Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела и Преслава няма да имат други песни това лято. Поне по последна информация.

Чакат се само Галена, Фики, Алисия и Галин.

Очаквам и Емилия да избухне!

Дано и Цура да е подготвила нещо, но май не..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Преслава няма да имат други песни това лято.

 

Тя, Преслава кара на последни издихания и реално ли не си дава сметка за това, че и не прави нищо за да промени нещата? Мързел, мързел и блудкави проекти. "Пада звезда" всъщност ми харесва, но надявам се не мисли, че с тази песен ще изкара лятото и това ще е нейния "летен хит", не че към момента има кой знае какви адекватни предложения! Никакво адекватно отношение към една успешно изградена кариера и фенове, който я направиха това което е днес - 10 хиляден хонорар, който явно е преди всичко. Жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле положението, да! Веднъж се присетих да потърся нещо - нямаше го никъде!

Освен това, всеки опит за някаква различна тема завършва със затваряне на същата поради преценка на модератор - необоснована! Излиза, че целият форум е тая тема и всички други наченки на дискусии биват унищожавани в зародиш.

Абсолютно. Щом темата има интерес, не е ОК некви комплексарчета да възпрепятсват потдържането на дискусии и създаването на теми. Не да го развият и да приветсват с отворени ръце опитите на някои да имаме теми за писане, а те обратното. след като темите отговарят на правилата, не виждам смисъл от затваряне с предтекст "ако за тази има, и за другата ще се направи". Ами нека да се направи бе. Форума явно не е нито за писане, нито за справки. МП3ките с невалидни урл-та. Ми аз вече не пиша с кеф тук. Скандалите дето е тема за чешане на езици, се модерира повече от фейсбука на Преслава... Свободното слово е полумит. Понякова минаваш, друг път не. Някои хора да почнат вече да работят, че се притеснявам за времето , което отделят да са тук, въъпреки че не им остана кво да модерират от келешлъъка им

 

И всички едни хейтърско настроени към всичко. Преди разпуках и се смейках. Сега само напрежение и престрелки. Всеки чакали некой да го захапе.

 

 

 

Едва ли.. :confused:

 

Искам да се завърне официално, не просто да пусне нещо ей така..

Че кой я помни, че да е чал толкова официално

И питала ли ни е нас дали искаме да ни досажда пак. Голямо рзочарование е за мен това девойче. Място не си намери. Шило ли има в дупето

 

Аз пък очаквам Преслава до 3-4 седмици да пусне чисто нова песен, след като видя, че последната няма да я бъде. Милата... сигурно е в депресия.

 

Сега като и падне хонорара и търсенето ще ни досади с друго. Тя август редовно се отчита. Според мен си мисли, че добре и вървят нещата Преси тъпото. Щото сигнала за 3път печели. А то не знае стандартите по коио ние на първия ден различаваме хитачките от провалите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава каквото и да пусне вече не става. "Пада звезда", тя е паднала отдавна и изобщо не я слушам. Чакам Галена.

Райничка не очакваш ли ?

 

 

''Заради теб поведението ми беше на монахиня,

знаех наизуст автобиографията на Райна Княгиня''.

 

#soon

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Преслава няма да имат други песни това лято. Поне по последна информация.

Чакат се само Галена, Фики, Алисия и Галин.

Преслава няма да се остави така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райничка не очакваш ли ?

''Заради теб поведението ми беше на монахиня,

знаех наизуст автобиографията на Райна Княгиня''.

 

#soon

Жестока е от това, което чухме. Истинско завръщане!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е от това, което чухме. Истинско завръщане!

Вокалите и текста правят песента жесток хит!

Това за Райна Княгиня мигом ми се наби в главата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райничка не очакваш ли ?

''Заради теб поведението ми беше на монахиня,

знаех наизуст автобиографията на Райна Княгиня''.

 

#soon

 

Ще го видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще пусне вероятно 16/18/20 чисто нови песни с албума :mf_surrender:

Тва не знам до колко е добре... предвид публиката, 5-6 да станат хитове, другото и да има потенциал може и да не се отличи, за жалост.

Ще смаже с албума, дано направи и концерт, като промоция :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва не знам до колко е добре... предвид публиката, 5-6 да станат хитове, другото и да има потенциал може и да не се отличи, за жалост.

Ще смаже с албума, дано направи и концерт, като промоция :Vishenka_05:

за съжаление май не си е научила урока от "АЗ"

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще пусне вероятно 16/18/20 чисто нови песни с албума :mf_surrender:

Че тя сигурно има едно 15 песни, след последния албум (и които не влязоха в "Кой"). Албум с 30 песни ли ще пуска? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ще пусне вероятно 16/18/20 чисто нови песни с албума :mf_surrender:

 

Тц-тц, не й дойде акъла на тая жена! Провали 2-3 потенциални мегахита предния път, като издаде албум с изцяло нови песни, защото ги изсипа всичките за 1 седмица. И тоя път ще стане така...

 

Поне наградата "Певица на годината" й е в кърпа вързана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

за съжаление май не си е научила урока от "АЗ"

В "Аз" имаше уникални песни, които останаха незабелязани за жалост.Силен албум, но това пускане на песен и клип всеки ден прецака нещата. Дано не направи същото пак. Все пак ще е добре да пуснат сега поне дуета с Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя отдавна трябваше да пусне албум, сега направих сметка, че след "Аз" има 18 песни, които са издавани официално и не са включвани в албум. Представете си, ако пусне двоен - единия с 18 стари, другия с 18 нови. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя отдавна трябваше да пусне албум, сега направих сметка, че след "Аз" има 18 песни, които са издавани официално и не са включвани в албум. Представете си, ако пусне двоен - единия с 18 стари, другия с 18 нови. :1000 (29):

Падащата звезда съвсем ще пропадне :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...