз по прост форум от този не съм виждал. Защо пишем ние с години, а един ден дори не можем да използваме тази информация. Дори на Планета форума има некви архиви дето все още могат да се изнамерят.

 

Чатовете и скандалите - ок. Трийте ги, но останалото...

 

Просто вече 2-3 месеца положението тук е много зле. Освен , че теми от предниямесец вече са изтрити, некои модове правят всичко възможно да нема дискусия и движение... Как така ще ми се редактират постове и ще се трият неудобни за фаворитките им факти...

 

 

Деса е там където казах преди 2 години. натрих ви на всички носовете. мога спокойно да изляа в отпуск. :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не знаех и сега случайно я пуснах и видях.

Излъчват поп от време на време защото медийната група на Фен ТВ имат канал за българска музика, подобен на Box TV - BG Music Channel.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Slavi ви го каза. Коментарите са му изключително точни. Румяна беше по-масово одобрявана през 99та. Имаше тотален хит - Две очи разплакани. Издадоха и преиздадоха сума ти дискове след смъртта й. Направиха страшен бизнес.

 

Гло се харесваше, даже до 2003ра имаше тежест на най-голямата звезда във фолка. Но както Слави е казал - във фолка. Извън него не беше така масово одобрявана, както Десислава, Ивана, Преслава. Особено след 2003та, когато се заговори за връзката й с подземен бос. Георги Илиев.

 

Азис не мога да го сложа в този кюп, защото никога не е бил масово одобряван, но беше скришом слушан. Кати също беше страшен бум, но за 3-4 години и отмина всичко. Не се срина изведнъж, но тя се оттегли сама.

 

Едно нещо не съм съгласен със Slavi. Мишо Шамара беше къде, къде по-успешен през 1999-2002ра, а Планета го бяха номинирали, заради рейтинга и демонстрация на жанрово разнообразие. А Планета въртеше поп и рап, само защото през 2001-2002ра нямаха достатъчно продукция за 24 часово излъчване. И то качествена. Затова и след 2002ра забелязваме как бавно, но сигурно намалиха чуждата продукция. Те самите започнаха да уеднаквяват програмата си и затова стигнаха до днес - с този нисък рейтинг. Освен, че не се гледа ТВ, жанрово са много ограничени и еднообразни.

 

Също така, през 2002ра бясно налагаха Деса. Никога няма да забравя как на всеки 40 минути пускаха Птица.скитница. По-въртяна от нея нямаше. После и Мистерия и тн. А пък през 2003та започна бясното залагане на Ивана, която въртяха на 40 минути с Къв си ти.

 

А когато дойде Преслава и нея я въртяха така с Дяволско желание.

 

Но и при трите масово се харесваха. И както каза Слави, жанрът отпреди 2002ра и след 2008ма, няма нищо общо с интервалът между тях. Тогава дори антифенове слушаха чалга. Ако питаш днес хора, които не слушат фолк, всички които знаят са в този период - и песни, и изпълнители.

 

Кама имаше точно 1 силна година, в която имаше голям пик и това бе 2002ра. Там почти се докосна до върха. Но и не съвсем. После рязко намали продукцията. И си държеше едно ниво. И накрая - след 2010та тотално я няма никъде. Като, че ли тв кариерата й я погълна и рязко загуби наклона на модерното.

 

Мерси. Смятам, че дори и Глориви знаят, че съм прав, затова като нема какво да кажат по написаното и пак почнаха да чоплят концертите... Сякаш Хисарския поп и орк. Кристал цял живот в НДК-то са пели... Фолка е създаден за кръчмата.. Малко имена един ден ще имат реппертоари за концерти, но концертите се правят престиж в БГ. Не за печалба. Гери Никол и Криско да не би да правят музика за концерти. И да не би да имат подобна цел според некой? А и дори да нямат турнетата от едно време и публиката, няма година, в която силните във фолка да останат без никва концертна изява. Нито пък са отхвърлен напълно. Ето на концерта за Марадрския конник 70% от имената бяха от Пайнер. И никой в този форум не отбеляза, че вместо държавата и народното събрание да си свърши работата като реставрира една от най големите бг забележителности, отново чалгата, която българина плюе при всеки удобен повод, износи каузата на гърба си. Освен това всяка има концерти по сборове и панаири на по малките градове. ДесиСлава може да няма организиран от нея концерт в НДК, но със сигурност е видяла достатъчно сцени и концертна дейност, които другите не са. А и топ имената трудно могат да си позволят концерт при този ужасно изтощителен график. То си иска време. не е само да излезеш и да пееш. Смятам, че един ден когато пускат по една народна и по една балада годишно, защото годините им нема да са подходящи за клубната сцена, добрите певици ще се отчитат с един концерт годишно. Тогава и хората, които сега пият на песните им без да се интересуват от тях, сред време ще изградят меланхолия към това време и ще искат да се върнат за малко в онези години. Хубава или лоша - това е музиката от техните младини.

 

 

 

А за Шамара. Най силен беше 2000, но 2002 песните му с Ванко 1 бяха като втори пик :D

Продуцентите, а не изпълнителите прецакаха чалгата. И по конкретно Пайнер. Всичко до което се докосна, осра. И програмната схема, и предаванията си, и изпълнителите си, и турнетата си...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде по дяволите е темата за гледаният на фолк парчетата... Ако е изтрита, да му изсъхнат ръцете на мода, който я е изтрил.

 

Искам да спонсорирам форума за хост за отдел архив, в който никога и по никакви причини нищо не се трие...

Изобщо аз по прост форум от този не съм виждал. Защо пишем ние с години, а един ден дори не можем да използваме тази информация. Дори на Планета форума има некви архиви дето все още могат да се изнамерят.

 

Чатовете и скандалите - ок. Трийте ги, но останалото...

 

Просто вече 2-3 месеца положението тук е много зле. Освен , че теми от предниямесец вече са изтрити, некои модове правят всичко възможно да нема дискусия и движение... Как така ще ми се редактират постове и ще се трият неудобни за фаворитките им факти...

Деса е там където казах преди 2 години. натрих ви на всички носовете. мога спокойно да изляа в отпуск. :whistling:

Много е зле положението, да! Веднъж се присетих да потърся нещо - нямаше го никъде!

Освен това, всеки опит за някаква различна тема завършва със затваряне на същата поради преценка на модератор - необоснована! Излиза, че целият форум е тая тема и всички други наченки на дискусии биват унищожавани в зародиш.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ми е да лъжа? Аз бях с приятели и точно изнасянето на хора повреме на Глория ни направи силно впечатление. Едва чак тогава успяхме да си пробием път и да стигнем до по-предна позиция в залата. Не беше толкова фрапантно както на оня концерт в София, дето пя "Ако те няма", но се забеляза.

 

Иначе само, като видя, че не споменаваш името Камелия сред харесваните и любимките на хората от онзи период, ми става ясно, че си един предубеден Глориянин.

.

Нормално, не Глория има 5 вечни хита, и отново не тя има платинен албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има песен от Ганев, но няма планове да я пуска. :3fdb8960598fa63e:

Недочакахме премиера в канала.. :1000 (34):

Подпитай я дали не иска да я пусне просто ей така да има нещо, аз ще се погрижа за промотирането!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подпитай я дали не иска да я пусне просто ей така да има нещо, аз ще се погрижа за промотирането!

 

Едва ли.. :confused:

 

Искам да се завърне официално, не просто да пусне нещо ей така..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ги смачка!!! Песента е трепач и ще е голям хит.

 

Джена, Деса и Анелия изкараха първите големи хитове на лятото. Преса е аут от играта, колкото и да ми харесва "Пада звезда".

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Коя

2. Гледай да не бъркаш

3. Кажи ми

4. Искам само теб

5. Фуклата

6. Каква съм луда

 

Когато най-неочаквано хитовете започнат валят... :Vishenka_05:

Браво, много искам така да продължат и като цяло да има на какво да се разбиваме лятото. Чакам Галена и Емилия, много ми се ще да избухнат. Надявам се на нещо много добро и от Цветелина, Алисия и Малина по възможност. Сякаш искам малко да се забавят Галин, Преслава, Емануела и Фики с летните си предложения, че не се спряха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък очаквам Преслава до 3-4 седмици да пусне чисто нова песен, след като видя, че последната няма да я бъде. Милата... сигурно е в депресия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...